Rybáři Přerov, OL, PV... aneb "Hanácké pokec"

Hanácké pokec nejen o kaprech. Diskuse volně navazuje na předchozí úspěšnou diskusi.
Autor diskuse: Palio - Profil , 18.6.2016 kaprařina - ostatní
Dále moderuje: Vetesnik.J Profil

Ntuzemak - Profil | So 8.10.2016 17:58:00

Palio >> to já bych mu raději dal klobásu a on by mě tam zakrmil.DD

    NPalio - Profil | So 8.10.2016 17:57:20

    tuzemak >> pojedeš se mrknót na maraton? Já su dnes mrtvé, chytla mě záda už třetí den, su rád, že jsem se prochrápal. A ráno na čtyři mám štreku. Pokud se tam podívám, tak zítra odpoledne po třetí čtvrté nebo v týdnu.

      NPalio - Profil | So 8.10.2016 17:54:55

      Vetesnik.J >> sebe, co?

        NPalio - Profil | So 8.10.2016 17:54:20

        tuzemak >> Váza je liška podšitá, ten ví, jak na velký:-))! Já bych tam s tím kolečkem dojel radš po dně:o)))

          NVetesnik.J - Profil | So 8.10.2016 17:39:43

          Taky krmim kdyz ryby nejdou....

            Ntuzemak - Profil | So 8.10.2016 17:32:19

            Palio >> koukej Pavle,Váza si na svym fleku krmí a tobě nic neřekl.DDD

              NPalio - Profil | Pá 7.10.2016 13:53:25

              Miluju ty rybačky, kdy se už člověku kouří od huby, na věcech leží jinovatka, kdy usrkávám z termosky horký čaj a ve skrytu duše tajně doufám, že to pípne:-)

                NPalio - Profil | Čt 6.10.2016 19:53:57

                Vetesnik.J >> :o))) jj

                  NVetesnik.J - Profil | Čt 6.10.2016 19:52:52

                  Palio >> Příště sebou vezmu moji a neutratím ani polovinu :D

                    NPalio - Profil | Čt 6.10.2016 19:47:26

                    Vetesnik.J >> to je ta naše diagnóza:o)))

                      NVetesnik.J - Profil | Čt 6.10.2016 19:46:20

                      Palio >> to mě povídej s těma prachama :D šel jsem pro pár drobností dnes a 1200,- v háji

                        NPalio - Profil | Čt 6.10.2016 18:54:29

                        Vetesnik.J >> jako v poho, neříkám, že ten obchod je špatnej, navíc tam mám kamaráda z dětství. Dlouho jsem v Tovačově nebyl a jsou tam fakt kvalitní věci, spousta zboží od Nashe, Carp Only, Imothep carpbaits a x dalších. Jako mít s sebou dva litry, tak tam zůstaly:o))

                          NVetesnik.J - Profil | Čt 6.10.2016 17:02:24

                          Palio >> Co člověk to názor. Já jsem si zas poslední dobou oblíbil obchod v Hodolanech.

                            NPalio - Profil | Čt 6.10.2016 11:21:53

                            Dnes jsem po dlouhe dobe navstivil kamennou prodejnu v Tovacove a byl jsem mile prekvapen sortimentem, kde si kazdy kaprar urcite vybere to sve. Radim je k zakaznikum velice vstricny, ochotne poradi a paradne jsem si s nim pokecal. Zvenku nenapadny obchudek, uvnitr vsak siroka skala sortimentu krmeni a ostatniho vybaveni nejen pro kaprolovce. Za me supr a pristi nakup bude smerovat opet sem.

                              Ntuzemak - Profil | St 5.10.2016 8:54:13

                              Palio >> jestli bude hladné,tak jo.D

                                NPalio - Profil | St 5.10.2016 8:50:27

                                tuzemak >> třeba néé:o)

                                  Ntuzemak - Profil | St 5.10.2016 8:42:49

                                  Palio >> enom až si to přečte,to bude zase kraválu.D

                                    NPalio - Profil | St 5.10.2016 8:40:36

                                    tuzemak >> to by těžko rozdéchával:-))

                                      Ntuzemak - Profil | St 5.10.2016 8:23:12

                                      Palio >> klece prázdný,a pekáč plný.D

                                        NPalio - Profil | St 5.10.2016 8:22:18

                                        tuzemak >> ten by se divil, kdyby jednoho krásnýho rána našel ty klece prázdný:-)

                                          Červené karty: Jirka1976