Rybáři Přerov, OL, PV... aneb "Hanácké pokec"

Hanácké pokec nejen o kaprech. Diskuse volně navazuje na předchozí úspěšnou diskusi.
Autor diskuse: Palio - Profil , 18.6.2016 kaprařina - ostatní
Dále moderuje: Vetesnik.J Profil

Palio - Profil | Ne 14.8.2016 14:19:15

tuzemak >> že píšeš "u vody bída".:-)

    tuzemak - Profil | Ne 14.8.2016 14:17:21

    Palio >> do rána v hospodě,včil se trápím na panskym...si měl štěstí na větči rybu než já.D

      Palio - Profil | Ne 14.8.2016 14:12:53

      tuzemak >> kdes byl, na Želechovicích? Já od čtyř na trubcu, dvě mrdky tak 42cm:-))

        tuzemak - Profil | Ne 14.8.2016 13:58:33

        Dnes u vody bida,jen šproty měly zájem o tomatovou omáčku.D

          Vetesnik.J - Profil | So 13.8.2016 14:10:40

          Kdyz na tatarak tak k Drapalovi. A pekne ho splachnou Plznickou z tanku.😃

            Palio - Profil | So 13.8.2016 13:57:38

            tuzemak >> i prd, velebnosti:-))

              tuzemak - Profil | Pá 12.8.2016 22:10:46

              "VÁZA" >> neryj do něj furt,je shnilé sa nažrat.DDD

                tuzemak - Profil | Pá 12.8.2016 22:01:36

                Vetesnik.J >> kua.D

                  Vetesnik.J - Profil | Pá 12.8.2016 21:56:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  dalsi kosek😃

                    "VÁZA" - Profil | Pá 12.8.2016 21:49:57

                    Palio >> A co tatarák v Hanácké? A to byl z masa a ne ze záhonkul!!! Proč se pořádně nenajïš?

                      "VÁZA" - Profil | Pá 12.8.2016 21:41:40

                      Vetesnik.J >> Kua dobrý,rychlo na břeh...:-) :-) :-)

                        "VÁZA" - Profil | Pá 12.8.2016 21:39:55

                        eifi >> Neviděl jsem žádný rybáře jen u hotelu... neškodnej :-) fídr :-) :-) :-)

                          tuzemak - Profil | Pá 12.8.2016 20:51:37

                          Vetesnik.J >> další roba co zjistila,že je sex v pořadníku.DD

                            tuzemak - Profil | Pá 12.8.2016 20:50:40

                            Palio >> a ten chleba dám děckám do školy na svačinu.D kua mosim šetřit na duchod..

                              Vetesnik.J - Profil | Pá 12.8.2016 20:50:04

                              tuzemak >> jo grilovani a uzeni taky muzu. Moja rika ze jak mam mastnou hubu tak jsem stastnej :D

                                Palio - Profil | Pá 12.8.2016 20:49:01

                                tuzemak >> já vím, Jene, já vím... :-)

                                  tuzemak - Profil | Pá 12.8.2016 20:43:48

                                  Palio >> ano,žeru maso,zeleninu mám na taléřku jen na okrasu,do chleba si utirám mastny ruce.D

                                    Palio - Profil | Pá 12.8.2016 20:41:59

                                    tuzemak >> seš moc rozežrané:-))

                                      tuzemak - Profil | Pá 12.8.2016 20:40:07

                                      Palio >> twl sem minule vikend ten hnus dělal doma robám,to raději ohlodám uzeny kosti co zeberu psovi od boudy.D

                                        Palio - Profil | Pá 12.8.2016 20:37:21

                                        tuzemak >> radš mě ugriluj někdy lilek nebo cuketu:-))

                                          Červené karty: Jirka1976