Vše co má peří

Vzhledem k tomu, že diskuze o opeřencích - www.mrk.cz/diskuse.php?id=658562 - byla z nějakých divných důvodů uzamčena, tak by byla škoda, kdyby nevznikla jí podobná. Podotýkám, že jsem pouze zakladatel a veškeré pravomoci v této diskuzi přenechám odborníkům na slovo vzatým.
Prosím vkládejte fotky všech možných ptáků a ptáčků, vodních, horských, domácích mazlíčků a i ptáků ze všech možných koutů světa, a to i včetně ZOO. A v neposlední řadě zde můžete pomoci s určováním, rozmnožováním a vším, co s ptactvem souvisí.
Autor diskuse: zelí - Profil , 25.2.2016 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Piskořík Profil + DeProfundis Profil

Naminn - Profil | Út 2.5.2017 19:25:17

...

    NDenny - Profil | Po 1.5.2017 21:16:12

    kubah >> Tak za to bud rad.Tam,co mame doma barak je to o nicem,driv to bylo jine,ale obec prodala sve byty "podnikatelum",ti do nich nastehovali cigose,tak je ti jasne o cem pisu :-(

      Nkubah - Profil | Po 1.5.2017 21:13:16

      Denny >> v zimě sem běžně lítají polní a lesní ...

        NTEZAR - Profil | Po 1.5.2017 21:12:49

        já 2 >> U nás je to podobný.Dneska zas nic...

          Nkubah - Profil | Po 1.5.2017 21:12:20

          Denny >> tak my jsem ulice s RD, nad námi další tři a pak pole a les

            NTEZAR - Profil | Po 1.5.2017 21:11:59

            DeProfundis >> Mě taky.-)Držím palce!

              NDenny - Profil | Po 1.5.2017 21:04:23

              aminn >> Ja mam tady vysoke prehy,tak na kratkou vzdalenost nemam sanci na takovou fotku.To mohu jen na velkem jezere,kdy si lehnu na plaz,ale tam me zase k sobe to ptactvo na kratkou vzdalenost nepusti a jsou tam problemy s vlnama :-)

                NLeďáček - Profil | Po 1.5.2017 20:55:32

                Jeden dubnový !!!

                  Naminn - Profil | Po 1.5.2017 20:45:29

                  ...

                    Naminn - Profil | Po 1.5.2017 20:37:54

                    Denny >> ne ne jen v trave sem linej lezt do vody

                      NDenny - Profil | Po 1.5.2017 20:36:38

                      kubah >> Priroda se stehuje do mest :-(

                        Njá 2 - Profil | Po 1.5.2017 20:35:44

                        TEZAR >> Já vídal u nás ledňáčky do půlky ledna a od té doby ani jednoho...

                          NDenny - Profil | Po 1.5.2017 20:35:36

                          aminn >> Lezel jsi ve vode? :-) Ty kaceri breznacky jsou dost opomijeni,asi pro jejich bezny vyskyt a presto je to jedna z nejhezcich kachen.

                            Naminn - Profil | Po 1.5.2017 20:33:59

                            jen tak z nudy :)

                              Nkubah - Profil | Po 1.5.2017 20:06:06

                              Šmíruji je již pár dní.... Opět budou mladí v naší jedli...

                              ... a nejen já, i kolega vrabčák :-)

                                Nčabansumak - Profil | Po 1.5.2017 19:57:16

                                Jeden lovec.

                                  NBalzer - Profil | Po 1.5.2017 13:11:27

                                  Dnes slnečno...

                                    NDenny - Profil | Po 1.5.2017 12:13:32

                                    DeProfundis >> Tak to jsme na tom podobne,stehovani a do toho tyden mimoradnych nocnich sichet,k tomu starost o stene,ale to je prijemna starost.Nastesti(pro nas) je tady opravdu velmi spatne pocasi,zima a dest,tak to tolik nemrzi.Jednou tady znely sireny,ze se priblizuje tornado,ale nastesti z toho nic nebylo,tak uz by se to mohlo umoudrit a byt tepleji.Ted naleta stovky kormoranu na jezero,trou se ryby a tahnou ke brehum a myslel jsem si,ze necvakam nejake fotky,ale v tomhle pocasi a zaprahu nemam vubec sanci a to nemluvim o tom,ze jsem letos jeste nebyl vubec okouknout dutiny ,kde hnizdi datlove :-(

                                      NDeProfundis - Profil | Po 1.5.2017 10:44:29

                                      Denny >> já těch možností moc neměl, jen ten jeden den, kdy jsem cvaknul tu sovičku. Před tím jsem měl odstávku, takže od rána do večera v práci a včera už jsme zase frčel do Prahy pomoci holce vymalovat byt, co si teď čerstvě koupili. A to počasí tady taky není kdo ví jaký, takhle studenej duben si fakt nepamatuju. A výhled na další dny taky nic moc. Příští vprodlouženej víkend jedeme do Adršpachu, tak doufám, že to celý neproprší a bude aspoň trochu courací počasí.

                                        NDeProfundis - Profil | Po 1.5.2017 10:41:00

                                        TEZAR >> zkusím to jít zase brzy omrknout podle řeky. Ale když vidím to počasí, tak nevím, jestli to nebude až příští týden. Kéž by se aspoň nějaký pár vrátil a trochu to tu ožilo, ti ledňáčci mi u řeky fakt chybí.