Rybáři Přerov, OL, PV... aneb "Hanácké pokec"

Hanácké pokec nejen o kaprech. Diskuse volně navazuje na předchozí úspěšnou diskusi.
Autor diskuse: Palio - Profil , 18.6.2016 kaprařina - ostatní
Dále moderuje: Vetesnik.J Profil

N"VÁZA" - Profil | So 24.9.2016 13:30:23

-bedna- >> Saze tam nejsou,nejsou z čeho. Problém bude asi v regulátoru na kotle a taky má cca22 let. Je to první závada.

    N-bedna- - Profil | So 24.9.2016 13:25:44

    "VÁZA" >> Vyčisti si kotel.Počítám,že ho budeš mět plnej sazí.Kdy si ho naposled čistil?

      N"VÁZA" - Profil | So 24.9.2016 13:23:09

      Palio >> Zítra v 06:00hod na značkách u vody. Nejhorší je to že jsem nahazoval plynovej kotel a pokaždý do minuty zhasl. Takže menší problém.

        NPalio - Profil | Pá 23.9.2016 19:48:16

        "VÁZA" >> patnáctky braly až od půl 10 a to už jsem tam, bohužel, nebyl:o)))

          N"VÁZA" - Profil | Pá 23.9.2016 19:05:25

          Palio >> Ta slanina neobsahuje mastnotu. Dnes to šlechtijou na dietu :-D

            N"VÁZA" - Profil | Pá 23.9.2016 19:02:06

            Palio >> Tak to se pleteš. Ten kabel skončil na anníně a ty jsi tam nebyl. Ale to neřeš. Dej sem tu parnáctku z rána :-) :-) :-)

              NPalio - Profil | Pá 23.9.2016 3:31:46

              "VÁZA" >> za chvilu valím na ně, stav se, jak pojedeš do rachoty, vyfotíš mě s patnáctkou:-)

                NPalio - Profil | Pá 23.9.2016 3:30:50

                "VÁZA" >> to ti není blbý to mastný do sebe valit? Říká ti něco pojem "civilizační choroby":o)))?

                  NPalio - Profil | Pá 23.9.2016 3:28:37

                  "VÁZA" >> naposled jsem tě viděl na vodě na Adošově na té pramici a od té doby ne, tak to nesváděj na někoho jinýho, rozsekal sis to sám:-))

                    N"VÁZA" - Profil | Čt 22.9.2016 21:08:49

                    Vetesnik.J >> Láďa by to hodil na pánvičku a na prudko...:-) :-) :-) :-) :-)

                      N"VÁZA" - Profil | Čt 22.9.2016 20:37:41

                      -bedna- >> Miro až bude TOVAČOVSKÝ MARATON tak ti dovezu "kastlík" pardálu :-) :-) :-) Tu čokoládku jsem dal obráceně páč padala když byla dobře. Je vidět že si všímáš detailů na fotkách. Děkuji za servis :-) :-) :-)

                        N"VÁZA" - Profil | Čt 22.9.2016 20:12:04

                        Palio >> Ten echolot měl půjčenej známej a všichni ho znají. Rozsekal to o vrtulu... :-) Neřeš to. Ono to ukazovalo aji po výlovu kde nebyla voda a ryby :-) :-) :-) Kdyby jsi jezdil na ryby a ne jenom k vodě tak mě vidíš i na člunu... :-)

                          NPalio - Profil | Čt 22.9.2016 19:58:44

                          "VÁZA" >> cos s tím gáblem vůbec dělal? V životě jsem tě ve člunu na vodě neviděl:o))))

                            N-bedna- - Profil | Čt 22.9.2016 19:52:02

                            "VÁZA" >> Kdyby Ti to dali v elektro bedna,tak Ti to rovnou nabouchaj do zdi a nejlíp štítové.:-):-)
                            Kdyby si tu čokoládu aspoň nedal obráceně.:-)
                            Za trest si běž pohladit toho nejagresivnějšího papouška na zahradě.A až Tě klovne,tak si na mě vzpomeň.Já chytnu škytavku,že na mě někdo vzpomíná,ale budu se chlámat,protože budu vědět,že seš to ty s klovancem na ruce.:-):-):-)

                              N"VÁZA" - Profil | Čt 22.9.2016 19:44:42

                              -bedna- >> No tak mě to dali v ELEKTRO-BEDNA. Já myslím že to bude fungovat :-) :-) :-)

                                NVetesnik.J - Profil | Čt 22.9.2016 19:38:33

                                "VÁZA" >> tak to by hledel i Lada Hruska :-D

                                  N-bedna- - Profil | Čt 22.9.2016 19:21:35

                                  "VÁZA" >> Co si to tam dal za vynález?To jako na přichycení k člunu?Nějak mě nedochází naco tam ta čokoláda s tou krabicou je?Však za tu šňůru nemíníš tahat ne?To vydrží i bez přichycení takovýmto bazmektem.:-):-):-)

                                    N"VÁZA" - Profil | Čt 22.9.2016 18:41:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Dnes jsem si vyzvedl opravenej kabel na sondu u ELEKTRO-BEDNA a ještě se můžu napojit na sousedovu sondu že mám prodlouženou čokoládku. Jsem rád že to netrvalo dlouho,dá se říct že na počkání a věřím že budu spokojenej :-) Já si myslím dobrá práce :-)

                                      N"VÁZA" - Profil | Čt 22.9.2016 18:32:29

                                      Palio >> Asi se nic nezměnilo...:-[ na stk :- no ale máš stk a můžeš jet na Pálavu :-)

                                        NPalio - Profil | Čt 22.9.2016 6:43:08

                                        "VÁZA" >> jo, ale připadal jsem si tam pěkně frustrovanej! Měl jsem to jako první hned na 7 hodin, po mně přišlo asi deset lidí a všichni odjeli dřív, jak já:-)). Takže peníze vládnou dál:o)). Někteří měli technickou hotovou za 10 minut. Připadal jsem si jak debil a ta hodina čekání byla nekonečná. Nervy k prasknutí! Tak tam mám jednu drobnost, kterou časem nechám odstranit, jinak je to prej cajk.

                                          Červené karty: Jirka1976