Původ kaprů na Katlově a ostatních soukromých revírech

Zakládám diskuzi s cílem osvětlit původ ryb na soukromých vodách ostatním rybářům, kteří se o to nezajímají.
Momentálně jede aféra Katlov a prozatím dva poznaní kapři odvezení z Pálavy a svazové pískovny (do r.06). Můžete dávat fotky kaprů ulovených na svazovkách, které jste následně poznali na soukromácích, nebo se jen vyjádřit k aktuální situaci s JV a přidat názor.
Tímto neříkám, že všechny soukromé revíry mají ukradené ryby.
Autor diskuse: Luky61 - Profil , 18.5.2016 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderuje: MichalM(štikař) Profil

Souhlasíte s odvážením kaprů na soukromé revíry?

A) Nesouhlasím89%

B) Souhlasím tam, kde není horní míra4%

C) Souhlasím, ať si každý odveze, co chce6%

Od 19.5.2016 hlasovalo 645 čtenářů.

Ntolstolobik - Profil | Čt 26.5.2016 16:16:22

FRANK71 >> :):) kdo ti rekl,ze JV nemam rad,na jeho porady se taky obcas podivam.Co se tyka toho dalsiho-ty neznas rybarsky rad?

    NFRANK71 - Profil | Čt 26.5.2016 16:00:36

    tolstolobik >> druhý příspěvek a další nepravda.Nikde nemáš, že rybu nesmíš prodat. Napiš, že JV nemáš rád a je to.

      Ntolstolobik - Profil | Čt 26.5.2016 15:40:00

      Fishky >> Fishky ty dable

        Ntolstolobik - Profil | Čt 26.5.2016 15:34:58

        FRANK71 >> asi jsi mne dobre nepochopil,samozrejmne to kradez neni,pokud si tu rybu nechas pro sebe.Dale je psano,ze se ryby nesmi prodavat.Pokud ji zabijes a prodas,neco jsi porusil,ale prodal jsi ji jednou.Kdyz si ji das do soukromaku a chytne se desetkrat,kolikrat jsi ji prodal?
        Abys mne spetne nepochopil,ja se nezastavam ani jedne strany,na soukromaky nejezdim.Na rybach mam rad klid a chytam na vodach,kde ani nevis,co tam plave.A chytam 45 let.
        Je to proste jen muj nazor.

          NFRANK71 - Profil | Čt 26.5.2016 15:21:29

          tolstolobik >> no vidíš, otázka jednoduchá a napíšeš hloupost. Musíš se dívat střízlivýma očima a chladnou hlavou. Od kdy je na revírů kde není horní míra krádež? Možná neetický, ale člověk by měl psát s chladnou hlavou a ne jak stádo hýká.

            NFishky - Profil | Čt 26.5.2016 15:20:39

            tolstolobik >> ...no a číslo na tu první partu, co postaví barák z kradeného matrošu je jaké?

              Ntolstolobik - Profil | Čt 26.5.2016 14:59:47

              Bozinku chlapi,otazka je prece tak jednoducha-kdyz si chcete postavit barak,material musite nakoupit,nebo najmete partu,ktera vam ho nakrade?
              Kdyz budete mit firmu a budete delat zakazku,material musite koupit,nebo si najmete partu,ktera vam ho nakrade?
              Kdyz si zalozite soukromak,ryby nakoupite,nebo si najmete partu,ktera vam je nakrade na svazovkach,ktere patri nam vsem a ty ryby jsme si zaplatili na povolenkach?
              Co myslite?

                NVojc29 - Profil | Čt 26.5.2016 14:52:07

                FRANK71 >> Ano je zavádějící ten můj zápis uznávám :-D :-D ...Rozhodně momentálně zdevac. A dlouhodobě JV :)))

                  NPvl - Profil | Čt 26.5.2016 14:50:56

                  koralovec1 - 26.5.2016 14:40:59 --- 14:40:59 ---To by bylo jen jeho plus .V opačném případě ... no jak bych to nazval ..:o§)) mínus by to nebylo :o§)

                    NFRANK71 - Profil | Čt 26.5.2016 14:50:38

                    Vojc29 >> kdo? JV nebo elita kaprařiny nebo obě skupiny?😂😂😂😂㈳​4;

                      NVojc29 - Profil | Čt 26.5.2016 14:48:34

                      koralovec1 >> Je to rebel - tak určitě :D. A jak to bylo přesně teď z hlavy nevím :D Mě příjde jak kdyby zdevac zkoušel místní debatéry z toho jak se vysazuje a nakupuje ryba :))))

                        Nkoralovec1 - Profil | Čt 26.5.2016 14:40:59

                        Vojc29 >> Už to také pozoruji je to rebel !!

                          NPvl - Profil | Čt 26.5.2016 14:40:52

                          zdevac >> No jistě .. a vyfotím 2x z profilu jako to fotí policajti . Jednoduchý ne? Už mám jasno .........

                            NVojc29 - Profil | Čt 26.5.2016 14:38:16

                            zdevac >> Vy jste asi ještě nepochopili že z Vás dělá akorát blbce :D :D Určeno Všem!!!

                              Nkoralovec1 - Profil | Čt 26.5.2016 14:38:03

                              zdevac >> Ty jseš bourák. Ryby se dohadují na schuzích tak o tom ví předseda , jednatel , pokladník prostě všichni kteří mají chodit na výborové schuze.

                                Nzdevac - Profil | Čt 26.5.2016 14:35:31

                                Pvl >>

                                Jako že třeba každou rybu vyfotíš a budeš porovnávat s fotkami na mrku nebo novinách a časopisech?

                                  Nkoralovec1 - Profil | Čt 26.5.2016 14:34:48

                                  zdevac >> Tak jinak. Přivezou ti ryby které sis objednal . Zavolají ti kam to mají vysypat. Ty jako majitel tam musíš zajet ukázat kam ryby chceš a bud to jde rukávem a nebo v plastových vaničkách. Tak není problém si zkontrolovat velikost ryb. Podepíšeš papír o převzetí. Vydím že nemáš vubec představu jak se ryby nakupují.

                                    Nzdevac - Profil | Čt 26.5.2016 14:34:04

                                    švihov >>
                                    Takže zejména pokud se jedná o větší společnost, která vodu obhospodařuje, a kde působí více lidí a ryby má na starost ne přímo majitel, to bude fungovat asi tak, že odpovědná osoba někde objedná požadované ryby a za nejakou dobu přijede auto a nasype mu je tam.

                                    Takže majitel ani nemusí vědět, od koho ryby jsou, objednával a zařizoval ekonom/hospodář/správce/asistentka, a nikdo neví, odkud ryby pocházejí. To ví pouze dodavatel. Ale i dodavatel má nějaké zdroje. Přesto je za rybu, ačkoliv tu sami píšete, že není možná kontrola, odpovědný majitel?

                                      NPvl - Profil | Čt 26.5.2016 14:28:57

                                      zdevac >> Já si myslím ,že když ryby někam -někomu vezou tak dávají vědět .Je na něm že by si to pro své dobro měl pohlídat .Přeci nebude nikdo takový idiot aby ryby nezkontroloval :o§))) To by tam taky nemuseli vysypat nic :o§))

                                        Nšvihov - Profil | Čt 26.5.2016 14:25:13

                                        zdevac >> Nijak

                                          Červené karty: hraji, Mrknato, kakr, chřenovák, Rockwell