Původ kaprů na Katlově a ostatních soukromých revírech

Zakládám diskuzi s cílem osvětlit původ ryb na soukromých vodách ostatním rybářům, kteří se o to nezajímají.
Momentálně jede aféra Katlov a prozatím dva poznaní kapři odvezení z Pálavy a svazové pískovny (do r.06). Můžete dávat fotky kaprů ulovených na svazovkách, které jste následně poznali na soukromácích, nebo se jen vyjádřit k aktuální situaci s JV a přidat názor.
Tímto neříkám, že všechny soukromé revíry mají ukradené ryby.
Autor diskuse: Luky61 - Profil , 18.5.2016 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderuje: MichalM(štikař) Profil

Souhlasíte s odvážením kaprů na soukromé revíry?

A) Nesouhlasím89%

B) Souhlasím tam, kde není horní míra4%

C) Souhlasím, ať si každý odveze, co chce6%

Od 19.5.2016 hlasovalo 645 čtenářů.

Nsumec 1950 - Profil | Po 30.5.2016 13:32:50

Luky61 >> Doufám,že jsi mě mezi ně nezařadil.

    Nsliver - Profil | Po 30.5.2016 13:23:37

    Fishky >> hele nechápeš . Já chytám skoro všechny ryby podle sezóny . A kapry mám rád , rád se na ně divam jak se vyhrivaji v menším hejnu . Ale nesnáším trihektarovou zátoku , kde se vyhřívá 5000 kaprů . A do nikoho nesiju , ale ten poprask kolem obrkaprů je úchylný . Klidně mi napiš , že tomu nerozumim .

      NSa(l)micka - Profil | Po 30.5.2016 13:15:33

      Luky61 >> No jo, ale zase si představ, že u toho porušování řádu ty dotyčný někdo chytne... to by byl rázem kvikot.

        Nladan1303 - Profil | Po 30.5.2016 13:04:23

        Luky61 >> třicet. tady je vidět jak serou na vaše obrkapry,kaprotýmy atd.

          NLuky61 - Profil | Po 30.5.2016 11:49:36

          Tak v anketě už máme 28 lidí, kteří veřejně hlásají pro porušování rybářského řádu...:)

            NFishky - Profil | Po 30.5.2016 10:58:06

            sliver >> hele, chápu to dobře, že chytáš trofejní dravce a ty potom rozdáváš po kámoších? Já jen že s takovou chutí šiješ do kaprařu - zatímco tomu chybí smysl, smysl proč to děláš - defakto obojího.

              Nrover - Profil | Ne 29.5.2016 23:43:33

              Už se Maťák vyhranil, nebo pořád alibismus nejtvrdšího zrna ?

                NArmagedon - Profil | Ne 29.5.2016 21:27:26

                Kocháč >> Možná,že už tam jsou!

                  NKocháč - Profil | Ne 29.5.2016 21:21:30

                  Armagedon >> Že by celá parta skončila na Fuckatloffě? :o))

                    NArmagedon - Profil | Ne 29.5.2016 21:15:35

                    Kocháč >> Ahoj.Celá tato diskuze mi připomíná Tvé skvělé povídky o kapru Františkovi a jeho kamarádce Jarmile.Nechceš pokračovat?Námět přímo ze života.

                      Nsliver - Profil | Ne 29.5.2016 20:02:34

                      Pvl >> Já jsem rád , ne že ne .

                        NPvl - Profil | Ne 29.5.2016 20:00:34

                        sliver >> Buď rád, že to nepadlo na tebe Já jsem se s tím naučil žít, díky Bohu .

                          Nsliver - Profil | Ne 29.5.2016 19:58:41

                          Pvl >> ty ale podle všech indicií blbej umres . Bohužel

                            NPvl - Profil | Ne 29.5.2016 19:56:49

                            Kocháč >> Já si to myslel ,ale pro jistotu jsem se zeptal .To abych neumřel úplně blbej . Dík

                              NKocháč - Profil | Ne 29.5.2016 19:51:56

                              Pvl >> Dělá gumy pro ty úchyly, co chytají dravce :o))

                                Nsliver - Profil | Ne 29.5.2016 19:44:56

                                Kocháč >> my si nemáme už na co zvykat . Kapraru přibývá stejně jako sumcaru . Nám je to jedno , my si fleka najdem .

                                  Nsliver - Profil | Ne 29.5.2016 19:42:29

                                  Pvl >> ne , to byl první římský kaprar

                                    NPvl - Profil | Ne 29.5.2016 19:39:34

                                    Kocháč >> Vergilius je nějakej vláčkař ? EDIT : nebo snad výrobce bolků ?

                                      NKocháč - Profil | Ne 29.5.2016 19:35:59

                                      sliver >> Já viděl o víkendu kapra číst Vergilia v originále. Víc se o tom nehodlám bavit, budete si muset zvyknout.

                                        Nsliver - Profil | Ne 29.5.2016 19:21:50

                                        fofo >> ochrana druhu a ochrana prestarlych jedinců jednoho druhu jsou dvě věci . A ochrana prerostlych pstruhů , štik , candátů a sumců není potřeba . K cemu taky ? Populaci udrží menší jedinci , tam je dulezite , aby nevznikaly mezery v ročnících . Se staryma rybama sexujou jenom kaprari a sumcari , ti se dokonce fotí vleze .
                                        A navíc , soudny lovec dravců ví , že těchto ryb může být pouze určité procento v obsadce , jinak je problém . Představ si , že by Lvů běhalo tolik jako antilop . To jenom poblazneni kaprari sni o tom , že v kazde vodě budou plavat hlavně dvacky . A oni je furt dokola budou chytat a pouštět . A hlavně fotit .

                                          Červené karty: hraji, Mrknato, kakr, chřenovák, Rockwell