Původ kaprů na Katlově a ostatních soukromých revírech

Zakládám diskuzi s cílem osvětlit původ ryb na soukromých vodách ostatním rybářům, kteří se o to nezajímají.
Momentálně jede aféra Katlov a prozatím dva poznaní kapři odvezení z Pálavy a svazové pískovny (do r.06). Můžete dávat fotky kaprů ulovených na svazovkách, které jste následně poznali na soukromácích, nebo se jen vyjádřit k aktuální situaci s JV a přidat názor.
Tímto neříkám, že všechny soukromé revíry mají ukradené ryby.
Autor diskuse: Luky61 - Profil , 18.5.2016 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderuje: MichalM(štikař) Profil

Souhlasíte s odvážením kaprů na soukromé revíry?

A) Nesouhlasím89%

B) Souhlasím tam, kde není horní míra4%

C) Souhlasím, ať si každý odveze, co chce6%

Od 19.5.2016 hlasovalo 645 čtenářů.

Nasivítr - Profil | St 25.5.2016 21:51:01

animuk >>
Moje řeč, je to všude stejný a je to smutný :-( a brečí ti, kteří nemají velký sponzoring.

    NMB - Profil | St 25.5.2016 21:41:03

    nej.vydra >> já tě seknu pro jistotu hned jak tě potkám :))))

    Nazdar ty tu

      Nnej.vydra - Profil | St 25.5.2016 21:31:28

      Tak Vágnera potrestaly známé firmy tím, že od něho odstoupily. Nesouhlasí s tím, že převáží kapry na Katlov. Také jsem se hodně naježil a totálně mě to vytočilo. Hodně vylezl na povrch nešvar, kterým je kaprařina doslova prolezlá. Na druhou stranu. Že se takhle nekřičelo, když na Hejlově plaval Maty převezený z Pálavy a celá kaprařská elita si tam jezdila a jezdí honit triko? Teď by se měli všichni testéři těch všech firem, kteří ten hnusný čin jednohlasně odsuzují semknout. Udělat veřejné prohlášení, že už nebudou jezdit na kaprodromy a nadále podporovat tenhle jim proti srsti jdoucí systém. Přeci jsme tak dobří rybáři, že nemáme potřebu tam jezdit. Nechme to těm méně zkušeným kolegům, kteří se to teprve učí. Takže je třeba začít před vlastním prahem. Za sebe, nikdy jsem na komerční vodě nechytal a ani se tam nechystám. Když mně tam někdo z vás uvidí chytat, hned mi jednu sekněte a linčujte na mrku. Vydra.

        Nnofish - Profil | St 25.5.2016 21:29:29

        MarPit >> pravda. Konečně někdo rozumný :-)
        Obecně. On pan JV potřebuje firmy a lidi okolo, oni mu vydělávají, on, jako sám, má cenu jen svého jména a svých výmyslů pro televizi, která mu zaplatí + pro pár lidí, co mu zaplatí v cestovce, jinak je bez podpory, v odborném "světě" vlastně nikdo.

        Nehlídám si to tu. Už se někdo oháněl tím, že má další rybníky a kapry si odchoval sám?

          Nšvihov - Profil | St 25.5.2016 21:19:56

          Proboha,každá soukromka ma dovezeny ryby at se to někomu libi nebo ne.Tady je hon na kluka ,ktery taky pro tu rybářinu něco udělal,nebo ne?Škoda že někteří z vás nejste v politice,to by se žilo.

            NMarPit - Profil | St 25.5.2016 20:45:35

            Tvl, to co tady předvádíte TomVl a zdevac už začíná být naprosto absurdní a sklouzává to do roviny konspiračních teorií. :-D
            Osobně si od začátku myslím, že firmy to nebude stát nic tak jako tak. Zkrátka ty velké i menší zavedené firmy se stabilní klientelou Jakuba nepotřebují, Jakub potřeboval je a jak se zdá, tak to neklaplo. :-)

              NTomVl - Profil | St 25.5.2016 20:31:33

              zdevac >> No přiznám se mě vadí, že někdo šlape po akci, která je určena dětem. Je jedno jestli je to Katlov nebo na rybnik někde v Prčicích. Slováci nepřijeli taky paráda. Většina dětí z okolních zemí netuší nic o nějakém problému a organizace takové akce nebyla jednoduchá, ať to dělal kdokoliv. To nějak nemůžu skousnout a ač jsem si původně myslel také něco o neetickém chování a pod. Je mi organizátorů až líto.

                Nskura - Profil | St 25.5.2016 20:04:10

                zdevac >> velký palec nahoru,co jsi napsal!!!!

                  Nanimuk - Profil | St 25.5.2016 19:52:44

                  zdevac >> Souhlas, tam je "zakopanej pes". Kdo asi zarybnil ostatní soukromáky? Samozřejmě profi. kapraři. Snad nevěříte že tam ryby krmí 15 let. Zloděj honí zloděje.

                    Nzdevac - Profil | St 25.5.2016 19:38:39

                    TomVl >>

                    O to, že by někdo opustil ty firmy kvůli sponzorství, to si nemyslím. Většinu obratu jim nedělají profíci, které toto téma zajímá, ale normální rybáři, kterým je to šumák. A řada rybářů ani na značku nehledí, já mám nějaé věci od Mivardi, ale je to náhoda. prostě si zkusím pár prutů a vezmu, co mi vyhovuje a je za pro mne adekvátní cenu. Teprve pak zjistím, co je to za značku. Když kupuji drobné věci na eshopech, tak když sháním vezírek nebo podběrák, zadám parametry, kouknu na cenu a objednám. A ani nevím, co to je. Když to teď píšu, byl jsem se podívat a mám právě Mivardi.

                    Problém vidím jinde - pokud se Vágnerovi začne dařit, tak reálně hrozí, že jednak začne se svojí vlastní značkou a jednak s sebou přivede na český trh nové firmy. Což znamená oslabení firem současných. Počet rybářů se nezvětší, takže s každou novou značkou a firmou se sníží zisky těm stávajícím.

                    Takže pokud se JV povede pár velkých mezinárodních akcíe, bude se o něm mluvit a začne pod svojí značkou dovážet vlasní produkty (ty samé z Číny, jako jiné firmy, jen si na tom nechá udělat svoje logo), a dá se na kaprařinu a začne dělat vlastní koule.... A to si myslím, že je ten problém. JV jako takový nikomu nevadí, ale pro svoje aktivity se začíná stávat potenciální hrozbou pro zavedené firmy, takže se ho znaží potopit dřívem, než se mu povede cokoliv rozjet. A celý ten humbuk kolem nějakých kaprů je jen příležitost, ne důvod.

                      NFRANK71 - Profil | St 25.5.2016 19:02:30

                      TomVl >> klesne jim howno, touha po big kaprovi vždy zvítězí. Kdyby jsi se v reálu měl řídit morálkou majitelů firem, tak bys brzo chcípnul hlady.😀😀😁😁

                        NKáceč - Profil | St 25.5.2016 18:45:12

                        ksanda >> nebude to tak trošku diskriminační, evidentně nestojej o ženskou a taky by mě zajímalo, jak vypadá ideálně mladý muž :-)

                          Ndada11 - Profil | St 25.5.2016 18:42:36

                          Kdyby se jednalo o někoho jiného než je Kuba, tak se na to každej ani nevysere.

                            Nsumec 1950 - Profil | St 25.5.2016 18:31:17

                            Osvin >> Jste holt jiný kraj.

                              NTomVl - Profil | St 25.5.2016 18:28:30

                              supinna >> pozor já ty firmy něhaním. Dokonce je chápu a choval bych se stejně. Oni živí mnoho lidí a jejich rodin a jeden neuvážení krok a klesne jim prodej o 50% a je konec. Na hrdinu si může hrát ten co odpovídá sám za sebe ne ten co živí desítky lidí.....

                                NOsvin - Profil | St 25.5.2016 18:27:02

                                sumec 1950 >> Ano taky existuje spousta těchto mladých lidí..jako já :-) co sebou bohužel musí mít k vodě atlas ryb a hub...ale takový rybáře jsem viděl většinou chytat pro zábavu ne pro naplnění mrazáku doma..a u souseda..a souseda naproti přez ulici a v práci všichni po kaprovy minimálně :-)))

                                  Nsupinna - Profil | St 25.5.2016 18:17:52

                                  TomVl >> Přesně.

                                    NTomVl - Profil | St 25.5.2016 18:05:45

                                    zdevac >> docela razantně přichází JV o sponzory. Zajímalo by mne zda ty firmy co mají v názvu baits a pod nebo např. Mivardi mají tak hluboké přesvědčení o vině JV nebo se spíše bojí, že ty jejich koule a pruty nebude nikdo kupovat, protože by se mohlo stát, že opět někdo napíše, že to nejsou srdcaři....a jdou proti tzv. pravdě a úkor peněz...., protože opustit JV je jistě menší finanční zlo než opustit kaprářskou obec a tím cz trh. Proč někdo nejde po podstatě problémů a nepokusí se odhalit ty bandy co se převozem živí. Pokud se neodstraní příčina problémů tak kauza JV nic nezmění. Vždyť takové kapry nechytí každý. Ty lidi musíte mezi sebou znát..v mém okolí vetšina lidí 20 kg rybu nechytilo za celý život....určitě je jich mezi vami víc a občas si i v hospodě pustí hubu na špacír ..pokud je vše pravda tak JV je pouze následek., ale ne příčina problémů.....tak je mezi sebou odhalte....těch lidí musí být organizovaná skupina to není jeden Vágner, který si v pickupu převezen rybu. Pokud to vůbec udělal nebo pokud o tom věděl. I když je pravda, ze pokud někdo kupuje autorádio bez kabelu, tak většinou tuší odkud do pochází.

                                      Nsumec 1950 - Profil | St 25.5.2016 18:04:59

                                      Osvin >> Dobře si ocejchoval staré rybáře.Já zase znám mladé rybáře,kteří nerozeznaj tlouště od bolena,a když náhodou chytí pěknýho amura,tak nad ním kroutí hlavou co že je to za divnýho kapra.Kdepak je asi chyba?

                                        Červené karty: hraji, Mrknato, kakr, chřenovák, Rockwell