Fotíte mobilem, tabletem, nebo kompaktem?

Pokud rádi fotíte živočichy a přírodu kolem vody a netoužíte si pořizovat zrcadlovku s drahým objektivem,je tato diskuse pro Vaše fotky.Nejde ani tak o super kvalitu obrázků,jako spíš o zachycený zážitek.Proto své fotky doprovázejte komentářem,případně i názvy zvířat.Samozřejmě by to neměly být vyložené mazanice,z kterých by nebylo nic poznat.-) Vím,že diskusí na podobné téma je tu víc,ale možná sem budou dávat své fotky ti,kdo by se mezi tzv.profíky neodvážili.-) Nebudou zde tolerovány provokace a sprosté hádky.Jinak se těším na Vaše zážitky z naší krásné přírody a s živočichy,které se Vám podařilo zvěčnit. Poděkování budou dávána za zajímavou fotku,nebo za celý soubor fotografií.
Autor diskuse: TEZAR - Profil , 28.1.2016 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Bušák Profil + Petr64 Profil

Když jdete rybařit,berete si sebou na focení :

A) Tablet2%

B) Mobil55%

C) Kompakt17%

D) Zrcadlovku13%

E) Kombinaci zde uvedených možností12%

Od 16.2.2016 hlasovalo 365 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NErva - Profil | Út 16.6.2026 20:11:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

MobiloFka , lelek.lesní - junior

    NErva - Profil | St 6.5.2026 19:55:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Pak se samička stejně ukáže , jenže hlad je potvora , aneb kdo pozdě chodí -lítá .... :-))

      NBulda 64 - Profil | St 6.5.2026 11:37:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      U vody je hezky

        NErva - Profil | Út 5.5.2026 20:48:04

        otoš - Díky Oto🙏

          Notoš - Profil | Út 5.5.2026 20:42:15

          Erva >> Krásné foto, Radku!

            NErva - Profil | Út 5.5.2026 18:18:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Úplatek pro samičku a ta nikde ....

              NVash - Profil | Ne 3.5.2026 13:33:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Erva >> Na to nemám aparát 🤣 A dudák má kámoš já jen Coronu... Tak aspoň mráček 🤘

                NErva - Profil | Ne 3.5.2026 12:01:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Vash - Dej nějakou letoFku dudáka :-)

                  N"VÁZA" - Profil | Ne 3.5.2026 8:04:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Nechali se fotit.

                    Np.horys - Profil | So 2.5.2026 22:45:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Dnes teplo ,že i želva se opalovala ve vodě :D

                      Np.horys - Profil | So 2.5.2026 22:42:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Poklidný sobotní večer, spíše již noc přeji Všem : ) .

                        NŠUKI - Profil | So 2.5.2026 20:34:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Vzpomínám ve fotkách a ta se mi líbí 🤗

                          NVash - Profil | So 2.5.2026 18:36:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Erva >> Sady taky 😉🤘🤣

                            NErva - Profil | So 2.5.2026 15:57:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Dudání ...

                              NVash - Profil | St 29.4.2026 23:25:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Trocha tepla 😉🤘🤣

                                Nlipenak - Profil | Út 28.4.2026 13:24:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                dnes jeřáb na pár metrů

                                  Np.horys - Profil | Po 27.4.2026 22:39:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Jeden bzukot v trávě :) , mikro lovec ,též jsou užitečné :) .

                                    Np.horys - Profil | Ne 26.4.2026 23:12:49

                                    Vash >> Děkuji Ti 👍☺️,dnešek byl meditací po náročném období, děkuji přírodě❤️ za její energii ,kterou nám dopřává ☺️.

                                      NVash - Profil | Ne 26.4.2026 22:44:45

                                      p.horys >> Oooo 👍🤩🤘 nádherný.... I tobě 💪

                                        Np.horys - Profil | Ne 26.4.2026 21:51:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        První letošní drobotina :)

                                          Np.horys - Profil | Ne 26.4.2026 21:50:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          Poklidný nedělní večer i dobrou noc přeji Všem :) .

                                            Červené karty: rover, keltt