Původ kaprů na Katlově a ostatních soukromých revírech

Zakládám diskuzi s cílem osvětlit původ ryb na soukromých vodách ostatním rybářům, kteří se o to nezajímají.
Momentálně jede aféra Katlov a prozatím dva poznaní kapři odvezení z Pálavy a svazové pískovny (do r.06). Můžete dávat fotky kaprů ulovených na svazovkách, které jste následně poznali na soukromácích, nebo se jen vyjádřit k aktuální situaci s JV a přidat názor.
Tímto neříkám, že všechny soukromé revíry mají ukradené ryby.
Autor diskuse: Luky61 - Profil , 18.5.2016 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderuje: MichalM(štikař) Profil

Souhlasíte s odvážením kaprů na soukromé revíry?

A) Nesouhlasím89%

B) Souhlasím tam, kde není horní míra4%

C) Souhlasím, ať si každý odveze, co chce6%

Od 19.5.2016 hlasovalo 645 čtenářů.

Nsasík - Profil | Út 24.5.2016 22:07:49

supinna >> Na Dobříň nejezdit, jednoduché,

    Nsupinna - Profil | Út 24.5.2016 22:04:50

    sasík >> A jak podle Tebe přistupovat k vodě, jako je pískovna Dobříň, s pár desítkama povolenek jen pro vyvolené?

      Nsasík - Profil | Út 24.5.2016 21:50:56

      galilea >> Díky za Tvůj příspěvek, je velice výstižný, na svou první dvacku ze svazového revíru jsem čekal 15 let, na soukromáku jsem nikdy nebyl a nikdy ho nenavštívím, většinou chytám ryby do 15 kg, a za sebe můžu potvrdit že krásná zdravá ryba kolem těch 15kg, je pro mne mnohem cennější než nějaký ,,kaprodromák,, rozervaný od zdolávání.
      Každý musí začít sám u sebe, ale faktem zůstane že to, co předvádí JV už je hodně přes čáru.
      Kluci kapraři !!! kašlete už na hon za ,,kg,, o tom to není, nechte něco pro své ratolesti aby se nemuseli dívat v ZOO jak vypadá kapr.
      Prvním krokem by asi bylo totálně ignorovat soukromé revíry, páč páni majitelé by brzy museli naklusat na šestou do Kolbenky ????????????

        Ngalilea - Profil | Út 24.5.2016 21:31:42

        Vážení,
        Jakub je pro mě takový Cuck Norris rybařiny...Je pro mě víc herec než rybář...To, že jeho příběhy jsou jen divadlo je snad každému jasné.To, že se na Katlově objevili kapři ze svazových vod je lumpárna...A různé výmluvy na tom nic nezmění (faktury a pod).
        Na druhou stranu tento nešvar je rozšířen od samého vzniku soukromých revírů. Nikdo mi snad nechce tvrdit, že na Vrbenském, Hejlově, Chlumci a jiných kaprodromech plavou jen starousedlíci nebo vyřazené generační ryby...Mnozí z našich kaprařských celebrit ví jak se věci mají...Proč se nekřičelo už dříve? Byla jiná doba?
        Krádež je krádeží v každé době. Každý kdo trošku o kaprařině ví, zná co obnaší ulovení trofejní ryby na svazových vodách...Dny a někdy i týdny krmení. Desítky kil návnady (boilies,pelety...), Hodiny a hodiny času...Když pak čtu v kaprařských "Playboyích" kde se předvádějí kaprokrásky a kaprokrasavci: " Na týdení výpravě jsme spotřebovali 40 Kg tohoto boilies a 50 Kg tohoto + 30 Kg pelet", říkám si, kde na to ti chlapci berou.Jistě jsou to většinou testerské teamy, ale každý kdo chce být testerem renovované značky musí za sebou mít výsledky. A tyto výsledky musí dosáhnout za přispění vlastní kapsy.
        A tak si mnozí možná řeknou...Jedan carp kolem 20-ti kilo za to už by bylo hodně koulí...To, že se to dělo, ví všichni...I Ti, kteří dnes tak hlasitě pokřikují...Nejde mi o to obhajovat Vágnera. Jde mi jen o to, aby když dva dělají totéž, bylo to totéž...
        Vážení kapraři to že kaprařina je tam kde je, je i Vaší vinou. Povýšili jste kaprařinu nad vše ostatní. Olizovali jste ryby a na mnohých kaprodromech jste dokola tahali ryby o kterých jste věděli, že jejich původ je pochybný...Nechci moralizovat. I já vezmu stojan nastřílím koule a čekám na toho svého TOP kapra. Jindy, ale vezmu feeder a červíky s kuku a jdu jen nalehko...Neopovrhuji krmítkáři pokud nemasakrují naše vody. Mě byl vždy bližší strejda Prošek než Andy Little. Když UK style, tak Chris Yates a jeho bambusák. A tak bych si přál aby to nedopadlo tak, že zloděj křičí chyťte zloděje...Netvrdím, že každý kaprař který kritizuje Vágnera má máslo na hlavě (Ti poctiví mají můj dík a obdiv za to že našli odvahu a sílu do toho jít) jen říkám, že mnohé "legendy"měli křičet již dříve nebo pokud nemají čisté svědomí raději mlčet...

          NMB - Profil | Út 24.5.2016 21:15:13

          bobrman >> obohacuje ... Jako že nějaký lowe?

          Ty jsi prostě klikař :))))

            NFRANK71 - Profil | Út 24.5.2016 21:10:30

            bobrman >> jo aby si nakonec ještě nemusel JV platit, že vyrábíš tričko s jeho tvářích.😂😂😂😂㈳​4;😂😂😂😂😂 ​8514;😃😃😂😂😂&​#128514;

              NKocháč - Profil | Út 24.5.2016 21:02:25

              extom >> Máš tam chybu. Údajně přejmenováno na Katl OFF :o)

                Nextom - Profil | Út 24.5.2016 20:55:49

                no

                  Nšefča - Profil | Út 24.5.2016 20:48:47

                  TOPR >>
                  .njn slyšel jsem...ja nemam moc času na fiše chystáme chomout....

                    NTOPR - Profil | Út 24.5.2016 20:48:43

                    šefča >> -(((((((((

                      Nšefča - Profil | Út 24.5.2016 20:47:40

                      njn slyšel jsem...ja nemam moc času na fiše chystáme chomout....

                        NTOPR - Profil | Út 24.5.2016 20:45:27

                        šefča >> nazdar , já na kapř prdím , já jsem čudlař -))

                          Nšefča - Profil | Út 24.5.2016 20:43:46

                          TOPR >> nazdar Mirečku...jak ti šlapou šupíci?

                            NFRANK71 - Profil | Út 24.5.2016 20:42:24

                            bobrman >> já jsem si skočil juknou na web kaprářský sekty a tam padají silná slova. Takže nám začínají světlé zítřky a majitelům hubené.😉😉

                              NTOPR - Profil | Út 24.5.2016 20:42:14

                              Každej druhej soukromák je krmenej kaprama ze svazovek , tak proč tolik humbuku kolem Katlova ?

                                Nšefča - Profil | Út 24.5.2016 20:37:38

                                bojovali a padli na lopatu...ale myslely to dobře.znám kluky osobně jsou to srdcaři...tohle co se dějě a jestli je to pravda je hnus!!!...ono pod lampou je největší tma...

                                  NFRANK71 - Profil | Út 24.5.2016 20:34:37

                                  Tak se to pomalu může zavřít. Kapr.firmy se vyjádřily a za rok uvidíme. Možná by se mohlo nakonec počkat na vyjádření Fishkyho. My obyčejný rybáři by jsme mohli také závěrem poděkovat kaprařům. Nyní když se ve velkém budou negovat soukromáky, tak očekávám od majitelů rapidní snížení ceny. A pak, že špatné není pro něco dobré.😂😂😂😂😂​

                                    Nrices - Profil | Út 24.5.2016 20:30:34

                                    FRANK71 >> neverím že šek niekto už dostal :-(, vraj podmienky na uplatnenie výhry sa nedaju splniť :-(

                                      NKocháč - Profil | Út 24.5.2016 20:29:21

                                      bobrman >> A já se ptám: " Kde je mlíkař?"

                                        Nsasík - Profil | Út 24.5.2016 20:29:02

                                        šefča >> pecka, pobavilo, jen tak na ně

                                          Červené karty: hraji, Mrknato, kakr, chřenovák, Rockwell