Custom Reels CZ

Opravy, úpravy, tuning a vše kolem navi...
Autor diskuse: Lajnator - Profil , 26.9.2016 kaprařina - náčiní, doplňky

Na jakých navijácích byste rádi viděli pomalou oscilací?

A) Power Aero XT, XSA, XTA13%

B) Ultegra XT, XSA, XTA, Titanos XT, Power Aero Type 1000031%

C) Aero Technium XSB6%

D) Daiwa Tournament S 5000T, Tournament SS 30009%

E) Ultegra XSC, XTC6%

F) Big Baitrunner LC, BB L a XL Blue13%

G) Big Baitrunner XT-A LC7%

H) Daiwa Emblem Z 5000T, X 5000T, S 5000T5%

I) Biomaster GT 80003%

J) Daiwa Whisker SS26006%

Od 15.12.2016 hlasovalo 263 čtenářů.

NWillow - Profil | Po 25.3.2019 18:51:57

Colasrumem >> Chybí ti trochu ,té strojařiny,aby jsi mohl...XYZ ...a tam to teprv začíná.!!Souosost uložení......
Tam je základ.
Špatný karter navi se musí vyměnit.
To je základ ,té sousosti.
😉

    NDušan_hp - Profil | Po 25.3.2019 18:50:21

    Mě dělal JB servis na XTA-LC, je to jiná cenová kategorie. O době servisu jsem věděl, proto jsem poslal v prosinci. Po návratu chod navijáků lepší než nový a tak zůstal celý minulý rok. Spokojenost, kdybych chtěl jen promazat, neotravuji "Custom" firmu.

      NWillow - Profil | Po 25.3.2019 18:45:29

      fheavy >> Karle ,klídek a pohoda.👍Nejsme nejmladší.
      Ale ,kurwa jsem se trochu nasral.
      Za poctivou českou práci ještě něco valit na MRK? To by mně v životě nenapadlo
      .
      !?

        Nfheavy - Profil | Po 25.3.2019 18:45:06

        Colasrumem >> jasny beru ,kdybych nemel osbni zkusenost tak bych nic taky nekomentoval,ale mam toho kluka rad protoze to nejen dela a dobře ale hlavne ho to bavi ,neni to jeho hlavni zivobyti ))

          NColasrumem - Profil | Po 25.3.2019 18:40:13

          fheavy >> jasný, já Lajnátora neznám, jen to co vidím tady nebo na FB, takže se jakýchkoliv hodnocení ať jedné či druhé strany zdržuju. Já osobně si navijáky servisuju sám a vím co si tam dám. Ten, kdo svoje navijáky nikdy neotevřel nemůže s jistotou říct co tam má či nemá, ložiska pouzdra, podložky atd. a nezbývá mu tak jen věřit. A po pravdě já dneska nevěřím nikomu. Takže pochopitelně tím nehodnotím Lajnátora a pokud to tak vyznělo, nebylo to tak myšleno, ale bylo to mé konstatování a můj osobní názor na prakticky cokoliv v dnešní době.Rozebrat naviják není žádná technická superbomba ani jaderná fyzika a servis zvládne každý průměrně zručný člověk.

            Nfheavy - Profil | Po 25.3.2019 18:25:22

            kubah >> jasne,nic nenamitam )))

              Nkubah - Profil | Po 25.3.2019 18:23:37

              fheavy >> reagoval na můj příspěvek, který jsem upravil..... Jeho reakce je tak mimo, moje chyba

                Nfheavy - Profil | Po 25.3.2019 18:22:13

                Colasrumem >> ahoj,ja jsem si to sodpustenim dovolil hodnotit,jelikoz Lajnatora nejakou dobu znam a obcas spolu komunikujem,rozhodne nepatri mezi ty kteri by chteli z nekym vyjebat spis naopak,muj nazor jtery se nemusi libit kazdemu

                  NWillow - Profil | Po 25.3.2019 18:10:11

                  Colasrumem >> Souhlas.👍

                    Nfheavy - Profil | Po 25.3.2019 18:07:34

                    Smrtak >> za 4000kc stary PA ??to koupis tak akorat na součastky anebo od nekoho kdo tomu absolutne nerozumi asi jako ty ))

                      Nfheavy - Profil | Po 25.3.2019 18:04:15

                      paryba02 >> mužeš byt vubec rad ze se tema tvyma navijkama Kuba vubec zabyval,kdyby mne nekdo zacal bombardovat tak jako ty Jakuba,tak bych ti to okamzite vratil tak jak to prislo a poslal bych te viš kam)))takovejch vychcanku jak ses ty naseru za minutu kybl čus,,znam Kuby osobne,servis mne delal taky takze zkusenost mam a to velice dobrou vcetne osobniho pristupu a jednani na urovni ..to co tady meleš mužeš vykladat sobe rovnym ale tady žadni takovy bohuzel nejsou )

                        Nstatik - Profil | Po 25.3.2019 17:49:58

                        kubah >> ano,jak jsem napsal nečetl jsem to všechno,souhlasím s Lajnatorem.

                          NColasrumem - Profil | Po 25.3.2019 17:35:51

                          kubah >> Hele tohle si netroufnu nijak hodnotit.

                            Nkubah - Profil | Po 25.3.2019 17:34:31

                            Colasrumem >> pravda.

                              NColasrumem - Profil | Po 25.3.2019 17:33:48

                              Willow >> já právě nechtěl na nic reagovat bez odezvi z druhé strany. Ale takhle to zatím vypadá ve prospěch Lajnátora.

                                NColasrumem - Profil | Po 25.3.2019 17:31:37

                                kubah >> Tyhle navijáky jsou klasika není jich zase tolik a lidi co je mají ví o většině z nich. Proto Lajnátor mluvil o známých šrotech. A pokud si někdo myslí, že je koupí za 5000kč v super stavu, a udělá tak bomba kšeft tak je na velkém omylu. Kdyby byly tak super, tak už je vzal někdo ze znalých před ním a nečekaly by na něho, tím jsem si jistý. Jak říkám, já bych si tenhle naviják nikdy nekoupil z jasných důvodů, ale uznávám, že je to legenda.

                                  Njarda85 - Profil | Po 25.3.2019 17:27:04

                                  paryba02 >> Já jsem měl u dotyčného navijáky taky a za mě oprava a servis na jedničku. Co jsi čekal, že pošleš navi a za pár dní je máš doma a ještě budeš platit pár kaček. Prober se.... Já na navi čekal přes měsíc určitě a možná i více... Kuba má té práce víc a určitě nejsi jediný kdo ho bombarduje SMS či voláním. Máš být vůbec rád že ti navi dal dohromady,... Asi tak

                                    NWillow - Profil | Po 25.3.2019 17:21:58

                                    Colasrumem >> A Jsme u otázky,co na to druhá strana.🤔
                                    Moje reakce byla v poho .Dnes bych dotyčného stěžovatele poslal do.....
                                    A to jsem hluboce vyměknul...

                                      Nkubah - Profil | Po 25.3.2019 17:18:41

                                      Colasrumem >> tak to souhlasím..

                                      On si myslel, že je koupi za pár kaček a Lajnator mu je za dalších pár korun.......

                                        NColasrumem - Profil | Po 25.3.2019 17:05:24

                                        kubah >> já osobně bych naviják, na který se už skoro nic nedá sehnat nekoupil ani za 1500kč. Kupuju všechno pouze nové a tím mám vše vyřešeno. Osobně bych se mu na takové šroty vykašlal a ne se z dobré vůle ještě snažit něco zachránit. Podle mne to prodává ten komik z FB co přeprodává hnoje z Ebay.

                                          Červené karty: Matyášek