Vše co má peří

Vzhledem k tomu, že diskuze o opeřencích - www.mrk.cz/diskuse.php?id=658562 - byla z nějakých divných důvodů uzamčena, tak by byla škoda, kdyby nevznikla jí podobná. Podotýkám, že jsem pouze zakladatel a veškeré pravomoci v této diskuzi přenechám odborníkům na slovo vzatým.
Prosím vkládejte fotky všech možných ptáků a ptáčků, vodních, horských, domácích mazlíčků a i ptáků ze všech možných koutů světa, a to i včetně ZOO. A v neposlední řadě zde můžete pomoci s určováním, rozmnožováním a vším, co s ptactvem souvisí.
Autor diskuse: zelí - Profil , 25.2.2016 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Piskořík Profil + DeProfundis Profil

Njirka0 - Profil | Ne 23.4.2017 22:58:39

    Nčabansumak - Profil | Ne 23.4.2017 20:09:56

    Dnešní společník.

      Notoš - Profil | Ne 23.4.2017 18:24:19

      ...jeden ,,manekýn"...

        Notoš - Profil | Ne 23.4.2017 18:20:38

        Balzer >> ...super!

          NDenny - Profil | So 22.4.2017 20:57:57

          Balzer >> Super!!!

            NLeďáček - Profil | So 22.4.2017 20:54:35

            Balzer >> Je to pěkné , když je tvé dílo využito !!!

              NBalzer - Profil | So 22.4.2017 20:24:21

              pár fotiek

                NTEZAR - Profil | Pá 21.4.2017 21:29:40

                Balzer >> Vypadá to,že samice,která snášela první vejce uhynula a pak tam na zastydlou snůšku,snesla další vejce jiná.Jinak na vejcích sedí 13-15 dní do vylíhnutí.

                  NLeďáček - Profil | Pá 21.4.2017 19:23:03

                  Balzer >> No tak to je pěkná snůška !!! Už se těším na výsledek !

                    NBalzer - Profil | Pá 21.4.2017 19:20:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Páni, čo vy na to ? Nejako mi nesedí počet vajíčok (14-15) ani počet dní ktoré tam sedí. Prvá fotka je z 1 apríla a posledné dve z dnešného dňa. To je 21 dní !

                      NDenny - Profil | Pá 21.4.2017 1:02:50

                      Poušťák >> My se dohadujeme,co to ten racek vlastne zral.na te vode jsou prevazne pstruzi,na podzim lososi a takova mensi potvora,mozna je to hlavac,nevim.No a nad touhle rekou je takovej Rybnik,ktery je s tou rekou propojenej a co jsme videli,tak byl plny kapru.

                        NJitkagold - Profil | Pá 21.4.2017 0:54:36

                        Poušťák >> Vasku,tak to me nenapadlo !!:-)))))))))))))))))

                          NPoušťák - Profil | Čt 20.4.2017 18:00:20

                          Jitkagold >> Velryba....o))

                            NJitkagold - Profil | Čt 20.4.2017 17:08:05

                            Posledni

                              NJitkagold - Profil | Čt 20.4.2017 17:07:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              5

                                NJitkagold - Profil | Čt 20.4.2017 17:06:24

                                Poznate nekdo co ma racek za rybu ??

                                  NJitkagold - Profil | Čt 20.4.2017 17:03:19

                                  3

                                    NJitkagold - Profil | Čt 20.4.2017 17:02:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    2

                                      NJitkagold - Profil | Čt 20.4.2017 16:53:50

                                      Take pridam nejake foto.

                                        NDenny - Profil | Čt 20.4.2017 15:29:00

                                        DeProfundis >> Tady ted do lesa moc nemuzeme,kazde jaro a po dlouhotrvajicich destich jsou obrovske plochy lesa pod vodou,podobne jako v luznich lesich doma.Pisu o lesicch,kam nejvic chodime.Navic,tady by tva polovicka si byla zklamana tim,ze v podstate tady nejsou v lese zadne cesty nebo pesiny.Vsude spousta podrostu a nechava se to na prirode.Uz jsem ti to myslim psal,ze diky tomu je zde spousta polosuchych bebo suchych stromu a obrovske nnozstvi dutin.To se vse proste neda zkontrolovat a na nektra mista se proste nedostanu,to bych musel mit vznasedlo :-) Je to prodiracka a obcas se da vyuzit neco vyslapaneho od zvere,ale i to obvykle vede nejakym houstim,takze nakonec vybiram tu nejschudnejsi cestu.Jsou zde i suche lesy,ale tam zatim moc nechodim,potreboval bych na to co bych rad prozkoumal tak rok volna :-)