Rybáři Přerov, OL, PV... aneb "Hanácké pokec"

Hanácké pokec nejen o kaprech. Diskuse volně navazuje na předchozí úspěšnou diskusi.
Autor diskuse: Palio - Profil , 18.6.2016 kaprařina - ostatní
Dále moderuje: Vetesnik.J Profil

NPalio - Profil | Ne 9.10.2016 13:06:41

tuzemak >> ale jo, peněz není nikdy dost, to je fakt, koor na baráku:-)

    NPalio - Profil | Ne 9.10.2016 13:05:15

    "VÁZA" >> zítra mám volno, auto jde do servisu. Jedu ráno na Trubec a pak to vezmu přes Annín.

      Ntuzemak - Profil | Ne 9.10.2016 13:01:28

      Palio >> to sem říkal,ale furt se něco sere..a tiskárnu na prachy doma nemám,on ten barák taky něco stojí..

        N"VÁZA" - Profil | Ne 9.10.2016 12:56:00

        Palio >> Kdy jedeš annín?

          NPalio - Profil | Ne 9.10.2016 12:54:25

          tuzemak >> ty furt s tím panským...
          Neříkals náhodou v půlce srpna, že do konce srpna seš na panským a pak začneš jezdit na ryby, atd. :o))))? Napiš rovnou, že se ti nechce a nesváděj to furt na panskej:-))

            Ntuzemak - Profil | Ne 9.10.2016 12:34:38

            "VÁZA" >> njn uvidim jak to dopadne na panským...

              N"VÁZA" - Profil | Ne 9.10.2016 12:33:56

              tuzemak >> Já se svezu s Pavlem pokud pojede jak budu v práci tak mám smůlu.

                Ntuzemak - Profil | Ne 9.10.2016 12:28:18

                "VÁZA" >> nevim...rád bych,ale.....

                  N"VÁZA" - Profil | Ne 9.10.2016 12:25:44

                  tuzemak >> OK dík. Pojedeš omrknout annín?

                    Ntuzemak - Profil | Ne 9.10.2016 12:05:15

                      N"VÁZA" - Profil | Ne 9.10.2016 12:00:00

                      tuzemak >> Kde najdu soutěž co je na marathonu?

                        Ntuzemak - Profil | Ne 9.10.2016 11:55:13

                        "VÁZA" >> i v noci máme agenty.D

                          N"VÁZA" - Profil | Ne 9.10.2016 11:47:02

                          tuzemak >> No nic budu krmit v noci. :-)

                            Ntuzemak - Profil | Ne 9.10.2016 11:44:17

                            "VÁZA" >> jo kamaráde všude máme svoje lidi.DDD

                              N"VÁZA" - Profil | Ne 9.10.2016 11:43:25

                              tuzemak >> A já myslel že mě nikdo nevidí jak krmím... :-D

                                NVetesnik.J - Profil | So 8.10.2016 18:41:32

                                Palio >> vsak v noci k tomu mrazu moc nechybelo

                                  NPalio - Profil | So 8.10.2016 18:35:09

                                  Vetesnik.J >> buď rád, že seš u vody, za chvilu zamrzne:o)

                                    NVetesnik.J - Profil | So 8.10.2016 18:28:41

                                    Palio >> jj sebe ale za chvili uu budu tak zoufalej ze hodim kosticku uzenyho pod hacek :-D

                                      Ntuzemak - Profil | So 8.10.2016 18:26:13

                                      Palio >> klidně i dvě.o)))

                                        NPalio - Profil | So 8.10.2016 18:05:35

                                        tuzemak >> dívám se na onlajn Carpkillerův a ostatních a ta atmosfera na mě úplně dýchla. Pak si jednu nedé:o))

                                          Červené karty: Jirka1976