Rybáři Přerov, OL, PV... aneb "Hanácké pokec"

Hanácké pokec nejen o kaprech. Diskuse volně navazuje na předchozí úspěšnou diskusi.
Autor diskuse: Palio - Profil , 18.6.2016 kaprařina - ostatní
Dále moderuje: Vetesnik.J Profil

Ntuzemak - Profil | Ne 25.9.2016 15:28:13

"VÁZA" >> no chybim vám tam,krmiče tam pořádnyho nemáte.D

    N"VÁZA" - Profil | Ne 25.9.2016 14:44:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Musím asi vyměnit baterie v pípákách. Jen letadla byli slyšet a jináč nic. Sósed vyskoušel všechno co měl ještě že něco nechal doma. No nic příště.

      Ntuzemak - Profil | Ne 25.9.2016 12:18:42

      -bedna- >> u nich je vše možný.D třeba nám Pavel,až se zdravě napapá,sem hodi pexeso úlovků...

        N-bedna- - Profil | Ne 25.9.2016 12:16:57

        tuzemak >> Ale jóóó!
        Prodrbali co se dalo.:-):-).-)

          Ntuzemak - Profil | Ne 25.9.2016 11:19:44

          "VÁZA" >> njn co se dá dělat..ani drb?

            N"VÁZA" - Profil | Ne 25.9.2016 11:18:49

            Jak nic nejde tak uteče...:-)

              Ntuzemak - Profil | Ne 25.9.2016 9:26:23

              Tak co hownochyti,chytáte lelky nebo ryby?

                Ntuzemak - Profil | Ne 25.9.2016 7:47:20

                "VÁZA" >> Petře letos su marné,docházka k vodě je katastrofa...

                  N"VÁZA" - Profil | Ne 25.9.2016 7:16:44

                  Sósed...

                    N"VÁZA" - Profil | Ne 25.9.2016 4:56:59

                    tuzemak >> Jeníku vstávé a k vodě. Dopiju kafčo a startuju...O:-)

                      Ntuzemak - Profil | So 24.9.2016 19:35:37

                      "VÁZA" >> taky toho moc nebylo.D

                        N"VÁZA" - Profil | So 24.9.2016 19:33:16

                        tuzemak >> Však jsme toho moc nesnědli...

                          N"VÁZA" - Profil | So 24.9.2016 19:32:10

                          Palio >> Ta by chcípla hlady. Jdu se chystat.

                            NPalio - Profil | So 24.9.2016 19:30:04

                            "VÁZA" >> měl by sis nechat zlikvidovat tu tasemnicu:o))

                              Ntuzemak - Profil | So 24.9.2016 19:29:55

                              "VÁZA" >> když se hamujem,i pro hosty zustane.D..

                                N"VÁZA" - Profil | So 24.9.2016 19:28:26

                                Palio >> To ja! Co já můžu s mojema šedesáti kilama...

                                  NPalio - Profil | So 24.9.2016 19:26:41

                                  "VÁZA" >> koor ty, kecko! Sežral si víc, než sám vážíš! To radši krmit prasnicu:o)))

                                    N"VÁZA" - Profil | So 24.9.2016 19:25:49

                                    Palio >> Jak nesednu tak pojedu dom,no.

                                      N"VÁZA" - Profil | So 24.9.2016 19:24:51

                                      tuzemak >> No nevíš. Dal bych víc ale byli jsme na dně. Vzpomeň si jak jsme hladovili :-[

                                        NPalio - Profil | So 24.9.2016 19:23:00

                                        "VÁZA" >> tě prcám:-). Musím krmit, není čas nic hlídat:-PP

                                          Červené karty: Jirka1976