Rybáři Přerov, OL, PV... aneb "Hanácké pokec"

Hanácké pokec nejen o kaprech. Diskuse volně navazuje na předchozí úspěšnou diskusi.
Autor diskuse: Palio - Profil , 18.6.2016 kaprařina - ostatní
Dále moderuje: Vetesnik.J Profil

N"VÁZA" - Profil | So 24.9.2016 19:21:36

Palio >> Kua změna dojedu v 6. Musím pro moju po noční. Drž fleka. Je možný že skončí dřív.

    Ntuzemak - Profil | So 24.9.2016 19:18:46

    "VÁZA" >> ten male kousek co si mu dal,ho nemohl rozházet.D

      NPalio - Profil | So 24.9.2016 19:17:29

      "VÁZA" >> v 5 na fleku

        NPalio - Profil | So 24.9.2016 19:16:40

        Kecky:-))

          N"VÁZA" - Profil | So 24.9.2016 19:11:48

          tuzemak >> Třeba nás nechtěl urazit a jak odjížděl tak hodil šípa za jízdy do řepky.

            Ntuzemak - Profil | So 24.9.2016 19:05:56

            "VÁZA" >> to by ti zty pánvičky udělal přilbu na motorku.D

              N"VÁZA" - Profil | So 24.9.2016 19:01:03

              tuzemak >> Třeba to Ferdovi nechutnalo :-

                Ntuzemak - Profil | So 24.9.2016 18:54:56

                "VÁZA" >> těm našem pochutinám ohřátych na pánvičce ani Ferda neodolal.D

                  N"VÁZA" - Profil | So 24.9.2016 18:53:34

                  tuzemak >> Jj,myslel že ho nevidíme :-D

                    Ntuzemak - Profil | So 24.9.2016 18:51:43

                    "VÁZA" >> matně si zpominám,i ten jogurt valil rybám do krmení jak krmil spombem.D

                      N"VÁZA" - Profil | So 24.9.2016 18:49:40

                      tuzemak >> Výjimky povoleny. Vzpomeň si na Pavla jak sypal ovesný vločky do křáku a říkal že zapoměl jídlo jak viděl maso. Plival aji zuby :-) :-) :-)

                        Ntuzemak - Profil | So 24.9.2016 18:35:46

                        "VÁZA" >> někde sem četl,že drži dietu.D tak nevim jestli by ty naše masovy dejchánky ustál..

                          N"VÁZA" - Profil | So 24.9.2016 18:33:21

                          tuzemak >> V masně. Už bude vědět co se jí :-) :-) :-)

                            Ntuzemak - Profil | So 24.9.2016 18:30:01

                            "VÁZA" >> no což nápad to nejni špatné,ale až bude chtit doma papu,a roba mu řekne běž si za kamarádama na maso,kdo si ho vezme?

                              N"VÁZA" - Profil | So 24.9.2016 18:26:37

                              tuzemak >> Pozveme ho k vodě aspoň na dvě noci ať má změnu :-)

                                Ntuzemak - Profil | So 24.9.2016 18:24:10

                                "VÁZA" >> njn uhli se netěži..ano,plyn je bez práce,ale za ohřáti si připlatíš...

                                  Ntuzemak - Profil | So 24.9.2016 18:23:00

                                  "VÁZA" >> Mira ví kde co a jak hledat...akorát v ledničce hledá maso a nalezne jen špenát,nebo sladkou ryžu.D

                                    N"VÁZA" - Profil | So 24.9.2016 18:22:01

                                    tuzemak >> Kaly to je minulost už se nevyrábí :-D Ono každý topení má svoje výhody a nevýhody.

                                      N"VÁZA" - Profil | So 24.9.2016 18:16:46

                                      -bedna- >> Miro ty přijdeš na všechno... :-)

                                        Ntuzemak - Profil | So 24.9.2016 16:44:44

                                        -bedna- >> počkáme až bude měnit papouchy.D

                                          Červené karty: Jirka1976