Ostrava a okolí II

Ostrava a okolí bez cenzury. Zvu všechny, kteří se nebojí říct svůj názor na danou věc.
Autor diskuse: IvoD. - Profil , 27.1.2016 všeobecné - RŘ, MO, svazy

NIvoD. - Profil | St 14.9.2016 11:20:51

Michal1 >> Proc mi to delas 😂😂😂 To rikam ze jedina Sarka ma styl a format

    NJohan K. - Profil | St 14.9.2016 11:18:25

    IvoD. >> To nebyla zubni pasta, ale kaminky :) A priznavam, ze jsem mel dlouhou chvili a ona po me po hazela ockem, takze jsem pouzil i zachodovou stetku, co se ti valela pod lehatkem...No byl to zazitek :)

      NMichal1 - Profil | St 14.9.2016 10:42:07

      IvoD. >> koukej speciálně pro tebe jak se vymodila :-)

        Nsmike - Profil | St 14.9.2016 10:38:27

        IvoD. >> ja vedel, ze uz za vama nemam večer chodit :-)))

          NIvoD. - Profil | St 14.9.2016 9:36:40

          Johan K. >> Moji nafukovaci Klarku si neber do huby.Normalne jsem vcera zjistil ze jsi mi ji musel prznit.Vcera jsem se v ni citil nejak volne a byla cela ulepena.A co uz nepochopim vubec proc jsi ji do prdelky daval zubni pastu jeste ted mne z toho pali sulin:-(

            NIvoD. - Profil | St 14.9.2016 9:33:45

            smike >> On by jezdil porad tady k nam by mu to urcite chybelo.

              NJohan K. - Profil | St 14.9.2016 8:17:33

              smike >> To byl pozdrav!? Ja myslel, ze te natahlo po tech 6ti plechovkach piva, co jsi vdechnul, nez jsi vyrazil z5 do hor. Ja te slysel, ale Ivo zrovna nafukoval svoji kamaradku do spacaku a pak se divi, ze ma odkrvene i usi a nic neslysi :)

                Nsmike - Profil | St 14.9.2016 8:10:03

                Johan K. >> twl, vsak jsem vam rikal zdar a celkem nahlas! Jenze mam takovy pocit, ze uz jste zas byli zalezli s latexovyma maskama v bivaku:-))

                  NJohan K. - Profil | St 14.9.2016 8:07:56

                  smike >> Nevim o cem to mluvis :) Kdybys vedel, kolik mi strejda Ivos za redakcni prispevky mesicne plati, taky by ses snazil. Mimochodem, ty neumis pozdravit, kdyz odjizdis domu?!

                    Nsmike - Profil | St 14.9.2016 8:07:19

                    IvoD. >> kam by tam chodil na ryby?:-) leda, ze by zacal muskarit:-)

                      NIvoD. - Profil | St 14.9.2016 8:05:00

                      smike >> Vcera jsem mu nasel misto ve Skodovce v Kvasinach ale nechce se mu tam.Rikal ze by mu bylo smutno po mne.

                        Nsmike - Profil | St 14.9.2016 7:51:35

                        Johan K. >> tebe je pro tu statni firmu skoda:-)))

                          NJohan K. - Profil | St 14.9.2016 7:30:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Standa rybozrout si jede svou vlastni ligu. Pokud bude poptavka po mase a rad, ktery mu tohle bude umoznovat, tezko s nim nekdo neco udela. Tomuhle stejne jako minimalne 60% dalsich podkovickaru ani svecena voda nepomuze. Kazdopadne ma Stanislav zrejme nejakou obyvakovou uchylku.

                          No ale abychom nezapomeli na dnesni foto, tady je jeden atypicky bojovnik, ktery byl na prani lovce pojmenovan Boxeroy :) Takze az ho nekdo dalsi ulovi, dejte vedet.

                            NIvoD. - Profil | St 14.9.2016 7:12:32

                            venca1 >> To jsem se zatim nedozvedel :-(

                              Nvenca1 - Profil | St 14.9.2016 7:07:04

                              IvoD. >> A výsledek je jaký?..-)

                                NIvoD. - Profil | Út 13.9.2016 23:39:32

                                Kolco >> Vis jak vypada mentalne zaostaly clovek? Ten urcite na ryby nechodi a je to dost blbe prirovnani...Ten kluk se niceho nedopustil jen mu chutna ryba Legalne mu rybarsky rad dovoluje si ty ryby od vody odnest.Dokud svazove hospodarstvi nebude jinak nastaveno tak ryb bude mene a mene...Rocne si muzes vzit 40ks 7 kilovych kapru pri cene cca 70kc za kg kapra si od vody muzes odnest kapriho masa skoro za 20tisic? Prijde ti to normalni? Mi moc ne ...

                                P.s: Kazdopadne lovce nijak neomlouvam a nelibi se mi jak prezentace ulovku tak toho ze odnasi pekne ryby z rek.Kde se ty ryby moc nesadi.

                                  NIvoD. - Profil | Út 13.9.2016 23:16:06

                                  ŠUKI >> Obavam se že tam kluci řeší podstatnejsi veci jestli je Pytlaks kokot nebo kokot neni :-)

                                    NŠUKI - Profil | Út 13.9.2016 22:53:02

                                    Napište někdo dotaz na ..:v.n. Větřkovice (okr. Nový Jičín) možná že ho někdo zná.

                                      NKolco - Profil | Út 13.9.2016 22:36:29

                                      Pokusím se zjistit o koho jde. Mám kamarády ve Frenštátu , třeba ho někdo pozná. Řekl bych, že je částečně mentálně zaostalý.

                                        NPlumLuke - Profil | Út 13.9.2016 21:41:58

                                        marasOV >> tak to je fakt exot. Takového chu.a už jsem dlouho neviděl :D On dokonce i vyfotil cejna na plechu ty kráso :D Ten by potřeboval průplesk