Původ kaprů na Katlově a ostatních soukromých revírech

Zakládám diskuzi s cílem osvětlit původ ryb na soukromých vodách ostatním rybářům, kteří se o to nezajímají.
Momentálně jede aféra Katlov a prozatím dva poznaní kapři odvezení z Pálavy a svazové pískovny (do r.06). Můžete dávat fotky kaprů ulovených na svazovkách, které jste následně poznali na soukromácích, nebo se jen vyjádřit k aktuální situaci s JV a přidat názor.
Tímto neříkám, že všechny soukromé revíry mají ukradené ryby.
Autor diskuse: Luky61 - Profil , 18.5.2016 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderuje: MichalM(štikař) Profil

Souhlasíte s odvážením kaprů na soukromé revíry?

A) Nesouhlasím89%

B) Souhlasím tam, kde není horní míra4%

C) Souhlasím, ať si každý odveze, co chce6%

Od 19.5.2016 hlasovalo 645 čtenářů.

NPetr Havlíček - Profil | Čt 26.5.2016 12:35:14

splávkař >> ne ne, to prohlášení, že je vůl by měl přiznat, aby z celé kauzy vyšel alespoň trochu se ctí. Chybu udělá občas každý, ale ne každý dokáže veřejně říct "to jsem ale vůl".
Na ostatní tvoje moudrosti nemám chuť odpovídat. Hlavně, že máš ostatně, jako vždy ve všem jasno.

    N*Shimi* - Profil | Čt 26.5.2016 10:45:03

    splávkař - >> Přímo na komoru Kamile, 100% souhlas.

      Npetr66 - Profil | Čt 26.5.2016 9:51:37

      splávkař >>
      dávám ti 👍 , myslím , že lépe to napsat nejde .....
      100% souhlas

        Nšvihov - Profil | Čt 26.5.2016 8:04:50

        splávkař >> Krásně napsáno a bez emocí!

          NKnapík - Profil | Čt 26.5.2016 7:19:06

          zdevac >> jako mediálně profláknutá tvář s dotačním titulem na "záchranu " rybího genofondu se není co divit, že stal hlavní postavou i téhle kauzy. Kdo činí bezostyšně levárny, musí být připraven nést za své jednání také následky, nu a ejhle, JV se k tomuto účelu hodí zcela ideálně.

            Nsplávkař - Profil | Čt 26.5.2016 1:00:40

            Petr Havlíček >> To prohlášení, že je vůl by měl J.V. vydat proto, že nesdílí a nepraktikuje setejný náboženství jako Ty?
            Co se pamauju, tak záměr ,,Katlov,, oznámil dřív, než se tam hráblo do země, s plány mít tam velký ryby se nikde netajil, naopak na tom od začátku stavěl a dokonce na to dostal z veřejných přidáno.
            To haloo kolem Katlova co poslední dny graduje drsnými kecy, siláckými prohlášeními v zájmu velkých kaprů vane zejména od(samozvaně) pravověrných kaprařů co s kaprařinou často spojili své osudy i živobytí a současný stav kaprařiny je z velké části jejich zásluhou.
            Mezi ty jejich zásluhy bezesporu patří spousty ,,soukromáků,, které sami stvořili. Zkraje jim sloužily k záchraně svazokaprů před rybožrouty, později k selekci těch slabochů co se začali jezdit zachráněný kapry ukájet, jak jich přibývalo byli kapři doslova na roztrhání!
            Ze zachráněných trofejí byly rázem méněcenné děvky které jedny uspokojovaly a druhým slušně vydělávaly, kola kuličkového průmyslu nabírala obrátek a i to vám pomohlo se vznikem slavné K70, kterou jste ty ještě nepřestěhované obry daly na rovinu soukromý děvky, neb pustit už nebyla rybářova svobodná vůle ale povinnost.
            Tento očividný úspěch vás natolik zaslepil, že jste všechny velké kapry pojali za své a nedotknutelné.
            Ve skutečnosti jste jen zvedli cenu a kupní sílu, na břehy mnohých soukromáků dorazila kultura , na mnohé svazovky neskutečný zmar. V tu dobu už i kapraři závodí, odpor a zásady jdou stranou a málokterý známý ksicht se nechlubí fotkami a poháry s všemožnými soukromáhy a převezenými kapry v pozadí.
            I tehdá byla nějaká ta prohlášení, gesta, ty ty ty, naposled....., ale nepamatuji se, že by se někdo ze slavných jmen, firem, od celého toho cirkusu na soukromákách distancoval nebo stál tiše stranou. Nebylo tomu tak ani loni v létě, když se na ještě polosuchém Katlově konala první ostrá zkouška. Také jsem tam zavítal a mohu říct, že nic podobnýho jsem do, od té doby u vody neviděl. Ne, nebyla to žádná protestní demonstrace, naopak. Kdo mohl se tam předváděl, na všechny se usmíval aby prodal komukoli cokoli. I ryby tam už tehdá plavaly, i hlupák by poznal, že to nebyl výběr za 85kč/kg ale nikdo se nad tím nepozastavil. Ani na místě, ani na MRKu, ani v Super.....
            Celou sezonu se tam lovilo, kuličky se kutálely a asi to i pěkně cinkalo.
            Dnes už bude asi Katlov plný vody pěkně zarůstat zelení, nezájmu o místo bych se taky nebál, prý nějaká mega kapří sláva s Kubou ve znaku za dveřmi, co čtu, včichni se tam děsně těšili a najednou taková smršť jedovatých šípů na Kubu, co za všechno může! Během pár dní se pro jistotu odhlásil i ten kdo nebyl přihlášen, z mistrovství je rázem fraška kde nepůjde ani o flašku rumu neb sponzoři NO, rybáři NO KATLOV, diváci, laická veřejnost NO J.V.
            Co bys bral ty jsi už psal. Své požadavky na J.V. tu vznesli mnozí.
            Co ale když se Kuba za vola neprohlásí, co když voda a Kapři v Katlově zůstanou i nadále? Asi tam sám na ryby nepojedeš, asi tak neučiní mnozí.
            Co ale, až se u Tebe na krámě zastaví parta co tam jede na týden a potřebuje zásobit, pošleš je dál třeba na krám Karla, Lukáše, Michala, nebo budeš rád, že nakoupily pro chudinky ukradený právě u Tebe?


              NBehdan - Profil | St 25.5.2016 23:21:05

              Píňas >> nijak radeji nic nez pod jeho jmenem neco poradat

                NMarPit - Profil | St 25.5.2016 23:18:39

                FRANK71 >> Já vím, proto jsem tu fotku sem dal.

                  NBehdan - Profil | St 25.5.2016 23:18:37

                  nej.vydra >> supr pane dekuju

                    NBehdan - Profil | St 25.5.2016 23:15:58

                    MarPit >> ok

                      NBehdan - Profil | St 25.5.2016 23:14:03

                      zdevac >> hovna bavime se o lincovani kapru a ne o nejake konkurenci jakou muze byt JV!!!

                        NFRANK71 - Profil | St 25.5.2016 23:07:34

                        MarPit >> to je ten kapr o kterém se tu diskutuje už od začátku. Aspoň takhle z mobilu myslím.😊

                          NBehdan - Profil | St 25.5.2016 23:07:01

                          viceroy >> pane dekuji za zdravy smich

                            NMarPit - Profil | St 25.5.2016 22:52:07

                            Koukám, ryby tam prospívají jedna báseň .........

                              NKocháč - Profil | St 25.5.2016 22:27:24

                              animuk >> On už toho rozjížděl celkem dost a vždy to šlo do kytek. I časopisu Kapr v jeho rukou do švestek nevydrží :o))) Pamatuji tak kolem roku 2005 ty bílé kabele a hadříky, bylo to celkem veselé.

                                Nanimuk - Profil | St 25.5.2016 22:21:51

                                Je fakt,že pokud by Vágner rozjel vlastní značku. Místním "Dušínům" by hodně ukousl z koláče,který není nekonečný.Už teď je na trhu tolik značek,že některým zřejmě dochází dech.

                                  NHekota - Profil | St 25.5.2016 22:20:08

                                  FRANK71 >> A už někdy někdo viděl, co může ve skutečnost Rybářství Pohořelice odlovovat na D6? A kdy?

                                    NFRANK71 - Profil | St 25.5.2016 22:07:51

                                    Píňas >> prosím tě, a kde hospodaří Pohořelice? 😉😉

                                      NPíňas - Profil | St 25.5.2016 21:57:01

                                      nej.vydra >> Ono nejde ani tak o to že v ostatních soukromácích plavou ryby ze svazu,o tom nemá cenu diskutovat,jde o to jak to JV prezentoval před rybářskou veřejností,že tam má jen ryby z Pohořelic,že mu každá ryba prošla rukama několikrát když si je vykrmoval a sledoval jak rostou a že u něj nikdy nebude převezená ryba ze svazu a pak se ukáže že opak je pravdou a to je to co většinu tak nastartovalo-chvástání a pak skutek utek. Kdyby tohle vykřikoval jakýkoliv majitel jiného soukromáku a pak se to takhle provalilo tak by byl linčován stejně. A když si vezmeš že mu Mušov dal důvěru a propůjčil mu vodu na WCC a jak se odvděčil?

                                        Červené karty: hraji, Mrknato, kakr, chřenovák, Rockwell