Původ kaprů na Katlově a ostatních soukromých revírech

Zakládám diskuzi s cílem osvětlit původ ryb na soukromých vodách ostatním rybářům, kteří se o to nezajímají.
Momentálně jede aféra Katlov a prozatím dva poznaní kapři odvezení z Pálavy a svazové pískovny (do r.06). Můžete dávat fotky kaprů ulovených na svazovkách, které jste následně poznali na soukromácích, nebo se jen vyjádřit k aktuální situaci s JV a přidat názor.
Tímto neříkám, že všechny soukromé revíry mají ukradené ryby.
Autor diskuse: Luky61 - Profil , 18.5.2016 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderuje: MichalM(štikař) Profil

Souhlasíte s odvážením kaprů na soukromé revíry?

A) Nesouhlasím89%

B) Souhlasím tam, kde není horní míra4%

C) Souhlasím, ať si každý odveze, co chce6%

Od 19.5.2016 hlasovalo 645 čtenářů.

NPetr Havlíček - Profil | St 25.5.2016 15:56:35

galilea >> díky za odpověď, já to myslel tak, že nechytáš tak dlouho, aby jsi věděl o K70. To bylo na tu tvoji poznámku proč se nekřičelo dříve. Křičelo. Tenkrát se s převážením ryb začínalo a proto K70 a "nám" (Ivo Sláma, Jirka Drahorád, Karel Nikl, Michal Kučera, já, Radek Sekera a další) to vadilo hned od samého začátku. Bohužel ne všude tam, kde by měla smysl se zavedla.

    Nskura - Profil | St 25.5.2016 15:45:51

    Řešíme tady JV,kdyz se zarybnovali soukromé vody,kde myslíte,ze se ty ryby brali?z 90procent všechny z Novomlýnských nádrží!!!!!a to už je let.a to se nikdo nedivil,kde se najednou vzali.ale JV je sousto a všichni dělají chytrého.kdyby byla horní míra už dávno,nebylo co řešit a teď už vůbec ne.ale jakoby pánům na svazu to bylo jedno.tak prosím nedělejte tady brekule a neřešte JV !!!!!

      Nsupinna - Profil | St 25.5.2016 15:40:13

      Behdan >> :))

        Ngalilea - Profil | St 25.5.2016 15:34:17

        Petr Havlíček >> Položil jsi mi dvě otázky.Ptáš se jak dlouho chytám.Takže, jako registrovaný rybář od roku 1978.
        Nicméně tak jako většina z nás z mé i Tvé generace jsem začínal jako pytlák s cívkou silonu z Plané nad Lužnicí s vylisovanou štičí hlavou na boku. Do úplných začátků mě zasvěcoval můj pradědeček na rybníku "Pluto" v Louce u Litvínova. Dále jsem četl knihy o rybaření. První lovy od Milana Pohunka nebo knihy s fotografiemi Slávy Štochla a nedostižného Oty Pavla.Nevím zda se Ti to zdá dostatečně dlouho na to, abych měl právo vyjádřit svůj názor.
        Ptáš se mě na K 70. Na to už Ti za mě odpověděl Frank71 (vystihl to přesně. Díky Ti. Ušetřil jsi mi slova). Mám na mysli aféru s Matym a Hejlovem. Nebo si vážně myslíš, že ty trofejní kapry na různé soukromáky navozili dědové z babetou a srkačkami? Mám kamaráda, který v devadesátých letech začínal s boilies na Chomutovsku. Možná by stálo za to si s ním popovídat o tom jak různé carp teamy drancovali místní vody a převáželi kapry v dodávkách kde měli kádě s vzduchováním na různé soukromé vody.Byl tím tak znechucen, že se na rybařinu vykašlal.
        Jak říkám, každý poctivý kaprař má můj respekt. Vím, že dostat se v této komunitě na vrchol není vůbec snadné a jsou za tím hodiny a hodiny pokusů a zklamání. Vím ale také, že mnozí z těchto "celebrit" mají máslo na hlavě a prohlášení typu "byla jiná doba prostě neberu".
        Možná má slova bereš jako útok na kaprařskou komunitu, ale tak to rozhodně není. Kaprařinu mám rád a kapra beru jako soupeře, který si zaslouží respekt. Stejný respekt si u mě ale zaslouží i lín, okoun nebo jakákoliv jiná ryba, která mi dopřála prožít s ní svou dávku adrenalinu.
        Jsem pro co nejpestřejší rybí osádku a pro co nejrozmanitější vodní biotopy. A je mi opravdu dost líto, že se mnohdy na úkor kaprů zapomíná na ostatní rybí druhy.To ale není vina kaprařů, ale spíše svazu.

          Nviceroy - Profil | St 25.5.2016 15:32:18

          Kubikovi se letos evidentne dari .....nejdriv Flajzar afera a ted prevazeni :-):-):-) ...... no vypada to ze kandiduje na RYPAK ROKU :-)

            NFRANK71 - Profil | St 25.5.2016 15:28:11

            Petr Havlíček >> v petičním výboru možná ne, ale aktivní člen v K 70 od jeho začátku.

              NFRANK71 - Profil | St 25.5.2016 15:26:17

              Sa(l)micka >> no já tam posun vidím. Včera se psalo o svazovce a nyní o vodě kam chodí deset vyvolených.

                NSa(l)micka - Profil | St 25.5.2016 15:17:46

                No hergot, ten bulvár udělal přes noc docela koprdelec. Včera ho 3/4 národa milovalo, dneska ho všici nenáviději... se docela divim, že tam dneska nedali anketu :)))))))))))

                  NPedro1 - Profil | St 25.5.2016 14:55:06

                  Netipa - poslední hrdina MRKu >> Jednoznačně,oficiálně a hlavně nezapomeň několikrát napsat RESPECT a hodně vykřičníků.

                    NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | St 25.5.2016 14:45:02

                    Pvl >> spis mi to neprijde moc zajimave. Prostuduju materialy a uvidim

                      NPetr 72 - Profil | St 25.5.2016 14:43:02

                      augustus12 >> ono ja na tom nejhorsi,ze to nedokaze verejne priznat,jen vyhrozovat tem co na to poukazou.

                        NPvl - Profil | St 25.5.2016 14:42:09

                        Netipa - poslední hrdina MRKu >> Jsi si dával na čas co ? :o§)

                          NPvl - Profil | St 25.5.2016 14:41:13

                          Petr Havlíček >> Ví prdlajz viď :o§))

                            NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | St 25.5.2016 14:41:11

                            Pedro1 >> mam se k tomu vyjadrit?

                              NPetr Havlíček - Profil | St 25.5.2016 14:38:49

                              FRANK71 >> Ne ne, Vladimír Krpeš nebyl zakládajícím členem petičního výboru K70. Ale to není rozhodující. Ale zabránit či spíše ztížit rádobykaprařům převážení kaprů do soukromých vod byl hlavní důvod založení K70.

                                NPvl - Profil | St 25.5.2016 14:23:21

                                švihov >> EDIT : teď jsem se díval .. super cz nejsou diskuze moment. u ničeho .

                                  Nšvihov - Profil | St 25.5.2016 14:22:22

                                  Pvl >> no není no

                                    NPvl - Profil | St 25.5.2016 14:14:22

                                    švihov >> A zase tam není diskuze ..

                                      Nsumec 1950 - Profil | St 25.5.2016 13:58:54

                                      Takže JV alias Chuck Norris?

                                        Červené karty: hraji, Mrknato, kakr, chřenovák, Rockwell