Vše co má peří

Vzhledem k tomu, že diskuze o opeřencích - www.mrk.cz/diskuse.php?id=658562 - byla z nějakých divných důvodů uzamčena, tak by byla škoda, kdyby nevznikla jí podobná. Podotýkám, že jsem pouze zakladatel a veškeré pravomoci v této diskuzi přenechám odborníkům na slovo vzatým.
Prosím vkládejte fotky všech možných ptáků a ptáčků, vodních, horských, domácích mazlíčků a i ptáků ze všech možných koutů světa, a to i včetně ZOO. A v neposlední řadě zde můžete pomoci s určováním, rozmnožováním a vším, co s ptactvem souvisí.
Autor diskuse: zelí - Profil , 25.2.2016 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Piskořík Profil + DeProfundis Profil

NLeďáček - Profil | Pá 26.5.2017 0:26:55

Denny >> Moc hezké , Karle !!!

    NDenny - Profil | Čt 25.5.2017 22:51:47

    Tady uz take krmi,ale jsou jeste hodne mrnavy.

      NDenny - Profil | Čt 25.5.2017 22:45:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      ...

        NTEZAR - Profil | Čt 25.5.2017 22:39:57

        Bušák >> Držím palce!

          NBušák - Profil | Čt 25.5.2017 22:39:20

          TEZAR >> ještě to tam projdu ,třeba se zadaří ,bych je i natočil na video

            NTEZAR - Profil | Čt 25.5.2017 22:38:19

            Bušák >> Oni budou spíš na kraji lesa,ale můžou hnízdit i v hromadě kamení.-)

              NBušák - Profil | Čt 25.5.2017 22:33:46

              TEZAR >> jsou tam hrozný kopce a uplnej prales

                NTEZAR - Profil | Čt 25.5.2017 22:28:33

                Bušák >> Když tam pravidelně poletoval,tak bude mít dutinu někde v okolí-doufejme.-)

                  NBušák - Profil | Čt 25.5.2017 22:21:04

                  TEZAR >> ty tam právě jezdím hledat a zatím nic ,zase se projdu má bejt hrozný vedro tak zalezu odpoledne do lesa

                    NTEZAR - Profil | Čt 25.5.2017 22:18:01

                    Bušák >> Tak tam číhni zas na ty dudky.To by byla pecka.

                      NBušák - Profil | Čt 25.5.2017 22:15:34

                      TEZAR >> pojedu asi k Šutrákovi ,tomu jich tam lítá hafo

                        NTEZAR - Profil | Čt 25.5.2017 22:12:52

                        Bušák >> Je jich spoustu i v Hodkovičkách-v tom lese kolem bývalých vrbiček-našel jsem tam čtyři obsazené dutiny během asi hodiny.

                          NBušák - Profil | Čt 25.5.2017 22:11:56

                          TEZAR >> pamatuju si že jsi mi to říkal

                            NTEZAR - Profil | Čt 25.5.2017 22:10:27

                            Bušák >> No,loni během hnízdění zmizely a letos to vyšlo.-)

                              NTEZAR - Profil | Čt 25.5.2017 22:09:27

                              Poušťák >> Díky.-)

                                NPoušťák - Profil | Čt 25.5.2017 22:05:17

                                TEZAR >> to je pecka Luboši

                                  NBušák - Profil | Čt 25.5.2017 22:04:31

                                  TEZAR >> tak to je paráda,zase se tam poštolky vrátily

                                    NBušák - Profil | Čt 25.5.2017 22:03:29

                                    TEZAR >> pojedu asi na víkend ven tak se někde podívám

                                      NTEZAR - Profil | Čt 25.5.2017 21:44:18

                                      lipenak >> Díky-mám je rád.-)

                                        NTEZAR - Profil | Čt 25.5.2017 21:43:45

                                        Bacon >> Jeden můj známý pálenky i sýčky množí a mladé vrací zpět do přírody-možná i tohle trochu pomáhá ty stavy posílit.Moc tomu fandím a snažím se i trochu ty akce podpořit.