Rybáři Přerov, OL, PV... aneb "Hanácké pokec"

Hanácké pokec nejen o kaprech. Diskuse volně navazuje na předchozí úspěšnou diskusi.
Autor diskuse: Palio - Profil , 18.6.2016 kaprařina - ostatní
Dále moderuje: Vetesnik.J Profil

Palio - Profil | So 17.9.2016 18:55:13

"VÁZA" >> tak tomu nevěřím. Co seš dědek, tak se stala z rybáře chůva:o)))))))

    Vetesnik.J - Profil | So 17.9.2016 18:53:54

    Palio >> Mě se nahodou naskytlo do pronájmu kus pozemku u vody na Jihu tak jsem to dělal tam

      "VÁZA" - Profil | So 17.9.2016 18:50:47

      Palio >> Co kecáš! Mám dvě návštěvy a máš půl září. Dvě docházky ještě udělám :-)

        Palio - Profil | So 17.9.2016 18:39:43

        Vetesnik.J >> na teplý papu mám vařič, ještě tahat sebó toto...

          Vetesnik.J - Profil | So 17.9.2016 18:37:00

          Palio >> ne na ryby at mám teplé papů :))

            Palio - Profil | So 17.9.2016 18:35:04

            Vetesnik.J >> to máš pro vrabčáky:o))?

              Vetesnik.J - Profil | So 17.9.2016 17:04:05

              Na rybách jsem nebyl a udělal jsem si dnes kooozelnou bedýnku. At na rybách nepojdu hlady :D

                Palio - Profil | So 17.9.2016 16:45:50

                "VÁZA" >> ty se doma zahaž hnojem, protože pro tebe kaprařina jsou 3 návštěvy u vody za rok:-))). Za to by se mně nevyplatilo ani kupovat povolenku:-)

                  Palio - Profil | So 17.9.2016 16:27:45

                  tuzemak >> náhodou, už mám hubu zas spravenó:-D. Jen o nějaké ten litr su chudší:-)

                    "VÁZA" - Profil | So 17.9.2016 14:21:03

                    tuzemak >> Burčák z jihu bo odkaď? Tož dobró chuť :-)

                      tuzemak - Profil | So 17.9.2016 14:16:58

                      "VÁZA" >> to ju,je to potřeba..ryby oželim včil,dopil sem flašu burčáku a jdu na karbenátky s br. kašou.D

                        "VÁZA" - Profil | So 17.9.2016 14:15:14

                        tuzemak >> Ta voda je potřeba...

                          tuzemak - Profil | So 17.9.2016 14:10:03

                          "VÁZA" >> nebyl sem,naposledy s Pavlem na hloubce,počas byl hnus,vedro jak cyp...chtěl sem dnes,ale zase chčije kujwa...

                            "VÁZA" - Profil | So 17.9.2016 14:07:50

                            tuzemak >> To je víc než jasný. Byl jsi na rybách? Já ne.

                              tuzemak - Profil | So 17.9.2016 14:04:04

                              "VÁZA" >> no když se přežere masa,tak ti snad to proso pro papouchy nechá.D

                                "VÁZA" - Profil | So 17.9.2016 14:02:14

                                tuzemak >> Proso mu vemu papouchům :-)

                                  tuzemak - Profil | So 17.9.2016 12:49:40

                                  "VÁZA" >> musiš ho tou pánvičkou umlátit.D nebo tě nacpe tim prosem.D

                                    "VÁZA" - Profil | So 17.9.2016 12:44:41

                                    tuzemak >> Když mu to dáš nachystaný tak po tom skočí jak kdyby nejed týden. Viděl jsi ho na rybách jak mlaskal a hladil si bříško :-)

                                      tuzemak - Profil | So 17.9.2016 12:40:43

                                      "VÁZA" >> a on si vezme pytel prosa a bečku jogurtu.D

                                        "VÁZA" - Profil | So 17.9.2016 12:39:01

                                        tuzemak >> Je rád že se o něho staráme. Pojedu s ním na D5 a beru pánvičku :-D

                                          Červené karty: Jirka1976