Původ kaprů na Katlově a ostatních soukromých revírech

Zakládám diskuzi s cílem osvětlit původ ryb na soukromých vodách ostatním rybářům, kteří se o to nezajímají.
Momentálně jede aféra Katlov a prozatím dva poznaní kapři odvezení z Pálavy a svazové pískovny (do r.06). Můžete dávat fotky kaprů ulovených na svazovkách, které jste následně poznali na soukromácích, nebo se jen vyjádřit k aktuální situaci s JV a přidat názor.
Tímto neříkám, že všechny soukromé revíry mají ukradené ryby.
Autor diskuse: Luky61 - Profil , 18.5.2016 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderuje: MichalM(štikař) Profil

Souhlasíte s odvážením kaprů na soukromé revíry?

A) Nesouhlasím89%

B) Souhlasím tam, kde není horní míra4%

C) Souhlasím, ať si každý odveze, co chce6%

Od 19.5.2016 hlasovalo 645 čtenářů.

Nzdevac - Profil | Čt 26.5.2016 18:25:32

koralovec1 >>
Ano, to je pravda. Ale nic z toho nevyplývá, naopak děkuji a popis. Pokud se v revíru pak objeví ryby prokazatelně z jiných míst, klidně i s míst K70, tak kdo je za to odpovědný? Kdo tu rybu ukradl?

    NPiškothonza - Profil | Čt 26.5.2016 17:30:17

    potočák 62 >> bych tě doplnil..peníze,kontakty a dneska jsou i pořadníky...ale velký ryby se nakoupit daj,zcela legálně...

      Npotočák 62 - Profil | Čt 26.5.2016 17:27:21

      zdevac >> Vím o co ti jde.Pokud´by jsi si chtěl legálně zarybnit revír velkými kapry,tak to není tak jednoduché,jak si tady někteří představují,nejsou to násad´áci.K tomu,aby jsi zarybnil velkými kapry musíš mít peníze,kontakty,štěstí a to z jednoduchého důvodu-poptávka znatelně převažuje nad nabídkou a prostě takových ryb není na trhu tolik,aby uspokojily všechny.A i když si takový revír zarybníš,tak budeš muset počítat s tím,že je budeš muset doplńovat,ani velcí kapři nejsou nesmrtelní.Petrův Zdar

        NFRANK71 - Profil | Čt 26.5.2016 17:26:56

        Piškothonza >> za chvíli si jdu zachytat, tak sleduji cvrkot.😊😊

          NPiškothonza - Profil | Čt 26.5.2016 17:25:17

          FRANK71 >> ta policejní akademie ti dala do života neuvěřitelnou chytrost....to před tebou musí i komisař Rex,blednout závistí...že se tu na to nevybodneš...o)

            NFRANK71 - Profil | Čt 26.5.2016 17:18:47

            Fishky >> co budou dělat sumcaři a rybyčkáři, kteří si nachytají třeba na pstruhové vodě tloušťě kde jdou přemnožení a nebudou je moci převézt živé? Víš člověk nesmí mít v hlavě jen kapra a koukat trochu dále.

              Nviceroy - Profil | Čt 26.5.2016 17:16:35

              Zachranu genofondu si predstavuju jinak ..... takhle dopadl chudak v tom jeho koncentraku ....pul ocasu v prdeli a kg taky v hajzlu .....kdyby mohl tak se jde chudak zrejme zastrelit .......Vagner je vazne p....e :-(:-(......omluva majiteli fota na CF za kradez ....snad promine

                Ndžigit - Profil | Čt 26.5.2016 17:12:34

                Fishky >> není špatný nápad,určitě k zamyšlení :-)

                  NFishky - Profil | Čt 26.5.2016 17:10:09

                  FRANK71 >> na formulky se v ČR hraje s oblibou. Opora v zákoně, hm. Lov ryb - kdyz si nekdo jede pro kaprika na jidlo, to by se dalo pochopit. Ale jakýkoliv sak či vezírek je již mimo zákon, jde o zbytečně trápení ryb. Stačí je zakázat a přidat formulku že je nutné ponechanou rybu usmrtit a lov ukončit. Hotovo

                    Ndžigit - Profil | Čt 26.5.2016 17:08:12

                    FRANK71 >> malá technická-až po zapsání do úlovčáku. Někeři by totiž dávali a prodávali bez zápisu a vesele lapali dál ;-)

                      NPvl - Profil | Čt 26.5.2016 17:05:02

                      tolstolobik >> " Aj můdry schybí ".o§))

                        Ntolstolobik - Profil | Čt 26.5.2016 16:59:58

                        Pvl >> no vidis a to ho ctu pravidelne,uz jsem nekolikrat nachytal i RS a ted Frank nachytal mne,no co se da delat:):)

                          NPvl - Profil | Čt 26.5.2016 16:49:06

                          tolstolobik >> 16:42:01 -- a už je to dost dlouho ,co tam není

                            NFRANK71 - Profil | Čt 26.5.2016 16:47:01

                            tolstolobik >> v pořádku.
                            .

                              NFRANK71 - Profil | Čt 26.5.2016 16:46:13

                              Luger46 >> pane kolego dále tato formulka neměla oporu v zákoně. Neb každý lovec má právo ze svým majetkem činit co chce a třeba prodat.. Co by pak Fishky dělal kdyby nemohl podarovat rodiče a připravil je o kus masa.😀😀😀

                                Ntolstolobik - Profil | Čt 26.5.2016 16:42:01

                                FRANK71 >> omlouvam se ti,ta veta opravdu z radu zmizela,jinak ver,ze rad znam dost dobre,ale tohohle jsem si ani nevsiml

                                  NLuger46 - Profil | Čt 26.5.2016 16:40:23

                                  FRANK71 >> nemůžeš se na to takhle dívat, je to jak když za jízdy nesmíš telefonovat mobilem, taky to plno lidí porušuje, taky to zrušíme když to porušují?? Já nemám rád argumenty a výmluvy co dělají ostatní, to je jen alibismus,každý by měl začít u sebe a jít příkladem ikdyž kolem něho jsou lidé co porušují pravidla. Říkat já začnu až ti ostatní je špatně. Je škoda, že ta formulka co píše Fišky nezůstala, stejně jako podběrák v povinné výbavě.

                                    NFRANK71 - Profil | Čt 26.5.2016 16:30:29

                                    Fishky >> protože to byla blbost, která nic neřešila ani se nedala kontrolovat. Člověk se musí dívat na věc v širších souvislostech. Nic by se nestalo, neb činovník svazu, které ho v této kauze oslovili, řekl, že k porušení BP nedošlo a dál se věc svazu netýká.

                                      NFishky - Profil | Čt 26.5.2016 16:22:59

                                      FRANK71 >> víš, nechápu vlastně proč z BP zmizela ta kouzelná formulka, že rybu je zakázané prodat... ale věř mi, že by stačilo, aby se pár šikovných kluků domluvilo a začalo ne skrytě jako doposud, ale před očima jiných systematicky zbavovat revíry trofejních ryb. Ony by se ledy hnuly a rázem by tam ta jedna věta opět rychle byla... a tu větu z BP určitě mladí a vostří nesmazali, ti na schůze nechodí, tu nechal smazal uplně někdo jiný.

                                        NFRANK71 - Profil | Čt 26.5.2016 16:21:41

                                        tolstolobik >> a je to tady. Já ho právě znám.😀😀😁 Ale bohužel kolego ty ne😆😆

                                          Červené karty: hraji, Mrknato, kakr, chřenovák, Rockwell