Poměr surovin v boilie

Zdar,chci si udělat kvalitní boilie,mam několik surovin ale nevím v jakém poměru na 1kg,seznam zde: rybí moučka ,kukuricna moučka, halibut moučka, tunakova moučka, moucka s repky, pivovarske kvasnice, susene mléko, betain, vitalakt, vejce, extrakt(jaký koliv), aminokomplex, rybi olej, sladidlo, konzervant. Nejaka dobra duše a poradí kolik čeho dat do 1kg smesy jak suchý tak tekutý?
Autor diskuse: pepas1998 - Profil , 30.8.2016 kaprařina - nástrahy, návnady

NGlasy - Profil | Čt 21.9.2017 6:50:30

Slavíček >> vseho toho tekutyho mi prejde strasne moc.s vejci to da tak 700-750ml na kilo smesy

    NSlavíček - Profil | Čt 21.9.2017 5:34:26

    hanyking >> copak myslis ze to zpusobilo ? Nezda se ti 200ml melasy trochu moc pak se nediv ze to lepi jako prase

      Nhanyking - Profil | Čt 21.9.2017 1:42:24

      Ahoj udělal jsem těsto ale je někde chyba. Špatně se to koulelo. Směs byla strašně lepivá, chytlavá a měká. Prakticky to nešlo ani dosušit sypkou směsí. Lepilo to pořád. I když už jsem to uválel tak kuličky lepily k sobě a byly hodně měkké. Kde si myslíte, že ta chyba byla. Udělat z toho kuličky byla dřina. Mám toho 3,5kg a byl to porod uválet. Tady je přesné složení na 1kg suché směsi. Rolbal mám kvalitní ale lepilo to na něm vrstvu a musel jsem to mýt a potírat olejem aby to nelepilo.

      Suchá směs: vitalakt 140
      krupice 180
      hladká mouka+ kuku škrob 40
      mixovaná řepka 280
      moučka z whiskas 180
      rybí moučka 180

      tekutá směs vejce 5ks
      melasa 200ml
      magi 200ml
      umělé sladidlo z kauflandu 10ml
      glicerin-lékárna 10ml
      100g mixovaný játra
      100g mixovaná makrela

        NPetr12 - Profil | Pá 7.4.2017 14:27:22

        Vikasgard >> ...a rychta s klicwma od USC

          NCarper_Andrew - Profil | Út 4.4.2017 21:47:52

          BOILIE GANG - Shaman >> osobne nemám, no ani nevidím dôvod dofarbovať boilies..

            NBOILIE GANG - Shaman - Profil | Út 4.4.2017 21:11:24

            Má tu někdo zkušenost s barvením hotovejch koulí ?

              NCruel - Profil | St 18.1.2017 19:09:30

              Boilies základu je na netu hodně.Nějakej si vyber a pak jen laborovat. http://www.carpkapr.cz/Boilies-recepty.html

                NPetr.J - Profil | Út 17.1.2017 18:22:47

                BOILIE GANG - Shaman >> Discobijec - 17.1.2017 18:20:22 >> Důležitou, když to do koulí dám, bere to lépe.

                  NDiscobijec - Profil | Út 17.1.2017 18:20:22

                  Petr.J >> Jakou to má funkci ?

                    NPetr.J - Profil | Út 17.1.2017 18:19:20

                    BOILIE GANG - Shaman >> Discobijec - 17.1.2017 18:01:36 >> Kupuji sušené mléko pro telata, cena je ucházející.

                      NDiscobijec - Profil | Út 17.1.2017 18:01:36

                      Jak jste na tom co se týče mléčných protejnů v koulís, nemyslím lactalbumin ale spíš Sušené mléko, Syrovátku, Kasein a Kaseináty ?

                        NPetr.J - Profil | Út 17.1.2017 15:27:54

                        kuci2 >> Jako myslis, ze by ryby po tom mohli mit treba vetry ?

                          Nkuci2 - Profil | Út 17.1.2017 14:38:33

                          Petr.J >> to sice ano,ale nedokazu si jej predstavit na delsi krmeni,chudaci ryby

                            NPetr.J - Profil | Út 17.1.2017 11:48:22

                            kuci2 >> Ritchword ale chyta dobře

                              Nkuci2 - Profil | Út 17.1.2017 6:59:56

                              hláskař >> Samozdřejmě ne 3 kg na jednou,ale třeba 100g/kg. Mam strach aby s toho nebyli ,,hopskulky" stilu Ritchword....

                                Nhláskař - Profil | Po 16.1.2017 19:16:00

                                kuci2 >> Dá-tak do 60ti kil směsi ;-)

                                  Nkuci2 - Profil | Po 16.1.2017 17:36:02

                                  Zdravim,našel sem doma cca 3 kg pšeničného škrobu,mam dotaz,da se použit do směsi?? ,,Nezavře" mi příliš boilie?? Je mi lito to vyhodit,ale nemam s ním zkušenost. Díky za rady

                                    NPetr.J - Profil | Čt 12.1.2017 7:25:01

                                    Vikasgard >> To jsem ještě neslyšel :-)

                                      NVikasgard - Profil | Čt 12.1.2017 7:23:07

                                      Petr.J A to si slyšel, že Chuck Norris přešel pěšky z USA do USB?

                                        NPetr.J - Profil | Čt 12.1.2017 6:55:22

                                        Vikasgard >> V mrtvém moři nic není, protože je mrtvé a proč je mrtvé, protože ho zabil Chuck Norris.