Rybáři Přerov, OL, PV... aneb "Hanácké pokec"

Hanácké pokec nejen o kaprech. Diskuse volně navazuje na předchozí úspěšnou diskusi.
Autor diskuse: Palio - Profil , 18.6.2016 kaprařina - ostatní
Dále moderuje: Vetesnik.J Profil

Palio - Profil | St 5.10.2016 8:21:41

tuzemak >> :o)))))))))))

    tuzemak - Profil | St 5.10.2016 8:20:58

    Palio >> opálit autogénem,to by Váza zvládl,ale nesměl by u toho chlemstat rum,páč by to hned i upekl.D

      Palio - Profil | St 5.10.2016 8:18:22

      tuzemak >> tak je potřeba si odpočnót od uzenýho, klobás, špeku a pod. Drůbež je zdravější, jen to oškubat:o))

        tuzemak - Profil | St 5.10.2016 8:16:22

        Palio >> no huby by byly chvilu mastný,pak by nás zabil.D

          Palio - Profil | St 5.10.2016 8:13:13

          tuzemak >> no nebylo by špatný mu tu drůběž v klecích odkráglovat a upíct:o)). Aspoň by byl klid:-)

            tuzemak - Profil | St 5.10.2016 7:34:00

            Palio >> nech byt,nadívaná koroptvička je super pochutina,jen jich do pekáče potřebuješ celý stádo.D

              Palio - Profil | St 5.10.2016 7:03:41

              "VÁZA" >> marathon je jeden, ocasu:-). Ty se z těch koroptví jednou pose...:-))

                Palio - Profil | St 5.10.2016 7:01:14

                "VÁZA" >> tys podpořil maximálně mladýho Petra, žes ho vyzvedl po fotbale z hlídací služby a odvezl dom:o)). Ty a fotbal, to opravdu dohromady nejde:o)))!

                  "VÁZA" - Profil | Út 4.10.2016 22:16:14

                  Palio >> Jakej myslíš marathon? Trubec nebo ten pravej,annín? V so přijede servis na kotel a odpo jedu na exotu,asi. V neděli je Přerov,burza. Těch dní je nějak málo v týdnu a krátký víkendy. Mělo by to být obráceně so,ne v práci a po-pá víkend :-)

                    "VÁZA" - Profil | Út 4.10.2016 22:04:12

                    Dnes jsem osobně podpořil sigmu. Protihráč nebyl extra silnej ale dobrý.

                      Palio - Profil | Út 4.10.2016 10:39:41

                      tuzemak >> :o))))

                        tuzemak - Profil | Út 4.10.2016 10:37:41

                        Palio >> kua taky musíš všecko prozradit.D včil mam po kšeftě,Ferda jak uvidi v dálce dvoukolák,tak zavře závoru a su namydlené a celou várku si mužu zožrat někde v přikopu.😭😭😭😭

                          Palio - Profil | Út 4.10.2016 10:30:51

                          tuzemak >> kecko. Už máš nachystané dvojkolák, jak to tam budeš v nedělu objíždět s těma klobásama u uzeným:o))? Musíš podpořit domácí týmy, sudí a vedoucího akce:-)!

                            tuzemak - Profil | Út 4.10.2016 10:18:42

                            Palio >> to seš celé ty.D misto abys je pustil do vody,tak je sežereš.😃😃

                              Palio - Profil | Út 4.10.2016 10:18:38

                              -bedna- >> :o)). Už seš nachystané?

                                Palio - Profil | Út 4.10.2016 10:17:04

                                tuzemak >> vloni jsem tam sežral 3 porce a letos tomu nebude jinak:-). Vločky do večera počkají:-)

                                  tuzemak - Profil | Út 4.10.2016 9:43:16

                                  -bedna- >> no mě tam právě chybi jogurt a vločky.D takže si namíchá kýbel jogurtu s vločkama,a bude okounit.😃😃😃😃 tomu už rozumím...dik za vysvětleni..

                                    -bedna- - Profil | Út 4.10.2016 9:40:46

                                    tuzemak >> On nepsal,že něco jí,ale že jen okouní u pochoutek.:-):-):-)

                                      tuzemak - Profil | Út 4.10.2016 9:39:53

                                      Palio >> ty a maso?.D

                                        Palio - Profil | Út 4.10.2016 8:51:13

                                          Červené karty: Jirka1976