Zahajeni kaprařské sezony

Kolegove kapraři ,dobu temna jsme prezili , kdy se chystate poprve vyrazit za šupíky ,kam a jake novinky jste si letos na ne pripravili ? At se Vam letos Vsem dari a zazitky konci na pametovych kartach , na panev patri krkovice : -)))
Autor diskuse: NAVI73 - Profil , 22.2.2016 kaprařina - revíry, cestování

NEwa Farna - Profil | Út 23.2.2016 19:37:59

Uz bych davno vyrazil. Ale spis nez novinky to chce trochu casu. Jindy bych byl desetkrat v mesici uz od ledna. Ale s detma to odlouceni od vody snasim tak nejak lip. Jo vlaste pribyl spodak s navi. A dneska se sesel ctvrtej par klacku s patnacti kilama kouli. Vlastne je to vsechno vyhoda, cajky na fishle si aspon tak rychle neopotrebuju a dyl vydrzej :-) No co si budem povidat, az to bude v praci v normalu, vsichni doma budem zdravy, tak hura na potok.

    NKarel K70 - Profil | Út 23.2.2016 18:55:06

    drvoštěp >> Když to vidím,tak si vzpomenu na dobu,kdy jsem loupal 12kg brambor,strouhal je,usmažil snad 60 bramboráků,všichni mlaskali a okolo běhali snad všechny čoklové z Roudnice n/Labem.Fakt je ten že to jistil domácí česnek!!!

      NNAVI73 - Profil | Út 23.2.2016 18:31:08

      drvoštěp >> to mas vychlastany tim cajem. Vidis jakej je to sajrajt

        Ndrvoštěp - Profil | Út 23.2.2016 18:24:27

        NAVI73 >> Já mám 35,2C ,Kde udělali rodiče chybu ?

          NNAVI73 - Profil | Út 23.2.2016 17:47:31

          viceroy >> v tom mam naprosto jasno , dokud budu mit 36°C a vice tak me zivyho do chomoutu nedostanou. Dopr dele ta by musela bejt bohata :-)))

            Nviceroy - Profil | Út 23.2.2016 17:44:57

            NAVI73 >> memento do budoucna jinak koncis :-):-):-):-)

              NNAVI73 - Profil | Út 23.2.2016 17:43:43

              viceroy >> ja bych se docela rad rozvedl , to nemas vubec spatnej napad. Jenze abych se kvuli tomu musel napred vozenit mi prijde jako kravina :-)))

                Npavel.1 - Profil | Út 23.2.2016 17:35:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                tak já nevim jak vy ale já chytam stále , byl jsem snad každej víkend , kort začátek ledna byl super , chodim na 4 hodky dopoledne , většinou fídr a když víc mrzne tak proutky z většíma okama aby nezamrzali do 30 gramů , chodim řeku , myslim že mam zatim 30 kapříků , většina mezi 55-65 cm , jeden se povedl lepší 75 cm 11,1 kg ,a 5 sumíků kolem metru , novinky neřešim , ted jedu housku , pak přijde na řadu kukuřice ,s nějakou koulí ale do 200 kč ,

                  Nviceroy - Profil | Út 23.2.2016 17:30:07

                  NAVI73 >> :-):-):-):-) ....... se mas rozvest a nebudes to resit :-)

                    NVavry - Profil | Út 23.2.2016 17:28:59

                    NAVI73 >> dikes 😂😂😂

                      NNAVI73 - Profil | Út 23.2.2016 17:28:57

                      Hosi a mam vas dost !!!! Pripominate mi starou :-)))

                        Nviceroy - Profil | Út 23.2.2016 17:23:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Ja chci taky ..... :-):-):-):-):-)

                          NNAVI73 - Profil | Út 23.2.2016 17:21:36

                          Vavry >> tak te tedy taky pochvalim , nadherna ryba

                            NVavry - Profil | Út 23.2.2016 17:02:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Tak taky přidám foto,

                              Nagig - Profil | Út 23.2.2016 16:22:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              NAVI73 - >> Ahoj tak když to dobře dopadne vyděl bych to tak na polovinu března snad už počasí dovolí tam posedět pojedu jeden na fídr a jeden na kouli letos prý slibují extrémě teplí jaro tak jsem zvědav co se bude dít dnes šel kámoš na soukromák a dostal jesetera 132 cm a 15 kg tak že šance na rybu je ;-)

                                NNAVI73 - Profil | Út 23.2.2016 16:16:52

                                Vavry >> kdepak, laciný věci v tomto opravdu nefungujou

                                  NVavry - Profil | Út 23.2.2016 16:06:10

                                  No tohle byli fakt nějaký jebky háčky,trochu jsem to podcenil a vymstilo se mi to😂😂

                                    NNAVI73 - Profil | Út 23.2.2016 15:55:31

                                    Vavry >> ja na jare lapu jen na maly haky , v dubnu mazem na roudnici a mam tam navazany 8 kurv shank od kordy s dlouhym raminkem , pouzivam vlasove rovnatko a mam s tim bezva zkusenost , padani ryb mam nekde v radu procent , fakt je ze zbrkle nesekam

                                      NVavry - Profil | Út 23.2.2016 15:48:28

                                      NAVI73 >> ahoj dal jsem tam moc malý háčky a hlavne blbej tvar,předělal jsem na velikost 6 a pohoda.. Jinak vytazeny ryby byly na sladký s reflex plovkou..

                                        NNAVI73 - Profil | Út 23.2.2016 15:48:06

                                        drvoštěp >> jo tak to uz je jina liga. Jak jidlo zacina na gul a konci na ašek tak je to v naprostem cajku : -)))