Ostrava a okolí II

Ostrava a okolí bez cenzury. Zvu všechny, kteří se nebojí říct svůj názor na danou věc.
Autor diskuse: IvoD. - Profil , 27.1.2016 všeobecné - RŘ, MO, svazy

NMichal1 - Profil | Út 20.9.2016 18:56:50

PYTLAKS >> bohužel jen 15....

    NPYTLAKS - Profil | Út 20.9.2016 17:02:22

    IvoD. >> ten ogar má tak 30cm přes ramena?.-)

      NIvoD. - Profil | Út 20.9.2016 7:01:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Dobre rano

        NIvoD. - Profil | Po 19.9.2016 8:48:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Dobre ranko.Tak nam začal nový pracovní týden.Dnes si dame par let starší fotku z dob kdy lovec byl ještě mladý krásny nezkaženy klučina :-)

          NmarasOV - Profil | Ne 18.9.2016 8:32:35

          IvoD. >> neunikl jsi slídívému oku špionky amálky :)

            NIvoD. - Profil | Ne 18.9.2016 8:20:31

            marasOV >> Ty vole uplny spion :-)

              NmarasOV - Profil | Ne 18.9.2016 7:17:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              IvoD. >> taky jsem tě nepoznal, ale pak jsem si tě přiblížil :)

                NmarasOV - Profil | Ne 18.9.2016 6:51:41

                IvoD. >> to nevadí, že mně nepoznáváš, občas se taky nepoznám.

                  NIvoD. - Profil | So 17.9.2016 21:25:58

                  marasOV >> Bych te ani nepoznal s tim novym sestrihem

                    NIvoD. - Profil | So 17.9.2016 13:55:03

                    Jsem se ztratil v kopcich :-( Kapři teď nebudou..A Johan na to sere :-( Stanik to musis to vzit za mne.

                      Nstanik1 - Profil | So 17.9.2016 11:19:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Nic se tu neděje,tak dám kaříka😊

                        Nradjanys - Profil | Pá 16.9.2016 11:09:35

                        Nějaké postřehy z hlučinske sterkovny? Zajímá mne ta řasa a chytání v ní. Děkuji za nějaké info.

                          NJohan K. - Profil | Pá 16.9.2016 7:16:14

                          A dnesni posledni den si dame rybu, ktera to ma pred objektivem asi rada, kdyz je tak casto venku. Jsem zvedav, jak dlouho ji to jeste bude bavit a kolik do priste zase pribere.

                            NJohan K. - Profil | Čt 15.9.2016 7:25:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Dnes si na nastenku dame kapra, ktery je v soucasnosti pravdepodobne nejvetsi rybou (pokud jeste zije), jednoho rybniku a nas Bunzalek ji ma zdokumentovanou jeste nez narostla do soucasnych prasackych rozmeru.

                              NIvoD. - Profil | St 14.9.2016 20:18:59

                              marasOV >> Mně to taky hodně vadí.Navíc i ten jeho styl podaní.A taky nechápu proč vůbec na stránkách rybářského svazu jsou vůbec takové fotky zveřejňovaný....

                                NmarasOV - Profil | St 14.9.2016 19:28:09

                                IvoD. >> to si piš,že jich tam má víc, z jedné fotky bych nedělal vědu, ale tohle?? ,manažer ty pi.čo ?! ale je mi jasne,že s ním nic nenadělám, jen mi to hlo žlučí...

                                  NmarasOV - Profil | St 14.9.2016 19:23:41

                                  Kolco >> http://www.mrk.cz/clen.php3?id=65758&kw=stanislav%2​0lichnovsky ,ale evidentně sem nechodí, tady jeho email stanislav.lichnovsky@email.cz ,to jen kdyby mu chtěl někdo blahopřát k úlovkům. Já mu určitě pogratuluju.

                                    NIvoD. - Profil | St 14.9.2016 11:30:16

                                    smike >> Ty wole myslis ze bych si strkal stetku do prdele kdyz vim ze je tvoje ? Nejsem zas takovy gurman 😁😁

                                      Nsmike - Profil | St 14.9.2016 11:23:27

                                      IvoD. >> twl, ja uz ji nechci, kdyz jste ji pouzili oba :-)

                                        NIvoD. - Profil | St 14.9.2016 11:21:27

                                        Johan K. >> Stetka byla od Smika zapomel si ji tam takze mne to vubec netrapi.:-)