Původ kaprů na Katlově a ostatních soukromých revírech

Zakládám diskuzi s cílem osvětlit původ ryb na soukromých vodách ostatním rybářům, kteří se o to nezajímají.
Momentálně jede aféra Katlov a prozatím dva poznaní kapři odvezení z Pálavy a svazové pískovny (do r.06). Můžete dávat fotky kaprů ulovených na svazovkách, které jste následně poznali na soukromácích, nebo se jen vyjádřit k aktuální situaci s JV a přidat názor.
Tímto neříkám, že všechny soukromé revíry mají ukradené ryby.
Autor diskuse: Luky61 - Profil , 18.5.2016 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderuje: MichalM(štikař) Profil

Souhlasíte s odvážením kaprů na soukromé revíry?

A) Nesouhlasím89%

B) Souhlasím tam, kde není horní míra4%

C) Souhlasím, ať si každý odveze, co chce6%

Od 19.5.2016 hlasovalo 645 čtenářů.

potočák 62 - Profil | Út 31.5.2016 21:21:45

kabo >> To už tak bývá, že když docházejí argumenty,tak nastupují nadávky.Většinou se jedná o jedince stádního typu,když je vyvolána lynčovací nálada.Jo a co ty ostatní soukromé revíry? Jaké máš na ně názor?Petrův Zdar

    sasík - Profil | Út 31.5.2016 21:20:12

    *Shimi* >> jako tedy v čem ...

      *Shimi* - Profil | Út 31.5.2016 21:15:54

      kabo - >> Nerozčiluj se, žádný učený z nebe nespadl.

        kabo - Profil | Út 31.5.2016 21:13:41

        *Shimi* >> Jdi s tou tvou pointou do prdele.

          *Shimi* - Profil | Út 31.5.2016 21:11:13

          Jinak by se už zdejší osazenstvo mohlo odpoutat od Katlova a začít řešit ostatní soukromé revíry.

            *Shimi* - Profil | Út 31.5.2016 21:08:02

            sasík - >> Další takový co nepochopil pointu.

              sasík - Profil | Út 31.5.2016 21:03:48

              potočák 62 >> Pane kolego, Vy asi vůbec nevíte o čem se polemizuje, Vaše názory jsou dost mimo mísu, jen jeden postřeh, Vy snad nevidíte z fotografií naprostou totožnost ryb, které se ,, odstěhovávají,, na Katlov ?? Jestli nemáte nic plodného do ,,fóra,, tak raději mlčte.

                *Shimi* - Profil | Út 31.5.2016 20:59:51

                kabo - >> Já nic neobhajuju, v anketě jsem hlasoval za A. Já se ti pouze snažím vysvětlit o čem píše potočák 62 s kterým mimochodem souhlasím.

                  kabo - Profil | Út 31.5.2016 20:52:55

                  *Shimi* >> jak nesouvisí? Odvezli rybu ze svazovky na pojebany soukromak a ty to budeš obhajovat?

                  Už se konečně proberte a nemelte nesmysly o nějaké závisti proti Vagnerovi. Jde o princip.

                    *Shimi* - Profil | Út 31.5.2016 20:51:01

                    sliver - >> Já se občas nestačím divit co sem chodí za materiál. A když si ještě uvědomím, že to má volební právo, tak je mi z toho smutno.

                      *Shimi* - Profil | Út 31.5.2016 20:48:05

                      kabo - >> Je, ale to s tím vůbec nesouvisí.

                        sliver - Profil | Út 31.5.2016 20:47:06

                        *Shimi* >> oni cuchaji smradlavou olihen , tak co se divíš ?

                          kabo - Profil | Út 31.5.2016 20:46:08

                          *Shimi* >> kurva chlape a mrs neni svaz?

                            Kocháč - Profil | Út 31.5.2016 20:44:50

                            kabo >> Takové sebemrskačství :o))

                              *Shimi* - Profil | Út 31.5.2016 20:43:55

                              kabo - >> :-)))) to je neuvěřitelný. Pálava patří pod ČRS nebo pod MRS? Co myslíš? I když v tvém případě to myšlení asi nebude 100%, tak si raději odpovím sám. Pod MRS! A o tom tu celou dobu potočák 62 mluví a banda polointeligentů to ne a ne pochopit.

                                kabo - Profil | Út 31.5.2016 20:40:19

                                Kocháč >> Občas mi to nedá. Ale vnímám to jako svou slabost :-)

                                  Kocháč - Profil | Út 31.5.2016 20:33:34

                                  Že se s těma volama vůbec zahazujete. Nereagovat na ně a dají pokoj.

                                    kabo - Profil | Út 31.5.2016 20:33:13

                                    *Shimi* >> To mi jako chceš říct že ryba z Palavy neni ze svazovky?

                                      sliver - Profil | Út 31.5.2016 20:19:13

                                      MB >> dyť má pravdu

                                        *Shimi* - Profil | Út 31.5.2016 20:04:16

                                        kabo - >> Ani na jedné fotce, co tu byly prezentované, není kapr ze svazové vody ČRS. Buď to byl kapr z jiného soukromého revíru nebo kapr ze svazové vody MRS. Už chápeš odkud vítr vane? Příště buď obezřetnější v nazývání někoho blbcem, páč se to může otočit proti tobě.

                                          Červené karty: hraji, Mrknato, kakr, chřenovák, Rockwell