Původ kaprů na Katlově a ostatních soukromých revírech

Zakládám diskuzi s cílem osvětlit původ ryb na soukromých vodách ostatním rybářům, kteří se o to nezajímají.
Momentálně jede aféra Katlov a prozatím dva poznaní kapři odvezení z Pálavy a svazové pískovny (do r.06). Můžete dávat fotky kaprů ulovených na svazovkách, které jste následně poznali na soukromácích, nebo se jen vyjádřit k aktuální situaci s JV a přidat názor.
Tímto neříkám, že všechny soukromé revíry mají ukradené ryby.
Autor diskuse: Luky61 - Profil , 18.5.2016 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderuje: MichalM(štikař) Profil

Souhlasíte s odvážením kaprů na soukromé revíry?

A) Nesouhlasím89%

B) Souhlasím tam, kde není horní míra4%

C) Souhlasím, ať si každý odveze, co chce6%

Od 19.5.2016 hlasovalo 645 čtenářů.

NMB - Profil | Út 31.5.2016 19:56:34

potočák 62 >> fakt chceš slovíčkařit?

Už to není ani sranda

    Nsumec 1950 - Profil | Út 31.5.2016 19:40:34

    potočák 62 >> Ty .ole, meleš jako kafemlejnek. Všude jenom zasíráš diskuze.

      Npotočák 62 - Profil | Út 31.5.2016 19:32:52

      kabo >> Blbce ze sebe nedělám.Můžeš mě prosím tě připomenout,kde jsou ty kapři ze svazových vod ČRS a jsou ted´ na Katlově?Děkuji.Petrův Zdar

        Nkabo - Profil | Út 31.5.2016 19:19:01

        potočák 62 >> Proč ze sebe děláš blbce? Ty fotky tady byly několikrát.

          Npotočák 62 - Profil | Út 31.5.2016 14:16:39

          sumec 1950 >> Celá aféra začala,že se rabují revíry ČRS a velcí kapři se vozí na Katlov.Proto jsem velice slušně několikrát požádal o fotku kapra,který pochází z revírů ČRS a nyní je na Katlově.Nevím,co se na tom nedá pochopit.Petrův Zdar

            NVojc29 - Profil | Út 31.5.2016 14:10:05

            Pvl >> Jo takhle :D :D No nevadí. K tomu se už raději nevyjadřuji :)))

              NMB - Profil | Út 31.5.2016 14:07:22

              sumec 1950 >> črs nebo mrs to je oč mu běží

              Hádám

                Nsumec 1950 - Profil | Út 31.5.2016 13:14:40

                potočák 62 >> Připadáš mi jako agent s teplou vodou.Obrkapři 20+ se chytají na jiných diskuzích.

                  NPvl - Profil | Út 31.5.2016 13:10:24

                  Vojc29 >> Nemyslel jsem fotky hub ,ale kapra :o§) Které sháněl potok :o§) EDIT : houby byly takový "oslí můstek" :o§)

                    NVojc29 - Profil | Út 31.5.2016 13:08:50

                    Pvl >> No tak ty nemám bohužel. Ale 3 modráky a 2 hřiby borové. Pravidelně v tuto dobu, každý rok na ně chodím. Na jedno místo. Je to zajímavé.

                      NPvl - Profil | Út 31.5.2016 12:59:01

                      Vojc29 >> A fotky zde taky ? :o§)) co jsi našel

                        NVojc29 - Profil | Út 31.5.2016 12:56:39

                        Pvl >> Já už o víkendu našel prvních 5 kousků :)))

                          NPvl - Profil | Út 31.5.2016 12:36:54

                          potočák 62 >> Chodíš na houby ? Nemyslím momentálně -když rostou. Jak se ti daří ?

                            Npotočák 62 - Profil | Út 31.5.2016 11:22:31

                            Maxwell >> Pořád nemůžu najít žádnou fotku kapra,který byl ukraden ze SVAZOVÉ VODY ČRS a nyní plave na Katlově.Petrův Zdar

                              NMaxwell - Profil | Út 31.5.2016 10:52:13

                              potočák 62 >> co kdyby jsi se juknul na začátek této diskuse .-)

                                Npotočák 62 - Profil | Út 31.5.2016 10:42:40

                                Pořád čekám a čekám a čekám,až sem někdo dá fotku kapra, který plaval na svazovém revíru ČRS a nyní je na Katlově a pořád nic.Prosím,prosím,na kolenou klečím,dejte sem už tu fotku.Děkuji.Petrův Zdar

                                  NSa(l)micka - Profil | Út 31.5.2016 10:11:03

                                  tolstolobik >> Jo, můžeme udělat protest proti protestům, nevim, jestli už to někdy někoho napadlo.

                                    Ntolstolobik - Profil | Po 30.5.2016 21:57:34

                                    Kocháč >> :):):):):):):):):):):):)

                                      NKocháč - Profil | Po 30.5.2016 21:28:43

                                      tolstolobik >> A ještě neumí poslouchat mámu spratek nevychovanej :o)))

                                        Nsliver - Profil | Po 30.5.2016 21:14:52

                                        Kocháč >> máma mi vždycky říkala , že do tlustých chlapecku se netrefujeme , tak tě nechám na pokoji .

                                          Červené karty: hraji, Mrknato, kakr, chřenovák, Rockwell