Zahajeni kaprařské sezony

Kolegove kapraři ,dobu temna jsme prezili , kdy se chystate poprve vyrazit za šupíky ,kam a jake novinky jste si letos na ne pripravili ? At se Vam letos Vsem dari a zazitky konci na pametovych kartach , na panev patri krkovice : -)))
Autor diskuse: NAVI73 - Profil , 22.2.2016 kaprařina - revíry, cestování

drvoštěp - Profil | Pá 26.2.2016 8:09:23

NAVI73 >> Moje stará vždy řekne že byla ve slevě ;)

    NAVI73 - Profil | Pá 26.2.2016 8:03:33

    smike >> myslis ze ty nase drahe polovicky to maj stejne ? Ja tedy vubec netusim co stoji halenka :-)))

      smike - Profil | Pá 26.2.2016 6:31:32

      Vendys 65 >> dobre delas:-) asi to mame vsichni stejne:-)

        NAVI73 - Profil | Čt 25.2.2016 22:24:29

        Vendys 65 >> asi si budu muset s tou Tvou vzacnou manzelkou promluvit :-)))

          Vendys 65 - Profil | Čt 25.2.2016 22:15:23

          NAVI73 >>
          Proto sundavám cenovky, než něco donesu domů a věci na rybařinu si nechávám posílat do zaměstnání.

            NAVI73 - Profil | Čt 25.2.2016 20:33:26

            Vendys 65 >> vendo to mame vsichni :-))) do ty doby nez se nahodou dozvedi co stoji rybarskej vercajk

              Vendys 65 - Profil | Čt 25.2.2016 20:27:21

              NAVI73 >>
              Já mám velice tolerantní manželku.

                NAVI73 - Profil | Čt 25.2.2016 20:07:31

                NAVI73 >> posli sem fotku toho mimina cos chytil

                  NAVI73 - Profil | Čt 25.2.2016 20:06:54

                  Vendys 65 >> No hlavne se take jedna o to ,jestli te pusti manzelka :-)))

                    Vendys 65 - Profil | Čt 25.2.2016 20:01:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    NAVI73 - >>
                    Čauves pane kolego. Chodím k vodě celoročně, už jsem měl na prutě dva kapříky, takže ta nastávající sezóna začala dosela slibně. Letos chci zkusit nové značka boilí, které budu zkoušet s niklem na kterého chytám už čtvrtým rokem. Do nové sezóny by jsem chtěl najít kolegu ( snad jsem ho už našel ) s kterým bych si naplánoval pár společných akcí u vody.

                      metalbrute - Profil | St 24.2.2016 22:36:44

                      NAVI73 >>No nechtěl jsem Vás tady s tím zatěžovat, ale když už se ptáš .... :-) Právě, že jsem se s tím moc nemazal, vzhledem k počasí. Klasika.... olovo a jedna naboostrovaná kulička v těstě na cca 20cm návazci z nějaký jemější šňůrky. Háčky normoš č.6. Krmil jsem jen pár raket před setměním a za rozbřesku. Na noc jsem tam šoupnul po dvou kulích s tím že čekám na velrybu .... ani píp, ale vzhledem k aktuální teplotě vody mě to nijak zvlášť nepřekvapilo. Chodilo to na hrušku na Kučery a skopex ananas od Václavíka. Pro zajímavost....pikantní švestka byla bez kontaktu.

                        NAVI73 - Profil | St 24.2.2016 21:57:29

                        metalbrute >> krasna prace kolego , na co jsi chytal a jakou montaz ?

                          metalbrute - Profil | St 24.2.2016 21:53:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Zdravím Vás pánové. Po loňském neúspěšném jaru(začátek dubna) jsem se zařekl, že budu chodit na kapry až se voda ohřeje. Prostě to nemá cenu. No ale stejně mi to nedalo a v sobotu jsem naházel věci do auta vyrazil na slabou čtyřiadvácu na jednu klidnou soukromou pískovnu. U vody jsem nakonec strávil nějakejch 21 hodin, z čehož tak 19 prochcalo. Dostal jsem myslím 6 záběrů a z toho 4 ryby ven, což si myslím, že na únor je fajn.

                            NAVI73 - Profil | St 24.2.2016 9:12:45

                            drvoštěp >> musim si vzit diktafon , rano bych zas vedel prd co tam nahazet :-)))

                              drvoštěp - Profil | St 24.2.2016 8:04:14

                              NAVI73 >> Přijeď, další tichej blázen u plotu vítán.Tady se kujou pikle jak na ně ;)))

                                NAVI73 - Profil | St 24.2.2016 7:21:56

                                drvoštěp >> tak to vas asi brzo prijedu k tomu plotu zkontrolovat

                                  drvoštěp - Profil | Út 23.2.2016 22:39:06

                                  NAVI73 >> Jo,prdlajs.Gambáč a ze staropramenu pivo plech za 2,-kč ;))) a slivka za 250,- litr pro kámoše jinak 350,-z Moravy

                                    NAVI73 - Profil | Út 23.2.2016 22:21:59

                                    drvoštěp >> to ty pises jenom sem , uplne je mi jasny ze tam postavate u cajovaru a lejete Pickwick

                                      drvoštěp - Profil | Út 23.2.2016 21:52:47

                                      Karel K70 >> Takhle to mám taky rád ;)) to se lépe chytá

                                        drvoštěp - Profil | Út 23.2.2016 21:48:00

                                        NAVI73 >> Od půl sedmý se sousedem od naproti a se sousedem pivíčko a slivovička u plotu.A samozřejmě plány jak ty macky letos přečůráme ;))))