Rybáři Přerov, OL, PV... aneb "Hanácké pokec"

Hanácké pokec nejen o kaprech. Diskuse volně navazuje na předchozí úspěšnou diskusi.
Autor diskuse: Palio - Profil , 18.6.2016 kaprařina - ostatní
Dále moderuje: Vetesnik.J Profil

tuzemak - Profil | Pá 12.8.2016 20:30:26

Vetesnik.J >> maly nebo velky,udim rád.😃😃😃 a docela to ostatnim chutná.D

    Vetesnik.J - Profil | Pá 12.8.2016 20:27:38

    tuzemak >> kua tak to by bylo male porno takovej kus v udirne 😃

      tuzemak - Profil | Pá 12.8.2016 20:26:01

      Vetesnik.J >> kua akorát ta velikost do moji udirny.DD

        Vetesnik.J - Profil | Pá 12.8.2016 20:24:00

        Palio >> možna žerou ale ne mě😃 ja tam moc ryb kolem 70 nepochytal

          tuzemak - Profil | Pá 12.8.2016 20:17:54

          Palio >> rybam rum,mě slivka.D nejsu krkovička.D

            tuzemak - Profil | Pá 12.8.2016 20:16:46

            Palio >> no nevim nevim,na ten Vázův minipekáč by snad byl.D to bylo za pul dne všecko,slabota...

              Palio - Profil | Pá 12.8.2016 20:15:30

              tuzemak >> a rum bych příště prosil do mě:-DD. Co to je za nesmysl to valit rybám:-))?

                Palio - Profil | Pá 12.8.2016 20:14:04

                tuzemak >> jak nic? Jednoho pekáčovýho jsi měl:-))! Ani jsem neměl zrovna čas ti ho podebrat.

                  tuzemak - Profil | Pá 12.8.2016 20:12:55

                  Palio >> možná ten bič upletu,ale nezapráskám.D hele i na medovky minule došlo,i foukanou pšenicu sem zkoušel a nic,to předminule bylo jiný kafe,ale tam sem nakrmil kvašenou kuku s rumem,tu sem minule neměl.DD

                    Palio - Profil | Pá 12.8.2016 20:08:20

                    tuzemak >> to byl jedinej den, kdy jsem tam nikoho neviděl chytit prakticky nic, i když ty upleteš bič aji z hovna :-)). No když se na ně zaměřím, tak je chytat budu. Vezmu si foukačku, kukuřičku, krmelec, lehkej zákrm...
                    Na 24mm pepřovou kouli nebo dvě dvacky za sebou jich asi moc nevytáhnu:-))

                      tuzemak - Profil | Pá 12.8.2016 20:02:02

                      Palio >> ale nám to nežralo...

                        Palio - Profil | Pá 12.8.2016 19:56:09

                        Vetesnik.J >> takový ryby tam žerou celej rok:-)

                          tuzemak - Profil | Pá 12.8.2016 19:43:03

                          Vetesnik.J >> hezka ryba...ty fazole šetři,bude huř.D

                            Vetesnik.J - Profil | Pá 12.8.2016 19:39:28

                            tuzemak >> ty nechavam jeste v zaloze

                              tuzemak - Profil | Pá 12.8.2016 17:59:09

                              Vetesnik.J >> mno nekecej,ty fazole??

                                Vetesnik.J - Profil | Pá 12.8.2016 17:57:13

                                Vypadá to že žerú...

                                  Palio - Profil | Pá 12.8.2016 14:01:57

                                  eifi >> aha, tak to jo. Tak snad se neco zadari.

                                    eifi - Profil | Pá 12.8.2016 13:58:32

                                    Palio >> Vzal jsem si v práci na zítra presčas, takže na derby nepůjdu. Od neděle do úterý bych chtěl na ryby, tak snad to vyjde.

                                      Palio - Profil | Pá 12.8.2016 13:49:53

                                      eifi >> jen tak. Nejdeš náhodou zítra na derby?

                                        eifi - Profil | Pá 12.8.2016 12:58:08

                                        Palio >> Rybařim pořád. Proč? :-)

                                          Červené karty: Jirka1976