Původ kaprů na Katlově a ostatních soukromých revírech

Zakládám diskuzi s cílem osvětlit původ ryb na soukromých vodách ostatním rybářům, kteří se o to nezajímají.
Momentálně jede aféra Katlov a prozatím dva poznaní kapři odvezení z Pálavy a svazové pískovny (do r.06). Můžete dávat fotky kaprů ulovených na svazovkách, které jste následně poznali na soukromácích, nebo se jen vyjádřit k aktuální situaci s JV a přidat názor.
Tímto neříkám, že všechny soukromé revíry mají ukradené ryby.
Autor diskuse: Luky61 - Profil , 18.5.2016 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderuje: MichalM(štikař) Profil

Souhlasíte s odvážením kaprů na soukromé revíry?

A) Nesouhlasím89%

B) Souhlasím tam, kde není horní míra4%

C) Souhlasím, ať si každý odveze, co chce6%

Od 19.5.2016 hlasovalo 645 čtenářů.

NLuky61 - Profil | St 25.5.2016 13:02:24

Malý podvodník, jak jede teď, tak i rozjel kariéru - podvody s věkem v soutěžích, s mírami i vahou ryb...

    Nksanda - Profil | St 25.5.2016 12:57:37

    Fishky >> Netahal bych do této kauzy Jardu ten na rozdíl od JV měl koule a vše veřejně přiznal a propíraný byl až dost! Jeho přístup k rybařině a byznysu je od té doby jiný a hlavně Hejlov není rozhodně kdejakej přerybněnej kaprodrom a ryby v něm se mají skvěle.

      NFRANK71 - Profil | St 25.5.2016 12:27:48

      Pedro1 >> musíš to občas připomenout.

        NPedro1 - Profil | St 25.5.2016 12:24:05

        FRANK71 >> Dyk ta tady normálně je:-)

        http://www.mrk.cz/nejnej.php3?zadal=11436

          NFishky - Profil | St 25.5.2016 12:23:59

          FRANK71 >> třeba měl na něj Jarda také papír a křivdíš mu :)

            NFRANK71 - Profil | St 25.5.2016 12:20:05

            Fishky >> možná ti fotku s Matym ukáže.😊😊

              NFishky - Profil | St 25.5.2016 12:14:53

              FRANK71 >> To jako fakt? Když to tak čtu, ještě aby se nakonec neukázalo, že JV si jen dovolil šlápnout do hlubokých VIP vod a to se nedělá :)

                NFRANK71 - Profil | St 25.5.2016 12:09:20

                Petr Havlíček >> Petře K 70 byla v té době pěkný počin. Jenže se ukázalo, že kapry převážejí především kapráři, který porušovali všechny předpisy, takže proč by měli dodržovat K 70, která je nezastavila. V té době se zde ukázala kauza Těšínského. Ano byl pranýřován užil si své a mělo by mu být odpuštěno. Jenže zvláštní je postoj zakladatele K70 Vladimíra Krpeše. Asi mu za pár kuliček nevadilo dále firmu podporovat a dokonce na Hejlově ryby chytat. Tam u něj vidím to pokrytectví. Měl říci.,, Jardo můžu ti odpustit, ale přestávám propagovat tvé výrobky. Jsem zakladatel a musím jít příkladem"". To by mělo koule. Jinak nyní si tady pár firemních rybářů honí svůj byznys.

                  NKnapík - Profil | St 25.5.2016 11:51:05

                  Fishky >> to už by ale sklouzávalo do roviny dětské pornografie.

                    NFRANK71 - Profil | St 25.5.2016 11:30:11

                    Petr Havlíček >> Petře

                      NPetr Havlíček - Profil | St 25.5.2016 10:33:33

                      galilea >> jak dlouho chytáš ryby? Ptáš se proč se nekřičelo už dříve. Možná jsi si nevšimnul, že před léty vznikla akce K70 ... a jestlipak víš proč vůbec K70 vznikla. Hádej, můžeš jednou :-)

                        NFishky - Profil | St 25.5.2016 10:29:18

                        Knapík >> na fotce chybí anakonda, to není Jakub.

                          NPvl - Profil | St 25.5.2016 10:25:00

                          Knapík >> Tenkrát .. "chyť a pusť " bych neřešil .EDIT : to ostatní je lahůdka ...... Nebo že by někdo uvedl nesprávné údaje -- i to by byla možnost .o§))))

                            NKnapík - Profil | St 25.5.2016 10:21:29

                            Dejv >> nejméně a stejně si myslím, že ty ryby vytáhl z vody na ten wobler zároveň a chyt a pust bylo kde ???
                            V pérdeli pane hrábě

                              NDejv - Profil | St 25.5.2016 10:19:05

                              Knapík >> netušil jsem, že JV měří 2,5 metru :-)

                                NPvl - Profil | St 25.5.2016 10:09:06

                                Knapík >> Jo to je dobrá bajka ... .o§)) EDIT: dřív se to tak nějak neporovnávalo a snad ani nikoho nenapadlo ,že by to tak nemuselo být Holt je jiná doba ... důvěřuj ale prověřuj :o§))))))))))

                                  N1Mara - Profil | St 25.5.2016 10:06:56

                                  Knapík >> 😂😂😂😂

                                    NKnapík - Profil | St 25.5.2016 10:02:10

                                    Některé momentky z minulosti si není od věci připomenout ani dnes - na fotce zřejmě i tisková mluvčí.

                                      NFishky - Profil | St 25.5.2016 9:43:17

                                      Pedro1 >> jsem charakter a proto slibuji, že Blesk a články s JV už nikdy nebudu číst a i předplatné zruším!!!

                                        NPedro1 - Profil | St 25.5.2016 9:40:20

                                        Kocháč >> Omluva,na telefonu jsem to včera blbě přečetl.

                                          Červené karty: hraji, Mrknato, kakr, chřenovák, Rockwell