Zahajeni kaprařské sezony

Kolegove kapraři ,dobu temna jsme prezili , kdy se chystate poprve vyrazit za šupíky ,kam a jake novinky jste si letos na ne pripravili ? At se Vam letos Vsem dari a zazitky konci na pametovych kartach , na panev patri krkovice : -)))
Autor diskuse: NAVI73 - Profil , 22.2.2016 kaprařina - revíry, cestování

drvoštěp - Profil | Út 23.2.2016 14:14:17

NAVI73 >> Já měl francouzký brambory. Hladový jídlo.Vytáhnu si gulášek z divočáka...

    NAVI73 - Profil | Út 23.2.2016 14:09:52

    drvoštěp >> konecne sis uvedomil kolik bezbrannych rostlinek musis zabit abys mohl byt vegetarian :-)))

      NAVI73 - Profil | Út 23.2.2016 14:06:43

      drvoštěp >> hosi takto ne. K obedu jsem mel cocku s klobasou takoveto obrazky tu nestrpim :-)))

        drvoštěp - Profil | Út 23.2.2016 13:58:44

        viceroy >> Ovárek je dietní jídlo.A ovarová polévka promastí vnitřek ;)))

          viceroy - Profil | Út 23.2.2016 13:52:55

          drvoštěp >> to uz neni chytani ale prezirani :-):-):-)

            drvoštěp - Profil | Út 23.2.2016 13:51:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            viceroy >> Já se starám o maso ze soukromé farmy.

              viceroy - Profil | Út 23.2.2016 13:45:15

              drvoštěp >> proto je lepsi jezdit sam co si navaris to sezeres :-) a taky nemas pocit ze jsi na obtiz :-)

                drvoštěp - Profil | Út 23.2.2016 13:40:02

                viceroy >> Na rybách si mě po ránu přehazujou jak horkej brambor ;)) Oni kafe a já čajíček .Včera mi oznámili že 2.5 jedeme na týden na Vášův mlýn.Jsem zvědav kdo vylosuje vařiče čaje ;)))

                  drvoštěp - Profil | Út 23.2.2016 13:35:31

                  NAVI73 >> Jsem psal pak slivovice ;))

                    viceroy - Profil | Út 23.2.2016 13:33:19

                    drvoštěp >> na uvareni caje nepotrebujes babu :-):-) ...... to ti staci voda ,horak ,caj a konvicka ale babu tam nemas nikde ....:-):-)

                      NAVI73 - Profil | Út 23.2.2016 13:32:00

                      drvoštěp >> ti asi dam cervenou kartu , tahat nam sem takove nealko navyky :-)))

                        drvoštěp - Profil | Út 23.2.2016 13:28:55

                        NAVI73 >> Ne, čaj a potom slivovice.Ale bez čaje po ránu ani ránu.A na rybách nevyjímaje.

                          NAVI73 - Profil | Út 23.2.2016 13:24:45

                          drvoštěp >> proboha zivyho ,proc bys mel po rozvodu v praci lemtat caj ? Vis kolik existuje jinych vselijakych dobrot a vsechny jsou lepsi nez caj. Takhle z hlavy me napada rum :-)))

                            drvoštěp - Profil | Út 23.2.2016 13:20:39

                            NAVI73 >> A kdo mě bude dělat čaj do práce ???? ;)))

                              makass - Profil | Út 23.2.2016 13:16:38

                              brčál >> další pokus bude zitra. Podle Aladina ma odpoledne tady v Brně pršet a zitra ne. Tentokrat budu mit i teploměr abych změřil teplotu vody. To jsem sam zvědav.

                                NAVI73 - Profil | Út 23.2.2016 13:01:31

                                brčál >> to je jednoducha rovnice , fungujou od momentu kdy si uvedomej ze oni potrebujou tvoje prachy ,ne ty jejich starosti

                                  brčál - Profil | Út 23.2.2016 12:57:32

                                  NAVI73 >> já nemyslel manželku a ženitbu,ale ženu jako takovou :-)) to tě obdivuju,že s nima vycházíš,to já na ni od rozvodu nepromluvil jediný slovo :-))

                                    NAVI73 - Profil | Út 23.2.2016 12:56:49

                                    drvoštěp >> wc delam tedka ,funglovku. Nemas jednodussi rozvest se ?:-)))

                                      drvoštěp - Profil | Út 23.2.2016 12:54:57

                                      NAVI73 >> Mě čeká nové WC , celá chodba obouchat dlažbu a omítky a dodělat zděnou pergolu 6,5m x 5,5m :(((( Manželka si myslí že jsem chytil zlatou rybku nebo co ?!!! Letos to vidím na Chocholouška :)))

                                        NAVI73 - Profil | Út 23.2.2016 12:51:58

                                        brčál >> to tam u vas mate spatny informace , k rozmnozovani svatbu netreba , ja mam deti 3 a s jejich matkama vychazim na pohodu ,jen asi nebudu ten spravnej rodinnej typ.