Rybáři Přerov, OL, PV... aneb "Hanácké pokec"

Hanácké pokec nejen o kaprech. Diskuse volně navazuje na předchozí úspěšnou diskusi.
Autor diskuse: Palio - Profil , 18.6.2016 kaprařina - ostatní
Dále moderuje: Vetesnik.J Profil

N-bedna- - Profil | Út 27.9.2016 7:09:58

Palio >> Seš zakleklej jak Bolt v blocích před startem.Kam běžels?:-):-):-)

    NPalio - Profil | Út 27.9.2016 6:52:48

    Auto má poruchu, tak jsem mohl opět zasednót za koléky:-). No nebylo to špatný, ale samospoušť mi občas moc nejde:o)

      N"VÁZA" - Profil | Po 26.9.2016 21:05:42

      Palio >> Dyť jsi tam už nachytal. Tu dvacku musíš vysedět. Nemáš "rybohodiny" :-) :-) :-)

        NPalio - Profil | Po 26.9.2016 11:56:25

        "VÁZA" >> plétina-hlóbka, stejně tam vždycky sedíme jak trubky, zlaté třetí sloup:-PP

          N"VÁZA" - Profil | Po 26.9.2016 10:54:09

          Palio >> Ten flek jak chytáš tak tam je plitina. Říkal jsem ti to několikrát že z té tvoji lavice to jde na moji stranu do hloubky cca 9m. To zrno se ti tlačí do toho předmětu co máš na krku. Dej si slaninu a jak to bude mastný tak to sjede dolů a pochopíš celou situaci. :-):-):-) Jo a so,ne to bylo všude stejný,mrtvo. Všichni šetřili baterie v pípákách. Taky pořád nežerem a tak je to i u ryb :D

            NPalio - Profil | Po 26.9.2016 8:14:53

            "VÁZA" >> na ten tvůj zázračnej flek už nejdu, škoda mluvit:-)). Zlatá hlóbka. Tam mně táhaly aspoň ty mrdky:o))

              N"VÁZA" - Profil | Ne 25.9.2016 21:29:00

              tuzemak >> Ne,ne za keřem :-D

                Ntuzemak - Profil | Ne 25.9.2016 20:16:53

                "VÁZA" >> njn tys seděl za bukem.D

                  N"VÁZA" - Profil | Ne 25.9.2016 19:45:20

                  tuzemak >> Seděli jsme u vody O:-) Jeníku měls přijet a já bych tě navedl. Z pánvičky se nekóřilo tak bys nás nenešel.

                    Ntuzemak - Profil | Ne 25.9.2016 17:35:57

                    Palio >> to je ono,na záchod to určo nebylo.D

                      NPalio - Profil | Ne 25.9.2016 17:31:26

                      tuzemak >> je to možný, občas někam popošel:-)

                        Ntuzemak - Profil | Ne 25.9.2016 17:28:04

                        Palio >> nevěřim tomu,že šel do sebe.D spiš za keř a zežral páru klobas i potaji bez ohřevu na pánvičce.D

                          NPalio - Profil | Ne 25.9.2016 17:25:23

                          tuzemak >> já myslím, že šel do sebe, abych ho nepomlóval, že moc žere:-))

                            NPalio - Profil | Ne 25.9.2016 17:24:40

                            rhinitisX >> :o))))

                              Ntuzemak - Profil | Ne 25.9.2016 17:20:20

                              Palio >> třeba se cpal potají,abys nepochtíval.D

                                NrhinitisX - Profil | Ne 25.9.2016 17:07:08

                                Palio >> To krmíme na stejném místě. Jen jestli mi to tam nekazíš ...

                                  NPalio - Profil | Ne 25.9.2016 17:02:28

                                  Tady krmím. Zastírací manévr, aby nikdo nic neviděl. Ani já:o))))))

                                    NPalio - Profil | Ne 25.9.2016 17:01:33

                                    Dnešní rybačka s baldou, v 11 mě odvolali do práce, ale vzhledem k tomu, že i nadále probíhala "yatka", mě to zas až tak nebolí. Vynahradím si to ve svátek:-)). Petr pravděpodobně drží dietu, bo jsem ho neviděl od rána pozřít ani sousto ničeho:o))

                                      Ntuzemak - Profil | Ne 25.9.2016 15:46:46

                                      "VÁZA" >> vam stoupla voda maximálně v gumákách.D kde ste seděli?

                                        N"VÁZA" - Profil | Ne 25.9.2016 15:41:23

                                        tuzemak >> He jsme zakrmili že stoupla voda. Prej to nešlo ani včera.

                                          Červené karty: Jirka1976