Custom Reels CZ

Opravy, úpravy, tuning a vše kolem navi...
Autor diskuse: Lajnator - Profil , 26.9.2016 kaprařina - náčiní, doplňky

Na jakých navijácích byste rádi viděli pomalou oscilací?

A) Power Aero XT, XSA, XTA13%

B) Ultegra XT, XSA, XTA, Titanos XT, Power Aero Type 1000031%

C) Aero Technium XSB6%

D) Daiwa Tournament S 5000T, Tournament SS 30009%

E) Ultegra XSC, XTC6%

F) Big Baitrunner LC, BB L a XL Blue13%

G) Big Baitrunner XT-A LC7%

H) Daiwa Emblem Z 5000T, X 5000T, S 5000T5%

I) Biomaster GT 80003%

J) Daiwa Whisker SS26006%

Od 15.12.2016 hlasovalo 263 čtenářů.

Nkubah - Profil | Po 25.3.2019 16:28:10

statik >> jenže vyplývá, že vše bylo majitelem schváleno !

    Nstatik - Profil | Po 25.3.2019 16:26:27

    kubah >> já jsem to nečetl všechno,opravil jsem to co jsem napsal,takový šrot bych ani nedělal bez předchozí domluvy.

      Nkubah - Profil | Po 25.3.2019 16:18:44

      statik >> přečíst vše ještě jednou.... Nenapsal vše...

        Nstatik - Profil | Po 25.3.2019 16:15:07

        paryba02 >> Velký omyl koupit něco z bazaru ,pak se snaha ušetřit zpravidla prodraží.Jsou lidi co se nestydí prodat šrot ,já za sebe bych takový naviják ani neopravoval bez předchozí domluvy co se má vlastně opravit a které součástky vyměnit.

          NLuger46 - Profil | Po 25.3.2019 14:53:43

          paryba02 >> než tady osočovat Jakuba, tak by si spíš měl ty xtéčka vzít a omlátit o hlavu tomu kdo ti je prodal. Je vidět, že jsi ještě mladý nerozvážný junec co o tom ví prd :)

            NLuger46 - Profil | Po 25.3.2019 14:48:43

            Lajnator >> Dělej servis jenom známým a máš klid :)) i těch máš plno :))

              NWillow - Profil | Po 25.3.2019 14:11:04

              Lajnator >> 👍👍
              No comment.

                NZebik - Profil | Po 25.3.2019 7:43:49

                Jakube, buď v klidu, většina z nás ví, jak fungujes a jaká je tvoje práce. Když jsem večer četl koleguv příspěvek, bylo mi jasne, ze to nebude asi přesně, jak píše a jsou v tom trochu také emoce. Když jsem si pak přečetl jeho dotaz z ledna, jaké cívky pasuji na PA XT, bylo už jasne, ze navijaky koupil asi nedávno a pravděpodobně nezná ani jejich historii, samozřejmě kolegu chápu, ze očekával, ze navijaky Jakub promaze a pojedou jak nové. Je potřeba si uvědomit, ze PA XT v super stavu, které stací opravdu jen promazat, budou stát minimálně 7-8 tisíc / kus a ze co se ušetří při nákupu navijaku z druhé ruky, nasypes pak stejně do servisu. Takže Jakube, doufám ze Te taková reakce neodradí od tveho ,,hobby’’ a budeš se starat o naše miláčky i nadále. Michal

                  NLajnator - Profil | Ne 24.3.2019 22:57:09

                  paryba02 >> Zdravím ve spolek, přemýšlím, jestli má vůbec smysl na tuto zprávu reagovat. Když to zkrátím, uvedený člověk se nechal jednoduše napálit prodejcem z bazoše, uvedené navijáky (minimálně jeden z nich) jsou všem dobře známé "šroty" z Brandýsa, co nikdo nechtěl kdy původní majitel pouze čekal na lamu, kterou se naneštěští stal právě pan Reinold
                  Hned po otevření krabice se objevil problém s neocilující cívkou, což se občas díky neopatrném zacházení pošty stane, měl jsem obavy z prasklého oscillation slideru, ale naštěstí pouze vyskočil "pawl" z worm shaftu, který byl mírně poškozený viz přiložená fotka. Vše jsem zabrousil, vyčistil a opět zprovoznil. Majitele navijáku jsem o všem o začátku informoval, nejprve videem ukazující nefunkční oscilaci, následně fotkami a další dokumentací. Vyjma špatného chod neuvěřitelně šustily, při rozebrání jsem měnil téměř všechny ložiska, tento člověk byl první, komu vadilo, že jsem to vůbec udělal.
                  Navijáky se pro mě pomalu z volnočasové aktivity staly prací, kterým věnuji vyjma rodiny a své hlavní práci veškerý volný čas a to hlavně v noci, což všichni vědí, proto není moc šance cokoli konzultovat. pokud je něco závažného, případně drahého, práci přeruším a nechám rozhodnutí na majiteli, ale ložiska??? :-O ještě nikdo mi neřekl, ať tam nechám staré, tuplem u takových to navijáku. vyjímku zřejmě tvoří 15 letý studenti z havlíčkova brodu, těm byl ale citoval staré dobré přísloví "když nemáš na banány, nekupuj si opici" jednoduše, když někdo prodává PA XT za 5000, asi bude někde chyba.
                  Co mě ale opravdu pobavilo byla majitelova připomínka, že jeden naviják při navíjení trochu šustí (opakuji šustily oba jako „kráva“, ale to teď není důležité) když jsem rozebral rolničku, našel jsem pouze klec totálně rozpadlého a vyrezlého ložiska spolu s komplet poškozenou vnitřní částí rolny viz fotky. Opět následovala obrázková dokumentace mého zjištění s mojí připomínkou, že se pokusím rolnu sehnat, nicméně nic neslibuji...z předchozí zkušenosti vím, že se na tyto navijáky dá už jen těžko něco sehnat na což jsem majitele několikrát upozornil. Následovalo bombardovaní ze strany p. Reinolda každé cca 3 dny zprávami, jestli už něco nevím. Nabídl jsem, že navijáky zabalím a obratem pošlu zpět, ale o tuto variantu neměl zájem na místo toho mě začal osočovat, že je to celé nějaké divné, že když navijáky posílal, vše fungovalo a že nechápe, proč jsem tam měnil věci, které nechtěl (ložiska :-)), že je to jako by šel do autoservisu, kde by poptal výměnu výfuku a oni mu namísto toho vyměnili motor a také s tou rolničkou je to celé divné (nakonec jsem mu dal mou vlastní, čehož teď neskonale lituji!!!!! )a ať mu dám slevu.
                  neměl jsem to srdce mu napsat, že není v halíčkově brodě v lidlu, kde se asi dají koupit ložiska za 50,- kus, japonec prostě něco stojí, nebudu se opakovat s opicí a banány...proto jsem pouze komentoval jeho přirovnání s autoservisem, že on se chová jako taxikář, co bych chtěl vyměnit spojku… sám nejlépe „ví“ všechny ceny dopředu stačí udělat jen lamelu a ložisko, dvouhmota zbytečná a že za první uvedené dva díly dá tisícovku jinak že to nechce.

                  Milý Lukáši, už jednou jsem Vám napsal, že nedělám poloviční práci, ale jen kompletní nutné úkony, příště si přišetřete a kupte si navijáky v normálním stavu a ne šroty z kterých pak chcete udělat ferrari ideálně za 10 kč. také prosím uvádějte přesná fakta, cena obsahovala Vámi objednané klasické matice brzdy z techniím, které byly samotné 1300, na to jste koukám jaksi zapomněl.
                  Nemám potřebu se více obhajovat, za svou prací si stojím a ti co mě znají vědí jak funguji, jediné, co mě mrzí je to, že na práci nemám více času:-/ v každém případě až nastane doba, kdy po mě budou zákazníci chtít poloviční servisy, případně abych používal čínská ložiska za pár šlupek, která šustí od nových…pak vše raději pověsím na hřebík. naštěstí je lidí jako je Lukáš Reinold pomálu i u něj pevně doufám, že se z toho jednoho dne vyroste…
                  Ti co si chtějí přidělat v budoucnu problémy, určitě si pořiďte navijáky tohoto člena paryba02 stojí to za to!!
                  pěkný večer JB.

                    Ndukin - Profil | Ne 24.3.2019 22:55:05

                    Já si už servis taky raději dělám sám. Sice mi naviják trvá dvě hodiny, ale kdo mě zná, tak zná i důvod :o)

                      Ndukin - Profil | Ne 24.3.2019 22:36:20

                      Colasrumem >> A komu tím prospějete?!!! druhé straně??? :o)))

                        NColasrumem - Profil | Ne 24.3.2019 22:24:46

                        Willow >> Zatím těžko hodnotit, neznáme názor druhé strany.

                          NColasrumem - Profil | Ne 24.3.2019 22:21:37

                          paryba02 >> a to je důvod, proč si všechno co se týká navijáků dělám sám:o)

                            NSmrtak - Profil | Ne 24.3.2019 22:13:10

                            Willow >> A 4000 Kč za popisane "opravy"? To je hadam sranda, za tie prachy jedno pa xt kupis.

                              Nparyba02 - Profil | Ne 24.3.2019 21:00:50

                              Willow >> je vidět že jste to vubec nepochopil ale dobře no :D vysvětlovat vám to nebudu. jestli vy na servis čekáte 6 týdnu tak dobře no.

                                NWillow - Profil | Ne 24.3.2019 20:18:13

                                paryba02 >> Běžná doba servisu a oprav je všude 6!!! týdnů.!!Objednávku dílů a dodání servisák nezrychlí.To je ten problém.

                                  Nparyba02 - Profil | Ne 24.3.2019 19:52:48

                                  Zdravím, rád bych se s váma podělil o zkušenost se servisem navijáků Custom reels. Jednalo se o navijáky power aero xt. Mé požadavky bylo navijáky vyčistit a promazat a zkrátit brzdu. Po tom co navijáky dorazily, jsem se zeptal jestli dorazili v pořádku po třech dnech jsem obdržel odpověď že ano. Za 20dni mi prisla zpráva že naviják dorazil rozbité, že nenavíjí, nějaké zvláštní. Po tom se zase delší dobu nic nedělo jsem obržel zprávu že je potřeba vyměnit ložisko, nakonec byly vyměněny všechny ložiska bez dotazu jestli je měnit chci. Navijáky už tam byly poměrně dlouho a ja začíl být nervozní. Nakonec se začala řešit poslední závada na navijáku a to rozbitá rolnička. Prvně bylo potřeba vyměnit celý překlapěč, později jen krytku a nakonec stačilo pouze lozisko. Celou dobu mi chodili zprávy snad to dam do použivatelného stavu, snad to opravím atd. A na otazku kdy bude rolnička hotová jsem několikrat obdržel zprávu že je to ve hvězdách, že správná otázka neni kdy, ale jestli vubec. Když jsem se zeptal po 10dnech co se schanělo náhradní ložisko mi bylo naznačeno ze se nemám ptát kdy to bude opraveno. Že jednoduše otravuji, už jsem byl dost nervozní co se děje. Začal jsem si tedy zjistovať info co s tím. Rozhodl jsem se že si navijáky odvezu už jsem na to neměl nervy. Po této zpráve jsem obdržel odpověď že dnes není možné odvézt, večer prišla zpráva že jsou opravé. Zvlaštni, celou dobu to bylo ve hvězdách najednou je to z hodiny na hodinu opravené. Domluvili jsme se ze si navijáky vyzvednu osobne. Po té co jsem se ozval ze mi neprijde fer jak tam byly navijaky dlouho a celkové jednáni že by se dalo uvazovat o slevě tak mi bylo politicky vysvětleno že je to pouze za díly obrazně řečeno ložisko do rolnicky ktere stoji 90kc bylo naceněno na 600kc. Domluvili jsme se že navijáky si vyzvednu osobně chtěl jsem to resit osobně, tato zpráva byla zobrazena a za dva dny prisla odpoveď navijáky byly odeslány. 😂😂😂 Tak dobře no. Nakonec byla celkova cena 4000 a navijaky byly v servise od 17.2 - 13.3. Kdyby měl někdo nějake dotazy klidně napište rád se podělím o dalši zkušenosti a postřehy s “profi servisem navijáků.😀😀
                                  Za mě tedy důrazně nedoporučuji v Praze je několik dalších servisu jak jsem později zjistil kde navijáky opraví do druhého dne za uplně jinou cenu.

                                    NMaxwell - Profil | Čt 21.3.2019 19:50:10

                                    takhle je to origo

                                      NMaxwell - Profil | Čt 21.3.2019 19:45:50

                                      Pánové poradil by mi někdo jakou sadu do rolničky pro Shimano Biomaster XS 8000 ? Na ebayi jsem našel pro BIOMASTER 8000 XSB je to sada značená PK0016

                                        NKryshot - Profil | Po 18.3.2019 16:56:51

                                        drvoštěp >> Ajo, až teď jsem si všimnul, že jsi to vlastně trefil i bez mojí reakce 😂

                                          Červené karty: Matyášek