Rybáři Přerov, OL, PV... aneb "Hanácké pokec"

Hanácké pokec nejen o kaprech. Diskuse volně navazuje na předchozí úspěšnou diskusi.
Autor diskuse: Palio - Profil , 18.6.2016 kaprařina - ostatní
Dále moderuje: Vetesnik.J Profil

NPalio - Profil | So 1.10.2016 6:07:27

"VÁZA" >> kdy razíš, Peťo? Vem si klacek na trávu:-))

    NPalio - Profil | Pá 30.9.2016 19:51:17

    RST >> děkujeme za info

      NRST - Profil | Pá 30.9.2016 19:32:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      oznámení

        N"VÁZA" - Profil | Čt 29.9.2016 19:20:33

        Palio >> To udělám příště O:-)

          NPalio - Profil | Čt 29.9.2016 6:58:32

          "VÁZA" >> já jsem se ho na to ptal. On si čistil příbřeží od travin a řasy:-)

            NPalio - Profil | Čt 29.9.2016 5:30:58

            Vetesnik.J >> takže stejnej masakr jak na trubcu:o)))

              NVetesnik.J - Profil | St 28.9.2016 20:47:46

              Palio >> Jj na Jihu a toto byl jedinej zaber za dva a pul dne. Takze spis nezobali

                N"VÁZA" - Profil | St 28.9.2016 20:36:33

                Palio >> Já se za jídlo nestydím jen jsem napsal že ten ovar je bez tuku :-)

                  NPalio - Profil | St 28.9.2016 20:16:11

                  "VÁZA" >> kecko, to mastný ti teklo aji po bradě, za to by se nemusel stydět ani Janek:o)

                    NPalio - Profil | St 28.9.2016 20:15:28

                    "VÁZA" >> záběr měl až později, já už byl pryč

                      N"VÁZA" - Profil | St 28.9.2016 20:10:37

                      Palio >> Oprava zápisu. Z toho ovaru bylo vysáto sádlo a zůstala jen hmota. :-)

                        N"VÁZA" - Profil | St 28.9.2016 20:06:16

                        Palio >> Na tom levým světýlku je ještě odraz udice,lesku. Nechtěl jsem to vyretušovat ať je to originál :-) Že jsme Jardu neviděli jak masí kapř. Je opatrnej a nalákal je jak s tou baldou čeřil vodu :-) Těžkej testér bobulí a nemá na něho ani mik.nebo jet... :-) :-) :-)

                          NPalio - Profil | St 28.9.2016 20:00:26

                          Vetesnik.J >> kde jsi byl, na jihu? Zobali?

                            NVetesnik.J - Profil | St 28.9.2016 19:59:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Jeden kosek z vikendu. Ruka je chlapska jako meritko.

                              NPalio - Profil | St 28.9.2016 19:55:25

                              "VÁZA" >> ten levé hlásič ti svítí víc. Ten pravej bych reklamoval:-). Jarouš nakonec 2ks do šedesáti během půl hoďky. Tak jsme rozebírali ty rakety a Foxa nebrat prej ani náhodou!

                                NPalio - Profil | St 28.9.2016 19:53:43

                                Dnešní úspěšná lapačka s Vázou. Horký kafe a kotlíky byly k dispozici:-)). Dokonce nechyběl tentokrát ani ovárek na chlebíčku:o). Takže s Peťovou dietou jsem se zmýlil:o)

                                  N"VÁZA" - Profil | St 28.9.2016 19:51:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Dnes za ",šípkovým keřem" ráno nebylo vůbec vidět ale do vody jsme se trefili :-) Sluníčko se ukázalo v plné kráse dalo o sobě vědět že má sílu a kolega Pavel přelstil nějaké kapříky... :-)

                                    NPalio - Profil | Út 27.9.2016 19:44:40

                                    "VÁZA" >> jj, díkes

                                      N"VÁZA" - Profil | Út 27.9.2016 19:02:24

                                      Palio >> Pavle mám to...

                                        NPalio - Profil | Út 27.9.2016 7:39:45

                                        -bedna- >> kapřík byl neposlušné, tak jsem ho musel zpacifikovat:o))

                                          Červené karty: Jirka1976