Původ kaprů na Katlově a ostatních soukromých revírech

Zakládám diskuzi s cílem osvětlit původ ryb na soukromých vodách ostatním rybářům, kteří se o to nezajímají.
Momentálně jede aféra Katlov a prozatím dva poznaní kapři odvezení z Pálavy a svazové pískovny (do r.06). Můžete dávat fotky kaprů ulovených na svazovkách, které jste následně poznali na soukromácích, nebo se jen vyjádřit k aktuální situaci s JV a přidat názor.
Tímto neříkám, že všechny soukromé revíry mají ukradené ryby.
Autor diskuse: Luky61 - Profil , 18.5.2016 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderuje: MichalM(štikař) Profil

Souhlasíte s odvážením kaprů na soukromé revíry?

A) Nesouhlasím89%

B) Souhlasím tam, kde není horní míra4%

C) Souhlasím, ať si každý odveze, co chce6%

Od 19.5.2016 hlasovalo 645 čtenářů.

NPedro1 - Profil | St 25.5.2016 9:39:25

Fishky >> Kdyby jsi byl charakter,tak už nikdy na žádný závody nepojedeš:-)

Jojo.Sumčák je úplně to samý.Ty ryby na poli nevyrostou.

    Nextom - Profil | St 25.5.2016 8:12:59

    Pedro1 >> NO PEDRO1

      NFishky - Profil | St 25.5.2016 8:10:20

      Pedro1 >> No téda, už jsi byl někdy u mě? :) Ano, jen z výher ze závodů jsem měl statisíce v hotovosti i cenách, no na druhou stranu to přeci může dělat uplně každý - jet na závody a vyhrát - a vyhrávat pravidelně. A když si to vezmeš "logicky", tak jsem svou účastí ty závody defakto "likvidoval", páč ve většině případů bylo jasné, že si ze závodů odvezu víc, než jsem dal do startovného, resp. že pořadatele ani majitele podporovat svou účastí nebudu, ba naopak. A teď, jen protože si někdo navozí rybu do kačáku (mimochodem v sumčařině se o tom psalo už snad před rokem), mám zrušit závody a tvářit se, že tím někomu prospěju... když zaplatím vlezné a odřeknu závody, jde tahle sranda z mé kapsy. A sám dobře víš, kolik je to v přepočtu plenek a mlíka pro prcka ;-)

        Nr4jce - Profil | St 25.5.2016 8:05:18

        Nejsem moderní kaprař, jak tu několikrát padlo, takže tomu nerozumím, ale...pokud by toho 15kg kapra strčil do udírny, tak se na pana Jedinečného Velkorybáře strhne stejná kritika? I kdyby ty kapry nezaplatil a odnesl si je dle RŘ, není zloděj. Nikdy sem sice na soukromém revíru nebyl a nesouhlasím s tím, aby se ryby odnášely, nicméně pokud není v zákoně uvedeno jinak, nevybojuje se nic. Pan Jedinečný Velkorybář má dle mého pohledu akorát veřejnou zodpovědnost, protože se tím způsobem již dlouho prezentuje. Katlov není nic jiného než business, žádný genofond, žádná odpočinková zóna pro české velikány. Úplně obyčejný podnikatelský záměr. V tom já vidím tu lež, kterou prezentoval při startu tohohle projektu.

          NKnapík - Profil | St 25.5.2016 7:58:12

          zdevac >> jj

            Nzdevac - Profil | St 25.5.2016 7:56:15

            Knapík >>

            Máš pravdu, v souvislosti s textem "bohužel vstoupil na tenký led moderní kaprařiny a reakce zainteresovaných na sebe nenechala dlouho čekat" se nemusí jednat jen o závist, ale u některých také o obavu o koryto a byznys. Tu závist někteří jen šikovně využili.

              NKnapík - Profil | St 25.5.2016 7:34:37

              augustus12 >> ano, dokázal toho opravdu spoustu, například se mu během zdolávání jedné ryby mění barva navijáku, u nilského okouna se mávnutím kouzelného proutku změní typ i barva wobleru zdolávané a zdolané ryby, načež se ryba zdolávala moc dlouho, uhyne a proto jede chytit další, kterou by mohl pustit, u štiky se záhadným způsobem přehazuje háček v tlamě z jedné strany na druhou - já už popravdě nemám na to, abych mu věřil cokoliv.
              To jsou ovšem akce z výprav pro oko lačného diváka - teď bohužel vstoupil na tenký led moderní kaprařiny a reakce zainteresovaných na sebe nenechala dlouho čekat.
              Co na to prostý lid ? Každého, kdo se s J.V. neztotožňuje univerzálně obviní ze závisti a zášti a tím je to vyřešeno. On je to přeci hodný klučina, co dělá pro ryby to nejlepší.

                NKocháč - Profil | St 25.5.2016 4:16:58

                Pedro1 >> Co myslíš?

                  Nšvihov - Profil | St 25.5.2016 0:09:52

                  Behdan >>:-) :-) JV ma problém v Česku?

                    NFRANK71 - Profil | Út 24.5.2016 23:58:03

                    Behdan >> neboj ňákej Pepa Dytrych se do toho obul je to zařízený, ještě si s JV dá závody a seberemu korunu nejlepšího rybáře ČR a je to vyřízený.

                      NFRANK71 - Profil | Út 24.5.2016 23:57:46

                      Behdan >> neboj ňákej Pepa Dytrych se do toho obul, to je zařízený, ještě si s JV dá závody a seberemu korunu nejlepšího rybáře ČR a je to vyřízený. Jinak krásný poetický závěr. ,, Děkuje za svobodu".

                        NBehdan - Profil | Út 24.5.2016 23:47:25

                        kamaradi rybari napiste kamardum anglanum co pan JV ma za problem v cesku,a verim ze nejaky zavod se na dyji 5 konat nebude nebot anglani jsou na tyto podvody s kaprama hodne citlivi a radikalni.dale nezapomente s kym chce JV poradat zavody s (t.blazek)a viz jeho ostuda na strankach s kaprama chycenyma na pry dyji 5.myslim ze toto momentalne u nas jednickove duo ma velky problem a budou muset nam kamaradum lasky k rybam hodne co vysvetlovat!!!!doufan a dekuji vsem ze se pravda ukaze a nasi kolegove ze zahranici se tyto velke problemy dozvi a budou zavody na dyji 5 bojkotovat.myslim ze timto smerem se tvare nasi kaprariny vydali spatne a mel by prijit nas zdravy nazor nas vsech co milujete zamavani ocasni ploutve od kapra kdyz vam dekuje za svobodu!!

                          NPedro1 - Profil | Út 24.5.2016 23:17:49

                          Kocháč >> Měl jsem Te za jednoho z malá rozumných kapraru,co to s rybama celkově myslí dobře.I Tvoje poslední vyjádření na Carpfisting bylo rozumný.Ale tomuhle příspěvků fakt nerozumím.

                          Co je to za blbost,cos napsal?

                            NPedro1 - Profil | Út 24.5.2016 23:14:54

                            extom >> A bude tako No Hejlov,No Borek,No další a další další.Jsi debil.

                              NFRANK71 - Profil | Út 24.5.2016 23:12:59

                              Pedro1 >> to nevím, ale prohlášení hodit může. 😊😊

                                NPedro1 - Profil | Út 24.5.2016 23:06:33

                                FRANK71 >> A jak by to u Fishkyho doma vypadalo,kdyby pravidelně nevozil výhru ze závodu,nedej bože prohrál s dedkama jako posledně?To by ten barák musel fakt prodat,jak nedávno deklaroval v Plkarne.

                                  Naugustus12 - Profil | Út 24.5.2016 23:04:29

                                  Mnohem vic nez Jakub Vagner a jeho kapri afera mi vadi to ze denodenne potkavam pytlaky, masare apod podvodniky u vody, bordel vsude a vody bez ryb, at uz si kuba vzal nebo nevzal do rybnika jednoho dva tluste velke kapry , nemeni to situaci lidi co nici vody ve velkem stylem, ryba je konzumni vec. Nepodporuji ho, a pokud to udelal neni to pekne, nic mene neco dokazal a nekde byl a neco chytil, malokdo z nas muze rict to same. Na jeho poradech sem vyrustal, znam je, a obcas je to divne, ty dokonale zabery presto ze je v divocine tisice km od lidi, ci to ze vzdy chytne velkou rybu, na druhu stranu je to dokument a je to tak tocene aby to chytlo, cekame vsichni na konec az tu velkou rybu chytne. ta jako tak, jsou tu horsi veci nez nejakych par tucnych kapru co meni sve domoviny

                                    NKnedla12 - Profil | Út 24.5.2016 23:03:16

                                    palkos >> Pokud by měl ten příklad být správný, tak ten člověk by musel být lékařem co hraje v nějaké roli lékaře.

                                      Npalkos - Profil | Út 24.5.2016 22:51:40

                                      Soustavně se tu někdo ptá co udělal JV jiného než ostatní.Dle mého názoru asi nic, jen rybáře řádně naštval tím že jako herec začal žít svou rolí a dělá ze sebe to co není.Jako příklad uvedu herce v roli lékaře který si doma otevře ordinaci.To přeci musí skončit průserem.

                                        Nsupinna - Profil | Út 24.5.2016 22:21:18

                                        sasík >> No na to nemusím být ani moc velký hrdina a bojkotér všech privátních vod. Tam se obyčejný rybář (krásný termín) stejně nemá šanci dostat. Narozdíl od množiny těch, kterří vydávají na netu zásadní prohlášení atd :(

                                          Červené karty: hraji, Mrknato, kakr, chřenovák, Rockwell