Ostrava a okolí II

Ostrava a okolí bez cenzury. Zvu všechny, kteří se nebojí říct svůj názor na danou věc.
Autor diskuse: IvoD. - Profil , 27.1.2016 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Nosman - Profil | Ne 2.10.2016 15:46:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Čau bando,po x dlouhé době u vody a hned první noc se zadařilo 😉

    Nradjanys - Profil | Pá 30.9.2016 9:20:39

    kabo >> tak nakonec antky. Zatím bez kontaktu se šupinou;)

      Nkabo - Profil | Pá 30.9.2016 9:02:11

      radjanys >> Tak to se možná potkáme :-) Ať se daří...

        Nradjanys - Profil | Čt 29.9.2016 21:05:04

        kabo >> a druhá je čekatelka;)

          Nradjanys - Profil | Čt 29.9.2016 20:52:06

          kabo >> Antošovice ? Vrbice? Přes noc tomu dám směr;)

            Nkabo - Profil | Čt 29.9.2016 19:33:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            radjanys >> Super! Mi pomocník taky roste :-)

            Kam se chystáš?

              Nradjanys - Profil | Čt 29.9.2016 18:46:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Příprava na zitřek. Když jsou pomocníci tak to jde samo.

                NMabuk - Profil | Út 27.9.2016 13:06:17

                Já bych takové rybáře za to hned neodsuzoval. Oni totiž řeší situaci, zda se vzdálit od prutů, čímž by mohli přijít o záběr nebo o povolenku k lovu (= nepřítomnost u prutů), nebo zda se jít vyprázdnit. Přírodě neporučí, a pokud nechtějí stahovat nahozené pruty, jsou nuceni stáhnout kalhoty blízko svého místa. To, že se k nim slétávají mouchy z širokého okolí, sedají na jejich výtvory a potom třeba na jejich svačiny, jim zřejmě nevadí. Čtenáři, který se teď chytáš za hlavu, představ si, že ta moucha, kterou jsi odfoukl ze svého chleba než sis do něj kousl, mohla chvíli předtím sedět na výtvoru tvého kamaráda, který sedí vedle tebe. Co na to říkáš?

                A proto, pokud je zde někdo s obchodním duchem, mám pro něj nápad: nakoupit lopatky v army shopu a pak je na procházkách u vody prodávat potřebným.

                  NKalma - Profil | Po 26.9.2016 20:36:58

                  kabo >> Naprostý souhlas!!!!!!

                    NIvoD. - Profil | Po 26.9.2016 14:31:09

                    kabo >> O tom bych ti mohl vypravet nekteri jsou tak lini ze si serou skoro az za bivak.Byl bych rad kdyby se to zmenilo ale spis to dopadne tak ze bude pribyvat vod se zakazem bivakovani a budeme mit po srande

                      Nkabo - Profil | Po 26.9.2016 10:38:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      IvoD. >> Tak já si přeju aby nebylo hloupých lidí.

                      O víkendu na rybách (Antky pod drátama). Po příjezdu jsem zvažoval odjezd jinam, to že to po sobě někdo v lese nezahrabe jsem si už zvykl, ale že je schopný se někdo jít 6x vysrat přímo na chodník za bivak to mi hlava nebere. Lidi jste hovada!

                        NFockeWulf - Profil | Ne 25.9.2016 17:40:20

                        IvoD. >> Jo, jako s tím ježkem:)

                          NIvoD. - Profil | Ne 25.9.2016 6:35:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Dobre ranko Svaty Petr existuje staci verit a on Vam splni sva prani...

                            NIvoD. - Profil | Pá 23.9.2016 8:12:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Dobre Ranko

                              NIvoD. - Profil | Čt 22.9.2016 18:33:37

                              Montaz od Michala Marka prozrazena bylo to tezke vystopovat ale povedlo se muzu se zivit jako paparazi

                                Nkabo - Profil | Čt 22.9.2016 9:50:26

                                Zdar, neměl by tady někdo zájem o nákup hotového boilie od Starbaits?
                                Minimální odběr 2,5kg. Cena 297,-/kg.

                                  NIvoD. - Profil | Čt 22.9.2016 7:03:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Dobre ranko.Prisel zakrmil nahodil zdolal vyfotil odjel.Nac z toho delat vedu :-)

                                    NIvoD. - Profil | St 21.9.2016 8:13:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Dobre ranko pri strede :-)

                                      NPYTLAKS - Profil | Út 20.9.2016 21:23:59

                                      IvoD. >> to by bylo dobré:-)

                                        NIvoD. - Profil | Út 20.9.2016 21:22:23

                                        PYTLAKS >> Ti ho zmerim a dam vedet :-)