Rybáři Přerov, OL, PV... aneb "Hanácké pokec"

Hanácké pokec nejen o kaprech. Diskuse volně navazuje na předchozí úspěšnou diskusi.
Autor diskuse: Palio - Profil , 18.6.2016 kaprařina - ostatní
Dále moderuje: Vetesnik.J Profil

Palio - Profil | Út 4.10.2016 8:22:17

"VÁZA" >> kdy jedeš na marathon, v so nebo ne? Dojel bych k tobě. Jarek vzal měřák na svaz a měřily jsme hody. Lítalo mně to na 110, samozřejmě s komplet montáží a 24mm koulí. Možná zkusím ještě 100g olovo.
Už se to blíží!
http://www.inrybar.cz/ostatni/rybarske-zavody/carp-​maraton-tovacov-2016-legenda-se-vraci-na-co-se-muze​me-tesit/

    Palio - Profil | Ne 2.10.2016 15:10:54

    Když to hvízdne...

      Palio - Profil | Ne 2.10.2016 10:53:58

      "VÁZA" >> :-))

        "VÁZA" - Profil | Ne 2.10.2016 8:26:05

        Palio >> :-) :-) :-) se pleteš na zahradě chytnu kapř taky ale je tam rezervace takže celoroční zákaz rybolovu :-D

          Palio - Profil | Ne 2.10.2016 6:34:16

          "VÁZA" >> od vody. Na zahrade u tchana nebo u volier ho nechytnes:o))

            "VÁZA" - Profil | So 1.10.2016 19:39:53

            Palio >> Ten kapř je odkud,pěknej.

              "VÁZA" - Profil | So 1.10.2016 19:38:12

              tuzemak >> :-) :-) :-) A já rozpálil tak akorát ruce a nohy. Mladej byl taky tak jsem měl řidiče a byla ňáká wáza a S53.

                tuzemak - Profil | So 1.10.2016 18:34:14

                "VÁZA" >> já chtěl taky pracovat,ale co se mě nestalo,otevřu si pivko a jdu na zahrádku,jdu kolem grilu a slyšim slabym hláskem:Janku nebuď swině a rozpal mě,až mě zamrazilo,otočim se na schodech od kud ten hlásek jde,a zase slyšim:Janku škrtni pod hořákem,už mě to nedalo,položim pivko na krb a odkryju plachtu z grilu,a vtom to začlo'ty si kujwa leješ do volátka pivo a na mě sereš,tož sem prácu odložil na neurčito,dal hlt piva,a rozpálil gril z kuřecima špizama.D

                  tuzemak - Profil | So 1.10.2016 18:26:18

                  "VÁZA" >> kua je vidět,že seš v plnym treninkovym nasazeni,rychle než vychladneš.D

                    "VÁZA" - Profil | So 1.10.2016 18:24:54

                    tuzemak >> Rejč je jak zrcadlo a nobroušenej... :)

                      tuzemak - Profil | So 1.10.2016 18:22:05

                      "VÁZA" >> tě klidně navedu na těch pár hektarů po tlf. i ryč ti nabrousím.D

                        "VÁZA" - Profil | So 1.10.2016 18:20:22

                        tuzemak >> Ok napiš souřadnice na pole :-)))

                          tuzemak - Profil | So 1.10.2016 18:14:45

                          "VÁZA" >> super,dáchni a mužeš zitra nastoupit u mě.D

                            "VÁZA" - Profil | So 1.10.2016 17:33:12

                            Vám se to kecá,kecky :) Jsem doma a je to vše zrytý. Jak to jde na břehu? :-)))

                              Palio - Profil | So 1.10.2016 16:29:14

                              -bedna- >> zakopávám:o)))

                                -bedna- - Profil | So 1.10.2016 14:34:25

                                "VÁZA" >> To ho vykopáváš a nebo zakopáváš?:-):-):-)

                                  Palio - Profil | So 1.10.2016 14:00:56

                                  "VÁZA" >> tož to by mě tak mohlo, po týdenní lopotě v práci:o)). Kdy se vrátíš? Uděláme akci? Cinkni pak.

                                    Vetesnik.J - Profil | So 1.10.2016 13:59:12

                                    "VÁZA" >> to mas dobry ja makam uz od 8

                                      tuzemak - Profil | So 1.10.2016 12:45:33

                                      "VÁZA" >> a proč do něj ryješ?.D

                                        "VÁZA" - Profil | So 1.10.2016 12:38:55

                                        Palio >> Od 10hod.ryju u tchána. Krásná sobota...

                                          Červené karty: Jirka1976