- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Původ kaprů na Katlově a ostatních soukromých revírech
Zakládám diskuzi s cílem osvětlit původ ryb na soukromých vodách ostatním rybářům, kteří se o to nezajímají. Momentálně jede aféra Katlov a prozatím dva poznaní kapři odvezení z Pálavy a svazové pískovny (do r.06). Můžete dávat fotky kaprů ulovených na svazovkách, které jste následně poznali na soukromácích, nebo se jen vyjádřit k aktuální situaci s JV a přidat názor.
Tímto neříkám, že všechny soukromé revíry mají ukradené ryby.
Dále moderuje: MichalM(štikař) Profil
Souhlasíte s odvážením kaprů na soukromé revíry?
A) Nesouhlasím89%
B) Souhlasím tam, kde není horní míra4%
C) Souhlasím, ať si každý odveze, co chce6%
Od 19.5.2016 hlasovalo 645 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
186x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
N-bedna- - Profil | Po 30.5.2016 20:59:14
Nsliver - Profil | Po 30.5.2016 20:54:22
Nlinba - Profil | Po 30.5.2016 20:54:09
Nsliver - Profil | Po 30.5.2016 20:36:14
NBušák - Profil | Po 30.5.2016 20:29:26
Nzdevac - Profil | Po 30.5.2016 20:22:28
Nech logiku stranou. Co vzbudí větší odpor k rybářům a větší pohoršení veřejnosti? Když napíchneš malého červíka či žížalu, nebo když tam někdo bude propichovat a vázat 20-30 cm velkou mrskající se rybu?
Ntolstolobik - Profil | Po 30.5.2016 20:11:40
Ja treba rad chytam ty ted frekventovany kapry,ale i candaty a to jenom na feeder.Za prve je to naprosto famozni rybacka a za druhe,pokud to poctive hlidas a mas hacky bez protihrotu,vetsiho candata vytahnes a malymu povolis a on se ti sklepe sam,protoze jsou chyceni za kraj,tak proto.
N-bedna- - Profil | Po 30.5.2016 20:03:39
Nzdevac - Profil | Po 30.5.2016 19:49:45
No já ti nevím, kam by se věřejnost přiklonila, až by se třeba v TV ukázalo, jak rybáři prošívají živé rybky nebo jak živou rybu prošpikují od hlavy k ocasu trojhákem...
Zákaz pouštění je asi extrém, i když třeba ve formě zrušení různých K70 si ho představit dovedu, ale zákaz určitých technik jako právě lov na živou rybku, bych podporoval. Je to podle mne jen otázka času, než si toho zelení a ochránci všimnou nějak více.
Ntolstolobik - Profil | Po 30.5.2016 19:25:50
K tem zelenym- nejsem si az tak uplne jisty,jestli by zrovna tuhle vec nejak moc ustali.Rybarina je dnes obrovsky byznys nejenom u nas,ale v celem svete,kde se toci obrovske miliardy navic rybari jsou dost velke mnozstvi volicu nevim,nevim.
Navic,kdyz se podivas na nejake protesty,ktere poradaji,je tam spousta mladych,kteri asi nechodi do prace,nebo co a v konecnem dusledku ani nevi,proti cemu protestuji.Protestuji proste proto,ze se protestuje.
NPedro1 - Profil | Po 30.5.2016 19:07:57
NPedro1 - Profil | Po 30.5.2016 19:06:32
K3 je potřeba,těch není nikdy dost.99% rybářů bude staetnejch,velký kapři z nich nevyrostou,ale většina bude spokojena.
A to ze jste nechytli dvacetikilace znamená,ze umíte prd a je potřeba si pozvat nějakou kaprarskou celebritu která ho na kouli XY vytahne během víkendu.
A kdyby ne,půjčí si za dvojku ta celebrita z Katlova jednoho pěknýho lysce a bude fotek jako hnoje:-)
Jo a slyšel jsem,ze tam máte nějakou speciální piskovnu,velkou,kde máte speciální kapři pravidla a tam musí být dvacek hromada.Asi uvarim brambory a zajedu se tam podívat:-)
NFRANK71 - Profil | Po 30.5.2016 19:05:55
N-bedna- - Profil | Po 30.5.2016 18:06:52
Vláčkař si tu taky vyzkouší trpělivost Wostrejch kaprařů co tu cílí na dvacku.Vláčet můžou,ale zbytečně.:-):-):-)
Dvacetikilovej kapr se u nás v okolí na běžným revíru nechytl snad dvacet let.
Takže 20 let se v okolí Olomouce nebude říkat vláčce,vláčka,ale Pedro-vání.
NPoušťák - Profil | Po 30.5.2016 17:37:15
NPedro1 - Profil | Po 30.5.2016 17:31:35
A bude už konečně nonstop,lov na 4 pruty a kaprař bude mít právo na vyhrazení místa a vykázání všech lovců do 200 metrů od sebe?
A už se ví kterej výrobce a prodejce koulí se k tomu postavil nejdrsněji a příští rok prodá nejvíc koulí?
Už se teda něco stalo,nebo stane?Nebo to celý utichne a nic se dít nebude?A díky téhle šarádě budou rybáři zase za větší blbce mezi veřejností a zase blíže k tomu,že se do celkového rybolovu pustí nějací zelení a bude zle?
O vikendu se mě v hospodě nerybář ptal,jestli je pravda že existujou soukromáky a kapři se chytají furt dokola a jestli je to bolí.Co na to odpovědět?
Brzy bude zle a bude se po ČR hodně udit.Velcí kapři se budou hodně udit,až se zakáže pouštění ryb.
Červené karty: hraji, Mrknato, kakr, chřenovák, Rockwell
Čtenáři této diskuse také sledují
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54929
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
NZlatá kaprařská malina1332
NLov z nafukovacího člunu1187
NCcMoore a vše kolem něj3769
NDalešice ??8160
NKrátkodobá kaprařina x9912
NLithiové baterie - srovnání1546
NKaprařský top vercajk3167
NLexikon boilies komponentů901
Kde to žije - kaprařina
0:02NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 537
Po ÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8058
PoNLabe fishing store 18
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNKyjský rybník, Džbán 50904
PoNKrátkodobá kaprařina x 9912
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNFanclub značky Shimano 16387
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoNZavážecí lodičky boatman 11
SoNPenn Tidal (vantage) xt zkušenosti 19
SoNJezero Borek u St. Boleslavi 410
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...












