Fotíte mobilem, tabletem, nebo kompaktem?

Pokud rádi fotíte živočichy a přírodu kolem vody a netoužíte si pořizovat zrcadlovku s drahým objektivem,je tato diskuse pro Vaše fotky.Nejde ani tak o super kvalitu obrázků,jako spíš o zachycený zážitek.Proto své fotky doprovázejte komentářem,případně i názvy zvířat.Samozřejmě by to neměly být vyložené mazanice,z kterých by nebylo nic poznat.-) Vím,že diskusí na podobné téma je tu víc,ale možná sem budou dávat své fotky ti,kdo by se mezi tzv.profíky neodvážili.-) Nebudou zde tolerovány provokace a sprosté hádky.Jinak se těším na Vaše zážitky z naší krásné přírody a s živočichy,které se Vám podařilo zvěčnit. Poděkování budou dávána za zajímavou fotku,nebo za celý soubor fotografií.
Autor diskuse: TEZAR - Profil , 28.1.2016 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Bušák Profil + Petr64 Profil

Když jdete rybařit,berete si sebou na focení :

A) Tablet2%

B) Mobil55%

C) Kompakt17%

D) Zrcadlovku13%

E) Kombinaci zde uvedených možností12%

Od 16.2.2016 hlasovalo 365 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NErva - Profil | Út 16.6.2026 20:11:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

MobiloFka , lelek.lesní - junior

    NErva - Profil | Čt 14.5.2026 18:59:34

    Vash - Pokud chceš z něčím poradit ,tak napiš SZ .

      Notoš - Profil | St 13.5.2026 22:46:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Vash >> začni s polohou tesaříka...(otevřeš kusadla a přidržíš si babenku)
      :-))

        Notoš - Profil | St 13.5.2026 22:44:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        okáč strdivkový

          Np.horys - Profil | St 13.5.2026 21:17:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Za každým mráčkem slunko jest, tak nechme se jim vést :) .Krásný ,poklidný středeční večer i noc přeji Všem :) .

            NVash - Profil | St 13.5.2026 19:53:01

            Erva >> Inu budu muset experimentovat 🤨🤘🤣

              NErva - Profil | St 13.5.2026 19:16:26

              Vash - No jo no , ne video není ....

                NVash - Profil | Út 12.5.2026 21:22:27

                ŠUKI >> No na dudka sem to ještě nedělal 😝🤘🤣

                  NŠUKI - Profil | Út 12.5.2026 21:20:01

                  Vash >> Chceš se přiučit 🤭

                    NVash - Profil | Út 12.5.2026 21:07:52

                    Erva >> Ty si strašnej šmírák 😲🤘🤣 A video by nebylo 😉💪🤫

                      NErva - Profil | Út 12.5.2026 20:26:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Po dobrotě zasloužená odměna a je zaděláno na potomky :-))

                        Nlipenak - Profil | Út 12.5.2026 19:10:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        dnešní ráno u řeky

                          NVash - Profil | Po 11.5.2026 22:42:09

                          p.horys >> Aj tobě 😉 Mě ty žhavíky baví 👍🤩🤘 Dokáží vykouzlit zajímavý věci

                            Np.horys - Profil | Po 11.5.2026 22:17:19

                            Vash >> Vidím v tom startující čarodějku :) 😁.Příroda i živly s tebou :) . Krásný žár i energie :) ☝️❤️.

                              NVash - Profil | Po 11.5.2026 21:06:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Ohnivý tanečník 😤🤘🤣

                                Nsemi5 - Profil | Po 11.5.2026 8:45:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                záchrana tonoucího. snad střevlík vypouklý

                                  Notoš - Profil | Ne 10.5.2026 20:58:30

                                  Erva >> Já je tehdá fotil na tržnici...
                                  :-)))

                                    NErva - Profil | Ne 10.5.2026 20:54:44

                                    otoš - Hoj Oto , ono jich málo není , jestli obecný , velký , proužkovaný ,či zpěvný , ale nechtějí z toho rákosí vylézt výše a ukázat se , to samé cvrčilka slavíková , či slavík modráček , někdy je to o mnoha hodinách na jednom místě a čekat než se ukáže aspoň kousek 😂

                                      Notoš - Profil | Ne 10.5.2026 20:36:03

                                      Erva >> Těsně po sametové revoluci jich bylo vidět na každém kroku snad v každém městě...

                                        NErva - Profil | Ne 10.5.2026 20:27:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Vidět není , ale slyšet pořád ...rákosník obecný

                                          NBušák - Profil | Ne 10.5.2026 19:59:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          Nedávno mobilem, ta fotka se mi nějak začala líbit

                                            Červené karty: rover, keltt