- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Rybáři Přerov, OL, PV... aneb "Hanácké pokec"
Autor diskuse: Palio - Profil , 18.6.2016 kaprařina - ostatní
Dále moderuje: Vetesnik.J Profil
Dále moderuje: Vetesnik.J Profil
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
119x v oblíbených a 15x v ignorovaných.
Palio - Profil | Čt 22.9.2016 6:39:38
-bedna- >> je to ludra:-)). Já jsem si říkal, že na "desítku" úplně přestali jezdit rybáři a už vím důvod. Ještě, že ti vypadlo jen tech 5 kuliček, taky mohl splundrovat Trubec a to by bylo horší:-).
"VÁZA" - Profil | Čt 22.9.2016 6:03:54
-bedna- >> Miro já to mám na krmení ať se ryby mají dobře :) zavolám jak pojedu z práce jestli nejsi na Šíravě bo kde :):)
-bedna- - Profil | St 21.9.2016 21:51:37
Palio >> To není moje boilies,to je z Hulína,jsem tam jel pro tekutou,tak jsem mu to rovnou vzal.Moje bych mu nedovezl.
Minule jsem mu dal do ruky pět kuliček co se mě z auta vysypaly před jeho barákem při vystupování z auta a vychytal všechny zlatý rybky z Blateckýho rybníka.
Se podívej k němu do jezírka a pak zajdi k Blateckýmu rybníku a uslyšíš jak tam rybáři pláčou,že dřív jich tam bylo hafol a jediný co si všichni přáli bylo,aby nezdražili pivo a cena se pořád držela.Pak přišel Váza k rybníku a druhej den zdražili pivo.
Však slovo,,inflace,,vymyslel on,aby se měl na co vymluvit.:-):-):-)
Minule jsem mu dal do ruky pět kuliček co se mě z auta vysypaly před jeho barákem při vystupování z auta a vychytal všechny zlatý rybky z Blateckýho rybníka.
Se podívej k němu do jezírka a pak zajdi k Blateckýmu rybníku a uslyšíš jak tam rybáři pláčou,že dřív jich tam bylo hafol a jediný co si všichni přáli bylo,aby nezdražili pivo a cena se pořád držela.Pak přišel Váza k rybníku a druhej den zdražili pivo.
Však slovo,,inflace,,vymyslel on,aby se měl na co vymluvit.:-):-):-)
-bedna- - Profil | St 21.9.2016 21:43:54
"VÁZA" >> Jasně jsem říkal mladýmu,,rozdrob to papouchům,než tata dojde dom,,
Si budu muset s tvojím mladým vážně promluvit.:-):-):-)
Si budu muset s tvojím mladým vážně promluvit.:-):-):-)
Palio - Profil | St 21.9.2016 20:29:26
"VÁZA" >> a to mně ještě stihl pomoct s autem, abych vůbec dnes odjel na technickou:-)). Klobók dule před tím borcem. A co se týče těch koulí, tak to PPLka může jít do ři.i. Bedna už měl mít dávno eshop:-D. Zákazníci by měli zboží doma, ještě by nebyla potvrzená ani objednávka:o))
"VÁZA" - Profil | St 21.9.2016 19:32:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Včera jsem si objednal 10kg bobulí u zásilkové služby ZS-BEDNA a za 18hodin to bylo doručeno,super rychlost :-) Nechtěl ani korunu a ještě si odvezl můj kabel z echolotu seklej od vrtule že ho bezplatně opraví :-) Tak tomuhle říkám super služby:-) :-) :-) Miro poklona a odedneška ti říkám pane :-) :-) :-) Děkuji s pozdravem spokojený zákazník :-)
Palio - Profil | So 17.9.2016 19:59:47
tuzemak >> to teda, clovek aby vydelaval jen na korunky a plomby:-)
"VÁZA" - Profil | So 17.9.2016 19:02:04
Palio >> No dnes jsem viděl vnučku po čtrnácti dnech a super. :-)
Palio - Profil | So 17.9.2016 18:55:51
Vetesnik.J >> tož to pak ja, já už se lekl, že to chceš tahat na Tróbky:-D
Červené karty: Jirka1976
Čtenáři této diskuse také sledují
Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54936
Filmy o kaprech na dlouhé zimní večery1637
Krčmanská piskovna (šterkovna)410
Krátkodobá kaprařina x9970
CcMoore a vše kolem něj3769
Pískovna Roudnice5232
Lithiové baterie - srovnání1546
Zlatá kaprařská malina1332
Fanclub značky Shimano16402
Kaprařský top vercajk3167
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
8:29Krátkodobá kaprařina x 9972
ČtLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5337
ČtElektro tříkolka na ryby 40
ČtZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
ČtFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
ČtFanclub značky Shimano 16402
ČtDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtLabe fishing store 19
ÚtOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtKyjský rybník, Džbán 50905
PoŽermanky a bivakovani 4
PoHarrison - vše o této značce 3722
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody - U...
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky


















