Rybáři Přerov, OL, PV... aneb "Hanácké pokec"

Hanácké pokec nejen o kaprech. Diskuse volně navazuje na předchozí úspěšnou diskusi.
Autor diskuse: Palio - Profil , 18.6.2016 kaprařina - ostatní
Dále moderuje: Vetesnik.J Profil

NPalio - Profil | Pá 12.8.2016 9:53:09

eifi >> co ty, prestal si rybarit:-)?

    Ntuzemak - Profil | Pá 12.8.2016 8:56:52

    Palio >> tam to ale neznám,nerad bych se někde ztratil,doma bych jim potom chyběl.D

      NPalio - Profil | Pá 12.8.2016 8:55:24

      tuzemak >> tak tady je popršený celkem dost, tak asi je to trochu lepší

        Neifi - Profil | Pá 12.8.2016 8:55:19

        "VÁZA" >> Ta podmirečná násada nedostane šanci vyrůst. Duchny to prochytaji.

          Ntuzemak - Profil | Pá 12.8.2016 8:53:59

          Palio >> já byl minulé téden z vnoučkem u nás,houbařů jak much na howně.D hub tak s bidou na šmahulu...ono jak kde to roste,v lese sucho jako na Sahaře...

            NPalio - Profil | Pá 12.8.2016 8:50:40

            tuzemak >> rostó hřébky, tak tam budeš mít úlovek jistej:-). Z Kozlova nosili plný koše.

              Ntuzemak - Profil | Pá 12.8.2016 8:48:19

              Palio >> no o tom též uvažuju.D sténak su hownochyt a to ještě na baterky.D

                NPalio - Profil | Pá 12.8.2016 8:48:01

                tuzemak >> včera jsem poprve tlačil do hlavy tatarák z cukety a super popapáníčko. Ještě teď mě pálí huba:-)

                  NPalio - Profil | Pá 12.8.2016 8:45:17

                  tuzemak >> tak to můžeš prodat vercajk:-D

                    Ntuzemak - Profil | Pá 12.8.2016 8:43:38

                    Palio >> až budou lozit do kabele na břehu,jedu.DD

                      NPalio - Profil | Pá 12.8.2016 8:40:04

                      tuzemak >> to je to poslední, hlavně, že začali zobat ti větší:-)

                        N"VÁZA" - Profil | Pá 12.8.2016 8:34:29

                        RST >> Na Plumlově je celkem čistá voda. Obsádka ryb bude špatná ale vyrostou :-)

                          Ntuzemak - Profil | Pá 12.8.2016 8:33:30

                          Palio >> no podle počasu si nachystám zimní doplňky kua...

                            Ntuzemak - Profil | Pá 12.8.2016 8:15:46

                            Vetesnik.J >> na mobilu to nejni vidět..tak to beru..

                              NPalio - Profil | Pá 12.8.2016 7:16:16

                              Kua, už mám absťák jak sviňa:-))

                                NVetesnik.J - Profil | Čt 11.8.2016 21:54:19

                                tuzemak >> maso je nakrájený ve vnitř,uzený a klobásky :)

                                  Ntuzemak - Profil | Čt 11.8.2016 21:40:32

                                  Vetesnik.J >> fazole bez masa?to zamoříš cely Tróbke.D

                                    NPalio - Profil | Čt 11.8.2016 21:13:55

                                    "VÁZA" >> tam bys chytal to samo, co na Tróbkách:-))

                                      NPalio - Profil | Čt 11.8.2016 21:12:07

                                      Vetesnik.J >> ty woe, seš můj člověk:-)). Takový luxusní žrádlo...

                                        Červené karty: Jirka1976