Původ kaprů na Katlově a ostatních soukromých revírech

Zakládám diskuzi s cílem osvětlit původ ryb na soukromých vodách ostatním rybářům, kteří se o to nezajímají.
Momentálně jede aféra Katlov a prozatím dva poznaní kapři odvezení z Pálavy a svazové pískovny (do r.06). Můžete dávat fotky kaprů ulovených na svazovkách, které jste následně poznali na soukromácích, nebo se jen vyjádřit k aktuální situaci s JV a přidat názor.
Tímto neříkám, že všechny soukromé revíry mají ukradené ryby.
Autor diskuse: Luky61 - Profil , 18.5.2016 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderuje: MichalM(štikař) Profil

Souhlasíte s odvážením kaprů na soukromé revíry?

A) Nesouhlasím89%

B) Souhlasím tam, kde není horní míra4%

C) Souhlasím, ať si každý odveze, co chce6%

Od 19.5.2016 hlasovalo 645 čtenářů.

NFRANK71 - Profil | Út 24.5.2016 20:22:07

šefča >> ty bojovali za převozy až zkrachovali. Zřejmě kapráři jejich filosofii nepochopili a tak jejich výrobky nekupovali.😂😂😂

    NFRANK71 - Profil | Út 24.5.2016 20:10:55

    bobrman >> bobr, bobr, mysliš, že tričko stačí? Přece boj bolí a nesmí se hledět na ztráty. Už to vidím jak v tom tričku od Kuby přebíráš šek za první místo.😁😁😁😁

      Ngrufa - Profil | Út 24.5.2016 20:01:54

      bobrman >> spíš média napíši co on nablábolí

        Ngrufa - Profil | Út 24.5.2016 19:59:48

        chtělo by to dát těm závodníkům porovnat fotky z dyje a nejen z dyje a z katlova . co mu na těch závodech řeknou :-)))

          NEwa Farna - Profil | Út 24.5.2016 19:57:28

          A von si jako Kuba tim mistrakem Novomlynskym vozkousi jak se bude cizakum s penizem u Nas libit? A kdyz jako bude, tak to pak koupi ci pronajme minimalne na deset, patnact let a cizaci se jen pohrnou a budou platit raketu, teda raketu pro nasince?

            N-bedna- - Profil | Út 24.5.2016 19:56:51

            bobrman >> Mě by spíš zajímalo,proč v těch ,,veřejnejch ,, anketách a článcích nejsou žádné diskuze pod článkem.:-):-):-)
            Jsem se docela těšil,že si počtu pod hromadou diskutérů,ale ani jednu veřejnou diskuzi jsem nenašel.:-)

              NJettys - Profil | Út 24.5.2016 19:55:49

              Kocháč >> mam pruty prologic......neprodejne:-)

                Ngrufa - Profil | Út 24.5.2016 19:55:23

                takže se budou akorát ptát Vágnera na dotazy :-D a stejně mu tam nikdo nedojde :-D

                  NKocháč - Profil | Út 24.5.2016 19:52:51

                  Martin M. >> Ne, ale dole v té liště ano.

                    NMartin M. - Profil | Út 24.5.2016 19:51:03

                    Kocháč >> vidis ten sloupec vlevo "muzete se tesit"? Vidis tam nekde MRK?

                      NKocháč - Profil | Út 24.5.2016 19:47:40

                      RST >> Martin není hloupej a nenechá se strhnout davem, ale určitě už se nad tím zamyslel. Je to všude.

                        N-bedna- - Profil | Út 24.5.2016 19:47:22

                        RST >> Oprava-Tak už nic.Vyřešeno.:-):-):-)

                          NRST - Profil | Út 24.5.2016 19:33:25

                          Kocháč >> Ták a teď by všichni měli začít bojkotovat MRK:-)))))))))))

                            NKocháč - Profil | Út 24.5.2016 19:30:30

                            Tak už se prý odhlásil i Tomáš Blažek, který na letáčku nemá přeškrtnuto .o))

                            Poslední dva účastníci co nejsou jeho je MRK.cz a Prologic

                              Nsupinna - Profil | Út 24.5.2016 18:52:57

                              Fishky >> Asi nemá cenu se v tom stále dokola motat, ale ještě jednou Ti zkusím popsat zase moje postřehy. Na začátek musím uznat, že ty dvě šupiny na kořenu ocasu vypadají stejně, to máš pravdu. Já jsem se tedy zaměřil na přechod barev na boku. Na dvou fotkách , co jsou přidaný u vložení vlákna je přechod barev na obou fotkách kolmo dolu na spodní část fotky. Kapři jsou ale držený každý v jiným úhlu, tak mi logicky vychází, že ten , co ho drží J.V. má přechod barev vedený šikmo dozadu. Světlá část za hlavou je u spodní ryby podle mě větší v poměru k tmavší, u vrchní to vidím obráceně. Tak fakt nevím. Porovnávám jen tyto dva snímky, protože z těch , co jsem dal J. Šindelář fakt nejsem moudrej. Ta první ani nevypadá, jako že je kapr dvojbarevnej :))

                                NBušák - Profil | Út 24.5.2016 17:25:32

                                kubah >> Kubo i ty mu to žereš ? zrovna u tebe bych to nečekal

                                  Nkubah - Profil | Út 24.5.2016 16:58:08

                                  Poušťák >> navíc to ani nemělo být sem :-))

                                    NMB - Profil | Út 24.5.2016 16:55:15

                                    Poušťák >> opakování je .... Šak víš

                                      NPoušťák - Profil | Út 24.5.2016 16:50:33

                                      kubah >> už pošestý...o)))

                                        Červené karty: hraji, Mrknato, kakr, chřenovák, Rockwell