Původ kaprů na Katlově a ostatních soukromých revírech

Zakládám diskuzi s cílem osvětlit původ ryb na soukromých vodách ostatním rybářům, kteří se o to nezajímají.
Momentálně jede aféra Katlov a prozatím dva poznaní kapři odvezení z Pálavy a svazové pískovny (do r.06). Můžete dávat fotky kaprů ulovených na svazovkách, které jste následně poznali na soukromácích, nebo se jen vyjádřit k aktuální situaci s JV a přidat názor.
Tímto neříkám, že všechny soukromé revíry mají ukradené ryby.
Autor diskuse: Luky61 - Profil , 18.5.2016 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderuje: MichalM(štikař) Profil

Souhlasíte s odvážením kaprů na soukromé revíry?

A) Nesouhlasím89%

B) Souhlasím tam, kde není horní míra4%

C) Souhlasím, ať si každý odveze, co chce6%

Od 19.5.2016 hlasovalo 645 čtenářů.

NKocháč - Profil | Po 30.5.2016 21:03:48

tolstolobik >> Je to šašek :o)

    N-bedna- - Profil | Po 30.5.2016 20:59:14

    zdevac >> Mě je to jedno.Kdyby i ty háčky zakázali,tak u té vody budu sedět.:-):-)

      Nsliver - Profil | Po 30.5.2016 20:54:22

      Kocháč >> to jsem dostal od kapraru , kteří to berou aby se nezblaznili na týdenní dobrodruzne výpravě s bivakem na kacaku .

        Nlinba - Profil | Po 30.5.2016 20:54:09

        Zabitím ryby se nic nevyřeší a je to blbost .Chytnu krásného řádkáče 55 cm a zabít ho, proč když máš možnost ho dát do rybníku který máš v pronájmu od obce a využívájí ho děti z rybářského kroužku.Za 5 let jsou z nich krásní kapři kolem 10 kg a radost dětí když jim zabere a povede se zdolat to se musí vidět.Dneska hodně dětí nemá na povolenku na soukromák a na svazovce ho chytí těžko,když tam není.Všecho je v nás ,každý je jiný,každý to má jinak nastavený,každý si zákony vysvětluje po svém,každý má jiné hodnoty a tak můžem pokračovat dál vždyť máme demokracii.

          Ntolstolobik - Profil | Po 30.5.2016 20:51:37

          Kocháč >> :):):):):)asi tak

            NKocháč - Profil | Po 30.5.2016 20:37:15

            sliver >> Nevím co bereš, ale bereš toho moc

              Nsliver - Profil | Po 30.5.2016 20:36:14

              tolstolobik >> jak kapr národní ryba ? Se podívej na znak CRS a budeš mit jasno . Lipan , rika ti to něco ?

                NBušák - Profil | Po 30.5.2016 20:29:26

                jděte už s celým Katlovem do prdele,stejně se tam nic nezmění,je to dobře ošéfovaný,a Kubík je vychechtanej,grošíky se hrnou a votom to celý jeho podnikání je,fertik

                  Nzdevac - Profil | Po 30.5.2016 20:22:28

                  -bedna- >>

                  Nech logiku stranou. Co vzbudí větší odpor k rybářům a větší pohoršení veřejnosti? Když napíchneš malého červíka či žížalu, nebo když tam někdo bude propichovat a vázat 20-30 cm velkou mrskající se rybu?

                    Ntolstolobik - Profil | Po 30.5.2016 20:11:40

                    zdevac >> Zrovna v tomhle asi pravdu mas,ale to by byla asi jedna z hodne mala veci,ktera by prosla,ale to by byli biti zase jenom ti,kteri chytaji v podstate jenom dravce.A kdyby k tomu doslo,bude zas plny internet diskuzi,jak je to mozne a jaky je to bordel.Takze si zase nevyberes.
                    Ja treba rad chytam ty ted frekventovany kapry,ale i candaty a to jenom na feeder.Za prve je to naprosto famozni rybacka a za druhe,pokud to poctive hlidas a mas hacky bez protihrotu,vetsiho candata vytahnes a malymu povolis a on se ti sklepe sam,protoze jsou chyceni za kraj,tak proto.

                      N-bedna- - Profil | Po 30.5.2016 20:03:39

                      zdevac >> Mě pohoršuje i napichování Twistrů,natož žížal a červů.:-):-):-)Taky zakážou?:-):-):-)

                        Nzdevac - Profil | Po 30.5.2016 19:49:45

                        tolstolobik >>

                        No já ti nevím, kam by se věřejnost přiklonila, až by se třeba v TV ukázalo, jak rybáři prošívají živé rybky nebo jak živou rybu prošpikují od hlavy k ocasu trojhákem...

                        Zákaz pouštění je asi extrém, i když třeba ve formě zrušení různých K70 si ho představit dovedu, ale zákaz určitých technik jako právě lov na živou rybku, bych podporoval. Je to podle mne jen otázka času, než si toho zelení a ochránci všimnou nějak více.

                          Ntolstolobik - Profil | Po 30.5.2016 19:25:50

                          Pedro1 >> Vsichni maji v urcitach argumentech nejakou pravdu,ale ber to tak,ze kapr je jakasi nase narodni ryba,zrovna tak,jako maji americani lososa,nebo svedove stiku i kdyz stika a candat k nam taky patri.Jestli chytas rad dravce,asi by se ti moc nelibilo,kdybys mel nejakou oblibenou vodu,kde budes chytat velky stiky a najednou tam zacnou jezdit nejaky party a zacnou je odvazet.
                          K tem zelenym- nejsem si az tak uplne jisty,jestli by zrovna tuhle vec nejak moc ustali.Rybarina je dnes obrovsky byznys nejenom u nas,ale v celem svete,kde se toci obrovske miliardy navic rybari jsou dost velke mnozstvi volicu nevim,nevim.
                          Navic,kdyz se podivas na nejake protesty,ktere poradaji,je tam spousta mladych,kteri asi nechodi do prace,nebo co a v konecnem dusledku ani nevi,proti cemu protestuji.Protestuji proste proto,ze se protestuje.

                            NPedro1 - Profil | Po 30.5.2016 19:07:57

                            FRANK71 >> Já mít čas a kontakty,tam tam budu celej červen a do konce roku bych nemusel do práce.A ještě bych sehnal sponzora a za vyvesenou vlajku na fotkach na karpfisingu bych měl krmení zdarma:-)

                              NPedro1 - Profil | Po 30.5.2016 19:06:32

                              -bedna- >> V pořádku.Beztak jste dravce nedali dvacet let:- )
                              K3 je potřeba,těch není nikdy dost.99% rybářů bude staetnejch,velký kapři z nich nevyrostou,ale většina bude spokojena.

                              A to ze jste nechytli dvacetikilace znamená,ze umíte prd a je potřeba si pozvat nějakou kaprarskou celebritu která ho na kouli XY vytahne během víkendu.
                              A kdyby ne,půjčí si za dvojku ta celebrita z Katlova jednoho pěknýho lysce a bude fotek jako hnoje:-)

                              Jo a slyšel jsem,ze tam máte nějakou speciální piskovnu,velkou,kde máte speciální kapři pravidla a tam musí být dvacek hromada.Asi uvarim brambory a zajedu se tam podívat:-)

                                NFRANK71 - Profil | Po 30.5.2016 19:05:55

                                Pedro1 >> teď kapráři pláčou, že se propálil Orlík.:o)))))

                                  NPedro1 - Profil | Po 30.5.2016 18:54:09

                                  Poušťák >> Jojo,takovejch už bylo:-)))

                                    N-bedna- - Profil | Po 30.5.2016 18:06:52

                                    Pedro1 >> U nás je rozhodnuto.Na základě toho,že se vláčkaři serou do kaprařskejch problémů,a protože kaprařů je víc,zas a opět se nekoupí žádní dravci a tudíž ani nevysadí,ale za ušetřené peníze se nakoupí násada K2 možná i K3 a dokud se u nás na revírech spravovaných MO nechytne aspoň jeden dvacetikilovej kapr.
                                    Vláčkař si tu taky vyzkouší trpělivost Wostrejch kaprařů co tu cílí na dvacku.Vláčet můžou,ale zbytečně.:-):-):-)
                                    Dvacetikilovej kapr se u nás v okolí na běžným revíru nechytl snad dvacet let.
                                    Takže 20 let se v okolí Olomouce nebude říkat vláčce,vláčka,ale Pedro-vání.

                                      NPoušťák - Profil | Po 30.5.2016 17:37:15

                                      Pedro1 >> už aby bylo 16.června a všichni se vrhnem na likvidaci přemnoženejch céček a okounů...o))

                                        NPedro1 - Profil | Po 30.5.2016 17:31:35

                                        Nestíhám to číst,už se ví závěr?Bude se lynčovat?Nebo se Katlov sloví,sejde se kaprařská rada Společenstvo koulí,budou se každého kapra ptát odkud je a pak ho převezou nazpět?
                                        A bude už konečně nonstop,lov na 4 pruty a kaprař bude mít právo na vyhrazení místa a vykázání všech lovců do 200 metrů od sebe?
                                        A už se ví kterej výrobce a prodejce koulí se k tomu postavil nejdrsněji a příští rok prodá nejvíc koulí?
                                        Už se teda něco stalo,nebo stane?Nebo to celý utichne a nic se dít nebude?A díky téhle šarádě budou rybáři zase za větší blbce mezi veřejností a zase blíže k tomu,že se do celkového rybolovu pustí nějací zelení a bude zle?
                                        O vikendu se mě v hospodě nerybář ptal,jestli je pravda že existujou soukromáky a kapři se chytají furt dokola a jestli je to bolí.Co na to odpovědět?
                                        Brzy bude zle a bude se po ČR hodně udit.Velcí kapři se budou hodně udit,až se zakáže pouštění ryb.

                                          Červené karty: hraji, Mrknato, kakr, chřenovák, Rockwell