Původ kaprů na Katlově a ostatních soukromých revírech

Zakládám diskuzi s cílem osvětlit původ ryb na soukromých vodách ostatním rybářům, kteří se o to nezajímají.
Momentálně jede aféra Katlov a prozatím dva poznaní kapři odvezení z Pálavy a svazové pískovny (do r.06). Můžete dávat fotky kaprů ulovených na svazovkách, které jste následně poznali na soukromácích, nebo se jen vyjádřit k aktuální situaci s JV a přidat názor.
Tímto neříkám, že všechny soukromé revíry mají ukradené ryby.
Autor diskuse: Luky61 - Profil , 18.5.2016 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderuje: MichalM(štikař) Profil

Souhlasíte s odvážením kaprů na soukromé revíry?

A) Nesouhlasím89%

B) Souhlasím tam, kde není horní míra4%

C) Souhlasím, ať si každý odveze, co chce6%

Od 19.5.2016 hlasovalo 645 čtenářů.

Nzdevac - Profil | Čt 26.5.2016 14:23:27

koralovec1 >>

Takže jsem bez kontroly, co mi tam nasypou? Objednám si někde u někoho ryby, on přijede a nasype mi je tam? Jak si mohu ověřit, že ryba, kterou jsem oficiálně a legálně objednal a zaplatil, není "problematická"?

    Nzdevac - Profil | Čt 26.5.2016 14:20:04

    Luger46 >>

    Jaké je tam časové rozpětí mezi tím, kdy ho chytl na D5 a chycením na Katlově?

      NLuger46 - Profil | Čt 26.5.2016 14:08:51

      švihov >> udírna je chabý argument, taková reklama ho uvadí v pravým světle akorát :)

        Nšvihov - Profil | Čt 26.5.2016 14:00:26

        Luger46 >> Tak to ber třeba tak,že místo v udírně skončil kde skončil?"" A pokud ho koupil jinde tak zase podvádí a lže do kamery""Tomu se říká REKLAMA.

          NFishky - Profil | Čt 26.5.2016 13:48:03

          zdevac >> dobrý dotaz, kde vzít dvojku sumce do kačáku, zkus zapátrat a třeba ti fakt dojde, co se děje :)

            Nkoralovec1 - Profil | Čt 26.5.2016 13:39:19

            přivezou ti je stejným zpusobem jako se vozí násada.

              NLuger46 - Profil | Čt 26.5.2016 13:36:04

              zdevac >> co to tady furt meleš za nesmysly, ten kapr byl ulovený na D5 a ted je na Katlově takže podle toho co JV propaguje tak akorát žvaní. A pokud ho koupil jinde tak zase podvádí a lže do kamery, že ho na D5 chytl. Tak co, normální člověk by se chytl za rypák. To že plavou kapři ze svazovek i jinde je pravda ale tímhle tím se JV hodil sám sebe do jednoho pytle se všema těma lumpama co to dělají. Jen doufám, že nebude první ani poslední a bude na všechny ty ikony jeden metr.

                NHeršvec - Profil | Čt 26.5.2016 13:36:00

                zdevac >> Já se bavim o 2ha kačáku kde plave pár velkejch ryb. Ne o zarybnění několika desítek hektarů. Jak to chodí se zarybňováním na takhle velkých vodách ti poví asi někdo jinej.

                  Nzdevac - Profil | Čt 26.5.2016 13:33:40

                  Heršvec >>

                  Bavíme se zarybnění mnohahektarové vody, asi nepůjde o jednu generačku. Takže já se někde domluvím a oni mi to náklaďákem přivezou a nasypou do vody? Případně tam pošlu náklaďák, oni mi do něj nasypou slíbené ryby, a já je pak vysypu do rybníka?

                    N1Mara - Profil | Čt 26.5.2016 13:30:23

                    zdevac >> najmeš si bandu idiotů a oni ti ho chytí a dovezou, stejně jako asi JV.

                      NHeršvec - Profil | Čt 26.5.2016 13:29:50

                      zdevac >> Co má kamarád rybník tak se normálně domluví s někým kdo dělá na rybochovce a zprostředkuje mu prodej vyřazený generačky. Kámoš si pro ní přijede s kádí a hotovo. To samý platí u výlovů.

                        Nzdevac - Profil | Čt 26.5.2016 13:29:24

                        vezírek >>

                        To ano, ale někdo tu rybu musel poslat. Takže chci řekněme 20 velkých kaprů. Kdo a jakou a na základě čeho mi ji pošle? Viz předchozí dotaz. Umíš, kromě nemístných vtípků, popsat proces od mého rozhodnutí, že chci ryby, až do okamžiku, kdy mi plavou v rybníce?

                          Nzdevac - Profil | Čt 26.5.2016 13:27:15

                          Heršvec >>
                          Tak je je zajisté vtipná odpověď, ale myslím, že tak to úplně nebude (i když je pravda, že za dostatečný peníz by to PPL zvládlo). Takže opravdu by mne zajímal proces od mého rozhodnutí, že chci ryby, až do okamžiku, kdy mi plavou v rybníce.

                            Nvezírek - Profil | Čt 26.5.2016 13:25:26

                            zdevac >> Donese Ti to pošťák na dobírku.

                              NHeršvec - Profil | Čt 26.5.2016 13:20:37

                              zdevac >> PPLko nebo pošta.

                                Nzdevac - Profil | Čt 26.5.2016 13:09:26

                                Heršvec >>

                                A to si musím ty ryby přebrat osobně, nebo si to mohu někde objednat a oni mi to přivezou?

                                  NHeršvec - Profil | Čt 26.5.2016 13:05:00

                                  zdevac >> Vyřazený generačky z rybochovných zařízení a výlovy.

                                    Nzdevac - Profil | Čt 26.5.2016 12:50:31

                                    Ještě znovu položím onen dotaz:

                                    Jak se vlastně dá přijít k velkému kaprovi? Pokud si založím nádrž nebo rybník, a budu chtít zřídit něco jako soukromý revír, kde seberu ryby? Od kaprů až po dravce. A myslím tím i velké trofejní kusy, kterých bych chtěl mít několik jako hlavní lákadlo. Díky.

                                      N*Shimi* - Profil | Čt 26.5.2016 12:49:00

                                      Petr Havlíček - >> Jo tak ona není najednou chuť odpovídat :-))))) To je tak průhledný. Ego by dostalo na frak, co?

                                        Nzdevac - Profil | Čt 26.5.2016 12:47:23

                                        Petr Havlíček >>

                                        Proč by to měl říkat? Nic, za co by měl říkat, že je vůl, neudělal. Já bych na jeho místě lidi jako ty poslal do háje a jel bych dál podle svého. Což tedy on očividně dělá, takže ok. Ale ačkoliv diskuzi sleduji od začátku, ještě jsem nepochopil, co špatného měl udělat. Naopak, vznesl jsem tu naprosto normální a konkrétní dotaz ohledně nové vody a pořízení ryb, ale nikdo mi neodpověděl. Což také o mnohém v této "branži" svědčí.

                                        Z mého hlediska z konfliktu odchází se ctí, naopak máslo (a to je ještě velmi mírný výraz) mají kritici a další problémisté.

                                          Červené karty: hraji, Mrknato, kakr, chřenovák, Rockwell