Vše co má peří

Vzhledem k tomu, že diskuze o opeřencích - www.mrk.cz/diskuse.php?id=658562 - byla z nějakých divných důvodů uzamčena, tak by byla škoda, kdyby nevznikla jí podobná. Podotýkám, že jsem pouze zakladatel a veškeré pravomoci v této diskuzi přenechám odborníkům na slovo vzatým.
Prosím vkládejte fotky všech možných ptáků a ptáčků, vodních, horských, domácích mazlíčků a i ptáků ze všech možných koutů světa, a to i včetně ZOO. A v neposlední řadě zde můžete pomoci s určováním, rozmnožováním a vším, co s ptactvem souvisí.
Autor diskuse: zelí - Profil , 25.2.2016 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Piskořík Profil + DeProfundis Profil

Nbarbusna - Profil | Po 1.5.2017 6:00:01

TEZAR >> Pěkný - u nás jim asi zastydla vajíčka. Ještě s potomstvem na vodu nevyplula

    NTEZAR - Profil | Ne 30.4.2017 22:13:07

    Rodinka.

      NBacon - Profil | Ne 30.4.2017 22:01:00

      DeProfundis >> Sám sem zvědavej, kolik jich letos bude. Žádná sláva to asi nebude.

        NTEZAR - Profil | Ne 30.4.2017 21:55:06

        barbusna >> No a já byl dneska zas u potoka,kde loni hnízdili a nic-ani jsem je neslyšel...Někteří tu zimu asi fakt nedali.

          Nčabansumak - Profil | Ne 30.4.2017 19:37:07

          Ráno sem na rybách krmil tohoto krasavce.

            Nbarbusna - Profil | Ne 30.4.2017 15:57:31

            TEZAR >> Já zrovna dnes; letos podruhé. Už jsem se obával, že zimu nepřežili.

              NBalzer - Profil | Ne 30.4.2017 15:18:41

              Dnes to išlo.

                NDenny - Profil | Ne 30.4.2017 15:17:35

                Leďáček >> okusuje statecne I nas :-)

                  NLeďáček - Profil | Ne 30.4.2017 14:55:44

                  Denny >> Tak to je tedy dobré ! I takové příběhy se stávají . Snad to bude konečná , já se nerad stěhuji a jak se říká - je lepší vyhořet ! Hlavně aby tam měl pejsek co okusovat .

                    NDenny - Profil | Ne 30.4.2017 13:33:33

                    Leďáček >> Uvedu to na pravou miru.Loni,kdyz nam umrel Denda,tak jsme proste v tom kvartyru nemohli vydrzet.Pro nekoho asi nepochopitelne,ale nam se po nem styzka jeste ted.Prestehovali jsme se do jineho baraku a pred par dny jsem Jitce koupil stene.Jenze majitel nechce v tom byte akceptovat psa,takze jsme se prestehovali asi 150 metru daleko do uplne stejneho baraku,do naprosto stejneho bytu,za naprosto stejne penize pod stejnym majitelem.Nerekl by jsi ze je padlej na palici? :-) No a je ti asi jasne,ze kdyz clovek zabali vsechny kramy,tak to zase nekde rozbalovat je neco uzasnyho :-))))

                      NLeďáček - Profil | Ne 30.4.2017 6:42:38

                      Denny >> Karle , se stěhujete nějak razantně , nebo jenom kousek ?

                        NDenny - Profil | Ne 30.4.2017 2:45:59

                        DeProfundis >> Docela vam ted zavidim,ze mate moznost jit ven.My se dva dny stehovali a jeste nemame hotovo,do toho delame nocni,tak opravdu ani pri sebevetsi vuli neni sance nekam vyrazit.Mozna je dobre,ze je osklive pocasi,aspon me to nestve tolik.

                          NTEZAR - Profil | So 29.4.2017 23:54:10

                          DeProfundis >> Ahoj-u nás jsem lednáčky taky ještě neviděl...

                            NDeProfundis - Profil | So 29.4.2017 23:50:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Dneska sice podmínky na focení byly dobrý jen dopoledne, který jsem prospal po dlouhých pracovních dnech, ale absťák po výletu do lesa mi velel i tak vyrazit a omrknout pár dutin.

                              NDeProfundis - Profil | So 29.4.2017 23:46:43

                              Bacon >> tak to je fajn, z ledňáčků mám radost, u nás zatím nic, tak nevím, jestli to nějaký zdejší vůbec přežili.

                                NBacon - Profil | So 29.4.2017 23:26:30

                                Denny >> Ahoj , to byla . Tady je náké info http://www.cso.cz/index.php?a=cat.155

                                  NDenny - Profil | So 29.4.2017 22:42:48

                                  Bacon >> Tak to je velika parada,nejake blizsi info o akci?

                                    NBacon - Profil | So 29.4.2017 19:21:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Dnešní Vítání ptačího zpěvu ... nej co sem zažil ...orlovec , orel , bukáček ,černej čáp, šest ostřížů po kupě a plno dalších no něco úžasnýho :- )

                                      NBalzer - Profil | Út 25.4.2017 20:12:33

                                      Potešila.

                                        Njirka0 - Profil | Ne 23.4.2017 23:10:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        ,,,