Rybáři Přerov, OL, PV... aneb "Hanácké pokec"

Hanácké pokec nejen o kaprech. Diskuse volně navazuje na předchozí úspěšnou diskusi.
Autor diskuse: Palio - Profil , 18.6.2016 kaprařina - ostatní
Dále moderuje: Vetesnik.J Profil

Palio - Profil | Čt 22.9.2016 6:39:38

-bedna- >> je to ludra:-)). Já jsem si říkal, že na "desítku" úplně přestali jezdit rybáři a už vím důvod. Ještě, že ti vypadlo jen tech 5 kuliček, taky mohl splundrovat Trubec a to by bylo horší:-).

    "VÁZA" - Profil | Čt 22.9.2016 6:06:41

    Palio >> Technická je hotová?

      "VÁZA" - Profil | Čt 22.9.2016 6:03:54

      -bedna- >> Miro já to mám na krmení ať se ryby mají dobře :) zavolám jak pojedu z práce jestli nejsi na Šíravě bo kde :):)

        -bedna- - Profil | St 21.9.2016 21:51:37

        Palio >> To není moje boilies,to je z Hulína,jsem tam jel pro tekutou,tak jsem mu to rovnou vzal.Moje bych mu nedovezl.
        Minule jsem mu dal do ruky pět kuliček co se mě z auta vysypaly před jeho barákem při vystupování z auta a vychytal všechny zlatý rybky z Blateckýho rybníka.
        Se podívej k němu do jezírka a pak zajdi k Blateckýmu rybníku a uslyšíš jak tam rybáři pláčou,že dřív jich tam bylo hafol a jediný co si všichni přáli bylo,aby nezdražili pivo a cena se pořád držela.Pak přišel Váza k rybníku a druhej den zdražili pivo.
        Však slovo,,inflace,,vymyslel on,aby se měl na co vymluvit.:-):-):-)

          -bedna- - Profil | St 21.9.2016 21:43:54

          "VÁZA" >> Jasně jsem říkal mladýmu,,rozdrob to papouchům,než tata dojde dom,,
          Si budu muset s tvojím mladým vážně promluvit.:-):-):-)

            "VÁZA" - Profil | St 21.9.2016 20:51:27

            Palio >> No prostě super firma :-)

              Palio - Profil | St 21.9.2016 20:29:26

              "VÁZA" >> a to mně ještě stihl pomoct s autem, abych vůbec dnes odjel na technickou:-)). Klobók dule před tím borcem. A co se týče těch koulí, tak to PPLka může jít do ři.i. Bedna už měl mít dávno eshop:-D. Zákazníci by měli zboží doma, ještě by nebyla potvrzená ani objednávka:o))

                "VÁZA" - Profil | St 21.9.2016 20:05:52

                Ja ale pro vodní papouchy :-)

                  Vetesnik.J - Profil | St 21.9.2016 20:02:24

                  Pro násaďáky to má :)))

                    tuzemak - Profil | St 21.9.2016 19:59:22

                    "VÁZA" >> to máš bobule pro papouchy?.D

                      "VÁZA" - Profil | St 21.9.2016 19:32:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Včera jsem si objednal 10kg bobulí u zásilkové služby ZS-BEDNA a za 18hodin to bylo doručeno,super rychlost :-) Nechtěl ani korunu a ještě si odvezl můj kabel z echolotu seklej od vrtule že ho bezplatně opraví :-) Tak tomuhle říkám super služby:-) :-) :-) Miro poklona a odedneška ti říkám pane :-) :-) :-) Děkuji s pozdravem spokojený zákazník :-)

                        Palio - Profil | St 21.9.2016 5:50:23

                        Prudké ochlazení nepřineslo žádný záběr, ale není všem dnům konec:-). Kdo si počká, ten se dočká:o)

                          tuzemak - Profil | So 17.9.2016 21:12:43

                          "VÁZA" >> jo to chutnal.D

                            tuzemak - Profil | So 17.9.2016 21:12:25

                            Palio >> hele klobasy a uzený jde dobře i kapačkou.D

                              "VÁZA" - Profil | So 17.9.2016 20:03:10

                              tuzemak >> Hlavně že chutnal a obsahuje vitamíny O:-)

                                Palio - Profil | So 17.9.2016 19:59:47

                                tuzemak >> to teda, clovek aby vydelaval jen na korunky a plomby:-)

                                  tuzemak - Profil | So 17.9.2016 19:57:46

                                  Palio >> njn zubař je dnes zlatý řemeslo.D

                                    tuzemak - Profil | So 17.9.2016 19:56:52

                                    "VÁZA" >> nevim od kud ten burčák byl,už nejni.D

                                      "VÁZA" - Profil | So 17.9.2016 19:02:04

                                      Palio >> No dnes jsem viděl vnučku po čtrnácti dnech a super. :-)

                                        Palio - Profil | So 17.9.2016 18:55:51

                                        Vetesnik.J >> tož to pak ja, já už se lekl, že to chceš tahat na Tróbky:-D

                                          Červené karty: Jirka1976