Zahajeni kaprařské sezony

Kolegove kapraři ,dobu temna jsme prezili , kdy se chystate poprve vyrazit za šupíky ,kam a jake novinky jste si letos na ne pripravili ? At se Vam letos Vsem dari a zazitky konci na pametovych kartach , na panev patri krkovice : -)))
Autor diskuse: NAVI73 - Profil , 22.2.2016 kaprařina - revíry, cestování

Ndrvoštěp - Profil | Pá 26.2.2016 9:31:32

NAVI73 >> Jo a bude si myslet že mám milenku a skončím na marách ;(

    Ntuzemak - Profil | Pá 26.2.2016 9:31:15

    roce >> to mám štěstí,roba neumí ani zapnout PC.o))))

      Ndrvoštěp - Profil | Pá 26.2.2016 9:27:44

      roce >> Piju se sousedem u plotu a pak v hospůdce.Teď mám v hospodě Áčka po chřipce.Dnes jdu.

        NNAVI73 - Profil | Pá 26.2.2016 9:26:39

        drvoštěp >> vole kdyz ti po nakupu vybaveni nezbyde na pohybovy cidlo tak si vedle monitoru davej zrcadlo. Svedes to na trhani oboci ,oni to delaj stejne. Nezapomen na pinzetu !!!

          Nroce - Profil | Pá 26.2.2016 9:23:59

          tuzemak >> sem kdyby se prihlasila tak bych musel zmizet :-D

            Nroce - Profil | Pá 26.2.2016 9:22:20

            drvoštěp >> tak má málo práce nebo nepijete:-D

              Ntuzemak - Profil | Pá 26.2.2016 9:22:17

              drvoštěp >> na to já si dávám safra majzla,klepu a sleduju.o))))

                Ndrvoštěp - Profil | Pá 26.2.2016 9:21:08

                tuzemak >> Když klepu jak datel do kláves a hledám písmenka tak necítím vůbec nic ;))

                  Ndrvoštěp - Profil | Pá 26.2.2016 9:19:37

                  NAVI73 >> Stará dělá na hospodě a má jestřábí oko.Jí nic neunikne ;))

                    Nroce - Profil | Pá 26.2.2016 9:17:45

                    NAVI73 >> tam se radši nevyjadrim :-D

                      Ntuzemak - Profil | Pá 26.2.2016 9:17:02

                      drvoštěp >> ty necítíš někoho,když ti stojí za zádama?to já cítím mistra i za rohem v práci.o))))

                        NNAVI73 - Profil | Pá 26.2.2016 9:11:26

                        roce >> zalozil jsem kvuli tomu jak jim patlame med okolo huby novou otazku , to budou perly:-))) dneska by ji mel admin pridat , bude sranda

                          NNAVI73 - Profil | Pá 26.2.2016 9:09:34

                          drvoštěp >> proboha to ji nemuzes najit nejakou brigadu na noc ? Pak mas spoustu casu na takove veledulezite sjizdeni netu

                            Nroce - Profil | Pá 26.2.2016 9:07:37

                            Já mám všechno do stovky a v akcich :-D

                              Ndrvoštěp - Profil | Pá 26.2.2016 9:02:12

                              NAVI73 >> Jsem zapnul velky Pc a stála mi za zády.Nevýhoda Lcd obrazovky že nevidíš zrcadlově ;))

                                NNAVI73 - Profil | Pá 26.2.2016 8:58:18

                                drvoštěp >> vole , musis bejt opatrnejsi , to neni zadna legrace , dneska to hodej na FB a vecer jsou vyslechy u pulky naroda. Hlavne nejmenuj ,jsme blizko hranic :-)))

                                  Ndrvoštěp - Profil | Pá 26.2.2016 8:52:12

                                  NAVI73 >> Mě načapala jak objednávám 100m Pva a 10 kg koulí na zákrm, k tomu dvě formy na olova.Samozřejmě vše jsem rozdělil mezi kamarády ;)))

                                    NNAVI73 - Profil | Pá 26.2.2016 8:24:56

                                    Pvl >> vlastně by měli být rádi, de facto je polovina vercajku jejich, dyt to kupujem pro ně :-)))

                                      NPvl - Profil | Pá 26.2.2016 8:22:36

                                      NAVI73 >> Horší by bylo kdyby horko polejvalo jí :o§)

                                        NNAVI73 - Profil | Pá 26.2.2016 8:21:36

                                        drvoštěp >> už ted mě polejva horko když si uvědomím kolik peněz má ve skříni:-)))