Rybáři Přerov, OL, PV... aneb "Hanácké pokec"

Hanácké pokec nejen o kaprech. Diskuse volně navazuje na předchozí úspěšnou diskusi.
Autor diskuse: Palio - Profil , 18.6.2016 kaprařina - ostatní
Dále moderuje: Vetesnik.J Profil

Ntuzemak - Profil | So 24.9.2016 16:43:47

"VÁZA" >> vysrat se na uhli a kaly,topim jen tvrdym dřevem,ze začatku topny sezony začmadim jen staryma paletama,ty kostky z nich sou jak brikery..nebo občas topim dřevěnyma briketama,když seženu v akci,bordel-popel je ztoho minimální..

    N-bedna- - Profil | So 24.9.2016 16:43:47

    tuzemak >> On ho loni vyměnil se sousedem,protože sousedovi 21 let šlapal bez problémů a ten Vázův kotel byl jen tři roky starej a tak nebyl prověřenej a tak měl strach ,že nevydrží a vyměnil ho se sousedem za ten osvědčenej,ale tady to ho zaskočilo.
    Ale říkal,že u auta to vyjde,že sousedovu škodovku 120-tku nikdy neviděl,že by měl v servisu a tak,vymění se sousedem za svojeho Logana:-):-):-)

      N"VÁZA" - Profil | So 24.9.2016 16:39:57

      tuzemak >> Nj taky jsem měl dřevo,uhlí,kaly. Už nevijou co by za to chtěli...

        Ntuzemak - Profil | So 24.9.2016 16:37:23

        "VÁZA" >> ale topeni plynem nejni ono,vypneš kotel,a za chvilu radiátor studené,u dřeva to je jinačí topeníčko..

          N"VÁZA" - Profil | So 24.9.2016 16:35:40

          Palio >> Tak příště,no. Jedu na svoje,uvidím...

            N"VÁZA" - Profil | So 24.9.2016 16:34:48

            tuzemak >> Jen jsem ho čistil a to bylo vše.

              Ntuzemak - Profil | So 24.9.2016 16:33:27

              "VÁZA" >> to si kápl na dobry kotel...to ju,koupiš u cumláš.D

                N"VÁZA" - Profil | So 24.9.2016 16:32:07

                tuzemak >> Ještě se počasí drží tak je to dobrý. Je to první porucha za 22 let. A u toho rumu dopiješ flašu a musíš koupit druhou... :)

                  NPalio - Profil | So 24.9.2016 16:29:45

                  "VÁZA" >> v 5 hodin :-) budu na značkách až v pondělí. Zítra makám jak šróbek. Bude tam Michal ale na starým Jarinovým.

                    Ntuzemak - Profil | So 24.9.2016 16:28:48

                    "VÁZA" >> měl sem 2 kotle vedle sebe pro zichr,takže sem nemusel něco řešit honem honem...pravda,nic nevydrží věčnost,jen rum se pije už hodně dluho.D

                      N"VÁZA" - Profil | So 24.9.2016 16:26:24

                      tuzemak >> Uvidím co na to řekne doktor od kotlů. Co nadělám,nic a taky nic není věčný.

                        Ntuzemak - Profil | So 24.9.2016 16:22:45

                        "VÁZA" >> twl zazvonim a barak ti vyleti do vzduchu.D..mě něco podobnyho taky dělal plynove kotel,pry ta řidici jednotka je špatná,oprava i z praci cca 5 6 litru,tož sem plyn zrušil a topim jen dřevem,za tu sumu co by stála oprava,mam na pul topny sezony dřevo..

                          N"VÁZA" - Profil | So 24.9.2016 16:16:32

                          tuzemak >> Tak zazvoň :) Přívod je otevřenej. Nechám to servisákovi.

                            Ntuzemak - Profil | So 24.9.2016 16:10:01

                            "VÁZA" >> jdu náhodou kolem,máš vůbec otevřeny přivod plynu do kotla?nebo zasraná tryska to muže dělat..

                              N"VÁZA" - Profil | So 24.9.2016 14:05:40

                              -bedna- >> Ještě skusím pobouchat přívod plynu do regulátoru jestli tam není nějaký svinstvo.

                                N"VÁZA" - Profil | So 24.9.2016 13:40:56

                                -bedna- >> Kotel jsme čistili poslední zimu tak druhej,třetí měsíc. celej jsme ho rozdělali aji vyfoukali kompresorem.

                                  N-bedna- - Profil | So 24.9.2016 13:39:09

                                  "VÁZA" >> Tak zaplať tu složenku co Ti leží už půl roku ve schránce,pak to půjde.:-)

                                    NRST - Profil | So 24.9.2016 13:38:52

                                    "VÁZA" >> To by ses divil jak umí plyn zasrat kotel sezema.

                                      N-bedna- - Profil | So 24.9.2016 13:37:11

                                      "VÁZA" >> Jak nejsou z čeho?Já kotel čistím co třetí rok a divil by ses to tam je bordela a to topím taky plynem a jestli si ho nikdy nečistil tak zavolej nějakýho kamoše topenáře,ať Ti ukáže jak.Když už nebude ta porucha tím,tak se Ti sníží o dost aspoň spotřeba plynu.

                                        N"VÁZA" - Profil | So 24.9.2016 13:31:48

                                        -bedna- >> Čistěnej je poslední zimu.

                                          Červené karty: Jirka1976