Původ kaprů na Katlově a ostatních soukromých revírech

Zakládám diskuzi s cílem osvětlit původ ryb na soukromých vodách ostatním rybářům, kteří se o to nezajímají.
Momentálně jede aféra Katlov a prozatím dva poznaní kapři odvezení z Pálavy a svazové pískovny (do r.06). Můžete dávat fotky kaprů ulovených na svazovkách, které jste následně poznali na soukromácích, nebo se jen vyjádřit k aktuální situaci s JV a přidat názor.
Tímto neříkám, že všechny soukromé revíry mají ukradené ryby.
Autor diskuse: Luky61 - Profil , 18.5.2016 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderuje: MichalM(štikař) Profil

Souhlasíte s odvážením kaprů na soukromé revíry?

A) Nesouhlasím89%

B) Souhlasím tam, kde není horní míra4%

C) Souhlasím, ať si každý odveze, co chce6%

Od 19.5.2016 hlasovalo 645 čtenářů.

NFishky - Profil | St 25.5.2016 13:52:04

Rybinoha >> srdcař byl pro mě třeba Dufíno, když po třicítce se zděšením zjistil, že lidský druh má i samice a on trávil čas ve fanošovi s vlčákem imrvére na rybách :) nebo Kokandl když od Olomouce jezdil na ryby na kole a aby si odlehčil, zalomil i kartáček v půlce... těch opravdu srdcařů je mraky, ale Kuba je aspoň pro mě spíš hrdina akčních filmů, něco jako Chuck Norris? Kolik udělá Chuck kliků... všechny! Kolik chytil Jakub ryb? Taky všechny, navíc v poslední minutě pořadu, navíc dvakrát. Ta podobnost tam malinká je :)

    NPedro1 - Profil | St 25.5.2016 13:49:27

    Už se k tomu vůbec Netipa vyjádřil?A Jarmil Koloušek?

      NFRANK71 - Profil | St 25.5.2016 13:45:24

      Knapík >> Netipa? Hahaha. To mu byly ryby celkem u zadku. Netipa zde spíše trénoval na svoji další literární činnost a kapraři se k tomu hodili neb reagovali na první. A v diskusi s nima si tręnoval vtip, pohotovost, zápletku, napětí atd. Vlastně by jim mohl poděkovat, že ho připravili na showbyznys😀😀😀😀

        NRybinoha - Profil | St 25.5.2016 13:43:14

        Pánové kdo chce psa bít, kámen si vždycky najde, muslimské nevěrnice by o tom mohly povídat, teda už nemohly. Vágner je sice šašek ale kdo nic nedělá nic nezkazí a srdcař to je, to musíte taky uznat!

          NPoušťák - Profil | St 25.5.2016 13:39:00

          FRANK71 >> jedině Netipa

            NKnapík - Profil | St 25.5.2016 13:38:06

            FRANK71 >> nemám na mysli pouze kaprařinu coby konkrétní odvětví. Správným vzorem neortodoxního kapraře a otce je např. Netipa

              NFRANK71 - Profil | St 25.5.2016 13:35:11

              Knapík >> prosíme tě o kdo může být v kaprařině vzor mladým? Když budem hledat morální hledisko.

                NFishky - Profil | St 25.5.2016 13:34:42

                Luky61 >> vnímán jako učitel? on se tak prezentuje a mám dojem, že za to i vzal slušný prachy :)

                  NKnapík - Profil | St 25.5.2016 13:33:41

                  Luky61 >> mně to přijde úplně stejný, jako když kvalitní fotbalista - dětský vzor - evidentně simuluje faul, aby získal prospěch pro svůj tým - takže rada mladým rybářům zní, lžete a podvádějte, jděte si za svým úspěchem tvrdě a přes mrtvoly a ten se dostaví.

                    NFishky - Profil | St 25.5.2016 13:33:36

                    Knapík >> ale prd, ty ryby nemusel ani chytit on...

                      NLuky61 - Profil | St 25.5.2016 13:27:38

                      zdevac >> Jistě, ovšem pokud je někdo známý, je pod drobnohledem veřejnosti. Navíc všechny ty jeho aféry z minulosti , dá se říci, potvrzují ty další... Ne každý si může dovolit neustálé podvody, navíc jestliže vystupuje a je vnímán jako VZOR/učitel malých a mladých rybářů.

                        NKnapík - Profil | St 25.5.2016 13:23:49

                        zdevac >> jedna věc je přehánění při líčení veselých historek, druhou je pak zneužití vylhaných čísel k vlastnímu profitu a prestiži - zde například ke získání cen za trofejní úlovky a to i kategorie mládeže - opět díky lži - ne jen o věku ale i délce a váze vyfocených ryb.
                        Myslím, že spousta lidí o těchhle fotkách nemá vůbec ponětí a rádi se na tyhle husarské kousky mladého Vágnera podívají.
                        Druhou věcí je, že ho někdo musel fotit a v této činnosti podporovat - čiže, vidím tam velký vliv rodiny, která zřejmě proti těmto praktikám ničeho nenamítala.
                        Mně to např. normální nepřijde, nemám potřebu o rybách lhát, zvětšovat je apod.

                          Nsumec 1950 - Profil | St 25.5.2016 13:22:53

                          Luky61 >> Jak jen to dělá? Cítím se jako méněcenej rybář.

                            NRybinoha - Profil | St 25.5.2016 13:22:02

                            Heršvec >> Mokrý je tak jako tak. splihlé vlasy pak vystouplé lícní kosti a hned vypadá z 12ti na 13..

                              NHeršvec - Profil | St 25.5.2016 13:18:27

                              Rybinoha >> Já myslim, že nezmokl, ale že se tak zapotil při zdolávání toho 17-ti kilovýho hovada.

                                NRybinoha - Profil | St 25.5.2016 13:15:10

                                Knapík >> A není to tím, že zmokl? Mokrý vypadá každý starší..

                                  Nzdevac - Profil | St 25.5.2016 13:13:15

                                  Luky61 >>

                                  A nejsou rybáři známí především svým přeháněním? Vždyť "rybářský metr" je skoro terminus technikus, fotky s rybou v předpažení.... Já nevím, ale jestli jsoy rybáři něčím obecně známí, je to právě jejich přehánění délek a vah chycených ryb. Tak co zase JV? Chce snad říci, že ty tisíce vtipů a parodií jsou jen díky JV? Ale díky za příspěvky, krásně dokladuješ, jak je kritika JV nesmyslná a účelová a jak se po něm jde za něco, co je u ostatních normální :-)

                                    NHeršvec - Profil | St 25.5.2016 13:10:07

                                    Luky61 >> Chlapec nějak rychle dospěl :-D co udělaj jedny prázdniny...

                                      NKnapík - Profil | St 25.5.2016 13:09:09

                                      Rybinoha >> a umí cestovat časem

                                        NRybinoha - Profil | St 25.5.2016 13:07:31

                                        Luky61 >> Ale ryby Jakub umí chytat parádní, to musíš uznat!

                                          Červené karty: hraji, Mrknato, kakr, chřenovák, Rockwell