Zahajeni kaprařské sezony

Kolegove kapraři ,dobu temna jsme prezili , kdy se chystate poprve vyrazit za šupíky ,kam a jake novinky jste si letos na ne pripravili ? At se Vam letos Vsem dari a zazitky konci na pametovych kartach , na panev patri krkovice : -)))
Autor diskuse: NAVI73 - Profil , 22.2.2016 kaprařina - revíry, cestování
65 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

NAďo - Profil | Pá 18.3.2016 22:12:17

NAVI73 >> trochu kaslem tak to kombinujem z bromhexinom a nieje to ani zle😅

    NPoušťák - Profil | Pá 18.3.2016 22:11:03

    NAVI73 >> na Heineken nevidíš?...o))

      NNAVI73 - Profil | Pá 18.3.2016 22:09:29

      Aďo >> tak to asi nema smysl probirat na co to tam jezdi :-)))

        NAďo - Profil | Pá 18.3.2016 22:08:38

        Poušťák >> to nieje o montazi, ale o fleku. Na rovinke si dovolim viac nez v hornatom terene.

          NAďo - Profil | Pá 18.3.2016 22:06:24

          NAVI73 >> V anglicku. Stages lagoon

            NPoušťák - Profil | Pá 18.3.2016 22:06:21

            Aďo >> nech ho ject,máš dobrou montáž...o))

              NNAVI73 - Profil | Pá 18.3.2016 22:04:57

              Aďo >> kde lovis ?

                NAďo - Profil | Pá 18.3.2016 22:03:10

                Poušťák >> uz mi troch bavi,dufam ze sa velmi nesplasim pri zabere a nespadnem do jazera.
                PS.: este ma zopar kuskov zo znakom cervenej hviezdy caka

                  NPoušťák - Profil | Pá 18.3.2016 21:59:19

                  Aďo >> jazdu domů budeš mít určitě...o))

                    NAďo - Profil | Pá 18.3.2016 21:57:16

                    NAVI73 >> teraz som dal jedneho pleskaca a nastartoval dalsie male pivo.😊

                      NNAVI73 - Profil | Pá 18.3.2016 21:46:16

                      Aďo >> tri kousky jsou dobry zacatek :-))) , urco se ti to rozjezdi , posli informace

                        NAďo - Profil | Pá 18.3.2016 21:28:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        NAVI73 >> Zatial len par bip bip a 3 hainekeny. 4 je na ceste.😆

                          NNAVI73 - Profil | Pá 18.3.2016 20:55:53

                          Chlapci nekdo ted na rybach ? Dela to neco ?

                            Nmakass - Profil | Ne 6.3.2016 19:56:56

                            rybař20 10 >> stara dobra klasika, takto se chyta na zavodech.:-)

                              NNeznaboh:-D - Profil | Ne 6.3.2016 18:52:45

                              Grasel >> diky

                                NNeznaboh:-D - Profil | Ne 6.3.2016 18:52:27

                                NAVI73 >> montaz byla stromecek s pastou,nastraha boilie japonsky korys a pul popky moruse cesnek:-)

                                  NNAVI73 - Profil | Ne 6.3.2016 18:40:03

                                  Neznaboh:-D >> nadhera !!! Jaka montaz a na co ?

                                    NGrasel - Profil | Ne 6.3.2016 18:39:55

                                    Neznaboh:-D >> Pěkný, palec hore ;)

                                      NNeznaboh:-D - Profil | Ne 6.3.2016 18:30:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Dnesni 70

                                        Nrybař20 10 - Profil | So 5.3.2016 19:37:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Přeji pěkný a klidný večer. Já frčím až za týden tak zatím po večerech ladím. https://www.youtube.com/watch?v=EnYZmuKhSvY

                                          Nvitold - Profil | So 5.3.2016 19:01:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          NAVI73 >> Fakt jsem dneska chtěl. Vzal jsem s sebou děti, ale u nás zatím moc ryby aktivní nejsou:)))

                                            NNAVI73 - Profil | So 5.3.2016 13:55:55

                                            Zkousi to dnes nekdo ?

                                              NNAVI73 - Profil | Ne 28.2.2016 14:07:41

                                              vitold >> kasli na novinky , poohledni se po klasice. Treba bazarove

                                                Nvitold - Profil | Ne 28.2.2016 13:46:19

                                                NAVI73 >> A všechno se vyrábí v jedné továrně v Číně:)
                                                Chtěl jsem si letos koupit něco nového, ale počkám na ohlasy. Vyrojila se spousta nových kousků, každá značka teď bude vyrábět podobný v ceně kolem 2 tis., ale držák to nebude asi žádný.

                                                  NNAVI73 - Profil | Ne 28.2.2016 13:33:27

                                                  vitold >> to vypadaj vsechny :-))) ,vona polovina daiw tady bude cormoran :-)))

                                                    Nvitold - Profil | Ne 28.2.2016 13:20:58

                                                    datel na entou :-) >> Ale z dálky vypadají skoro jako Daiwa:))))

                                                      Ndatel na entou :-) - Profil | Ne 28.2.2016 12:28:50

                                                      vitold >> ahoj jo kdyby byli to by bylo hej ;-) ;-) tohle jsou Spro long cast 460

                                                        Nvitold - Profil | Ne 28.2.2016 11:59:52

                                                        datel na entou :-) >> Ahoj. Ty navi na zahájení jsou od Daiwy? Díky.

                                                          NNeznaboh:-D - Profil | So 27.2.2016 10:20:22

                                                          radjanys >> doufam

                                                            Nradjanys - Profil | So 27.2.2016 9:41:18

                                                            Neznaboh:-D >> Neboj se nic. Zase to půjde nahoru;)

                                                              NNAVI73 - Profil | So 27.2.2016 8:27:55

                                                              Jdete to dnes nekdo zkusit ? V Praze tedka -2°

                                                                NNeznaboh:-D - Profil | So 27.2.2016 6:31:12

                                                                Vendys 65 >> ahoj urcite jsem radost mel prvni vychazka, bohuzel ted to ma tendenci klesat mam sice 5 vychazek a 3 ryby ale mira jde duuule:-) pirane zacinaji jezdit:-D

                                                                  NNeznaboh:-D - Profil | So 27.2.2016 6:29:40

                                                                  NAVI73 >> taky tomu nejak extra neverim. Kdyz to ma prijit tak to prijde:-)

                                                                    NVendys 65 - Profil | Pá 26.2.2016 22:58:57

                                                                    Neznaboh:-D >>
                                                                    Ahoj, hezká ryby na začátek sezóny, to ti určitě zvedlo náladu.

                                                                      NNAVI73 - Profil | Pá 26.2.2016 22:01:40

                                                                      Neznaboh:-D >> za nic , ta diskuze je tu zamerne. Chci ukazat ze zarucene jarni recepty jsou blbost :-)))

                                                                        NNeznaboh:-D - Profil | Pá 26.2.2016 21:58:00

                                                                        NAVI73 >> ahoj dekuji:-)

                                                                          NNAVI73 - Profil | Pá 26.2.2016 20:03:29

                                                                          Neznaboh:-D >> paradni zacatek kolego

                                                                            NNeznaboh:-D - Profil | Pá 26.2.2016 19:54:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                            5 zrnek kuku a 6 hodib cekani:-)

                                                                              NVendys 65 - Profil | Pá 26.2.2016 19:47:54

                                                                              smike >>
                                                                              Nemá cenu je zbytečně provokovat.

                                                                                Ndatel na entou :-) - Profil | Pá 26.2.2016 19:37:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                Zdravím tak kaprově zahájeno jeden promarněný záběr,ale je u tý vody přece krasne :-) tak v neděli zas

                                                                                  Ndrvoštěp - Profil | Pá 26.2.2016 19:34:56

                                                                                  NAVI73 >> Teď jsem kolegovi u plotu předal 10kg voňavých jahodových kuliček průměr 20 mm ;))

                                                                                    NNAVI73 - Profil | Pá 26.2.2016 18:50:30

                                                                                    Trosku jsem to promazal ,at nemusime na hambu :-)))

                                                                                      Ndrvoštěp - Profil | Pá 26.2.2016 17:32:57

                                                                                      NAVI73 >> Já chytám na voňavý koule voňavý ryby ;)))

                                                                                        NNAVI73 - Profil | Pá 26.2.2016 16:09:08

                                                                                        drvoštěp - 26.2.2016 15:40 tedka trochu odbočím, něco pro tebe ,podívej se tady na kácení

                                                                                          Ntuzemak - Profil | Pá 26.2.2016 10:25:19

                                                                                          drvoštěp >> to já raději hezké večer neslibuju,vletím na ni,a mám nějaké čas klidu na rybky.DDDD

                                                                                            Nroce - Profil | Pá 26.2.2016 10:17:17

                                                                                            NAVI73 >> :-D

                                                                                              Ndrvoštěp - Profil | Pá 26.2.2016 10:14:26

                                                                                              NAVI73 >> Na ty ceny se klepou kolegové až to semnou sekne ;))) až to bude rozprodávat ...

                                                                                                Ntuzemak - Profil | Pá 26.2.2016 10:12:29

                                                                                                drvoštěp >> jo kdyby to četla,jenže je v práci,a když je doma,raději se taký konverzace rychle vyhnu.DDDD nerad škádlím hada bosou nohou.DDD

                                                                                                  Ntuzemak - Profil | Pá 26.2.2016 10:11:31

                                                                                                  NAVI73 >> zatím nic roba nedostane,pes je už dědek,tak ho musíme hlídat.-))))

                                                                                                    NNAVI73 - Profil | Pá 26.2.2016 10:10:23

                                                                                                    drvoštěp >> to by me zajimaly ty ceny toho vercajku kdyz jim tvrdime ze to kupujeme zapuldarma :-)))

                                                                                                      Ndrvoštěp - Profil | Pá 26.2.2016 10:05:02

                                                                                                      tuzemak >> Jo, kdyby to četla tak už jsi večer ve krimi zprávách a vercajk na bazaru ;)))

                                                                                                        NNAVI73 - Profil | Pá 26.2.2016 10:03:13

                                                                                                        tuzemak >> doba je zla priteli ,musis myslet ekonomicky , dej psa manzelce k narozkam ,vis co usetris penez :-)))

                                                                                                          Ntuzemak - Profil | Pá 26.2.2016 9:58:55

                                                                                                          NAVI73 >> šak ju,šetřím na manželce.DDD děcka už mám velký,tam nic neuliju,jen pes mě stojí majlant.DDDDD

                                                                                                            NNAVI73 - Profil | Pá 26.2.2016 9:57:38

                                                                                                            tuzemak >> musis trosku setrit. A na cem jinym mas dneska setrit kdyz ne na manzelce ,detech a kocourovi. Kdybys videl co muj kocour zere za sra cky :-)))

                                                                                                              Ndrvoštěp - Profil | Pá 26.2.2016 9:56:53

                                                                                                              NAVI73 >> ;)))

                                                                                                                Ntuzemak - Profil | Pá 26.2.2016 9:53:44

                                                                                                                drvoštěp >> sem rád,že ušetřím peníze na nějakou flákotu.o))))

                                                                                                                  NNAVI73 - Profil | Pá 26.2.2016 9:52:07

                                                                                                                  drvoštěp >> hlavne at nas do toho netahaj ,taky je nezatezujeme idealni parabolickou odhozovou akci nasich prutu :-)))

                                                                                                                    Ndrvoštěp - Profil | Pá 26.2.2016 9:47:03

                                                                                                                    NAVI73 >> Oni si poradí i bez nás.Slyším to denně ;)))

                                                                                                                      NNAVI73 - Profil | Pá 26.2.2016 9:39:10

                                                                                                                      drvoštěp >> tablet v zadnym pripade ,dopadne jako ty ? Kdo by se potom staral o barak ?

                                                                                                                        Ndrvoštěp - Profil | Pá 26.2.2016 9:36:38

                                                                                                                        tuzemak >> Tak ji kup tablet, lakomče...

                                                                                                                          Ntuzemak - Profil | Pá 26.2.2016 9:35:17

                                                                                                                          roce >> chtěla se to naučit,tvrdě sem to zakázal,bo máme jen jedno PC,a dělit se nehodlám.DDDD

                                                                                                                            Nroce - Profil | Pá 26.2.2016 9:34:02

                                                                                                                            tuzemak >> no tak to je vyhoda u mne problem ze kdyz nevim kudy tak se jit ještě zeptat kudy klepnout :-D jeste ze je telefon a vezsina odpovi