Kasein pro sportovce a pouziti v boilies

Ahoj, chtwl bych se zeptat jestli se da klasicky kysely, sladky kasein prodavany nejmenovanyma rybarskyma spolecnostma nahradit cenove vyhodnejsim miceralnim kaseinem pro sportovce. Chapu v obou pripadech se jedna o kasein otazkou je jestli v tom je nejaky zasadni rozdil.. krome ceny pochopitelne. Dekuji za typ, radu...
Autor diskuse: Deniodus - Profil , 20.6.2016 kaprařina - nástrahy, návnady

tuzemak - Profil | Čt 23.6.2016 15:06:43

Kocháč >> ryže pohlcuje vlhkost...

    Deniodus - Profil | Čt 23.6.2016 15:01:01

    Tak sem teď domluvil s vietnamcem a přiveze mi krevetovou pastu :) 50kc sklenice :) a půl litru mi dal od sebe ať vyzkouším :))

      Smrtak - Profil | Čt 23.6.2016 14:40:06

      1975 >> Sol je zvyraznovac chuti pre ludi.

        Smrtak - Profil | Čt 23.6.2016 14:38:43

        Kocháč >> Skusal si niekedy ochutnat niektoru esenciu? :)))

          1975 - Profil | Čt 23.6.2016 14:29:36

          Sul bych dal ve velkem mnozstvi za prve konzorvuje za druhe ve vode se ji hodne rozpusti a tim uvolni velke mnozstvi chuti a za treti je sul zviraznovac chuti muzete si to doma vyzkoset na sobe staci si na jeden kousek cokolady dat par zrnek soli a na druhy ne a uvidite rozdil

            Slavíček - Profil | Čt 23.6.2016 13:25:04

            Fishky >> To nejspíš ano ostatně není zdravá ani pro lidi

              Slavíček - Profil | Čt 23.6.2016 13:02:52

              Kocháč >> Na vrchovatou tam jsou napsany až 30 g schválně to opět někdy převážím . Jinak dával jsem dřív rýžovou mouku a dobrý

                Kocháč - Profil | Čt 23.6.2016 12:55:42

                Jsem při tom hledání měrné hmotnosti soli narazil i na rýži. Máte s ní někdo zkušenost v koulích? :o) Ptám se jen tak z nudy než mi přinesou oběd.

                  Slavíček - Profil | Čt 23.6.2016 12:55:29

                  Kocháč >> Zdá se mi těch 20 g málo trebe koření jako paprika plná lžíce má kolem 8 g .

                    Kocháč - Profil | Čt 23.6.2016 12:53:24

                    Fishky >> Předpokládám, že část se vylouhuje už při vaření a část ve vodě do okolí návnady. Každopádně jde asi podobného efektu docílit i přidání hrubé kamenné soli do PVA k nástraze.

                      Fishky - Profil | Čt 23.6.2016 12:50:24

                      Slavíček >> jedna věc je zda to chytá, druhá zda to současně i neškodí :)

                      - jako konzervant v koulích určitě neškodí, jako zátěž pro metabolismy našich milášků nevím nevím :)

                        Kocháč - Profil | Čt 23.6.2016 12:48:23

                        Slavíček >> Tak mi to nedalo a vygůglil jsem si váhu jedné polévkové lžíce soli a je to 20g. Nu dobrá, bude stačit jedna a půl do návnad, abych zase nedostal kartáč, že jsem vrah kaprů :o)))

                          Slavíček - Profil | Čt 23.6.2016 12:47:49

                          Kocháč - 23.6.2016 12:44:39 >Zkus to taky jsem tomu nechtěl věřit už se to tady někde řešilo tak jsem to pak zkoušel . Sůl je dost těžká třeba proti koření mouce a pod .

                            Kocháč - Profil | Čt 23.6.2016 12:44:39

                            Slavíček >> Mám malou hubu a malé lžíce, večer převážím :o))

                              Kocháč - Profil | Čt 23.6.2016 12:44:12

                              sidneyv >> Je, ale záměrně píši o nástraze pod háček ne o návnadě na volné krmení.

                                Slavíček - Profil | Čt 23.6.2016 12:43:57

                                Kocháč >> Nechci prudit ale to máš úplně to sami 2 plný polevkove lžíce budou mít dobrých 80 g

                                  Kocháč - Profil | Čt 23.6.2016 12:43:40

                                  sidneyv >> Jednou jsem to extrémní množství vyzkoušel a byl to mazec. Nevím, možná to byla haluz, ale ryby po tom šly jak zběsilé. Víc než na esence bych sázel na tu chuť. Problém je v tom, že už nešoulím a jedu hotovky, nechce se mi s tím patlat, ale jestli se někdy dokopu k šoulení, tak sůl do mixu půjde klidně místo AK.

                                    sidneyv - Profil | Čt 23.6.2016 12:42:55

                                    Kocháč >> hmm to je fakt dosť :)

                                      Kocháč - Profil | Čt 23.6.2016 12:40:47

                                      sidneyv >> Do nástrahy bez prdele klidně 5-10% :o))) Do návnady kolem budou stačit dvě polévkové lžíce na 1kg mixu.