Ostrava a okolí II

Ostrava a okolí bez cenzury. Zvu všechny, kteří se nebojí říct svůj názor na danou věc.
Autor diskuse: IvoD. - Profil , 27.1.2016 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Nkabo - Profil | Út 13.9.2016 21:16:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

IvoD. >> Tak to je opravdu kus kocota :-(

    NIvoD. - Profil | Út 13.9.2016 21:15:47

    stanik1 >> Muzu mu napsat at posle sedum fotek z obyvaku a za 14 dni po Michalovi muze Standa delat dobre rano 😁

      NIvoD. - Profil | Út 13.9.2016 20:57:45

      Svaz hospodari jak hospodari a dokud si za cca 2000kč muzeme odnest 40ks 7kilovych ryb tak se nic nezmeni.

        NIvoD. - Profil | Út 13.9.2016 20:55:58

        kabo >> Mu to prijde uplne normslni si to prolistuj vic je tam spousty podobmych fotek.

          NIvoD. - Profil | Út 13.9.2016 20:55:07

          stanik1 >> To nemuze chutnat ani jako maso jestli je to chycene za letosni sezonu tak nechapu co s tim mnozstvi masa dela.T

            Nkabo - Profil | Út 13.9.2016 20:53:35

            marasOV >> Hmm... smutné... :-( to musí byt nějaky duševně slabší jedinec, jak muže mít z tak hnusne fotky radost. A ješte to cpe na web. Nechápu tyto lidi.

              Nstanik1 - Profil | Út 13.9.2016 20:50:56

              marasOV >> Jde mu poslat mail.Co kdyby jsme mu všeci napsali cosik fajného?Mohlo by to zabrat.

                Nstanik1 - Profil | Út 13.9.2016 20:45:57

                marasOV >> Standa jede.Tak to je ovšem megamrdkamasozmrd😈😈😈

                  NIvoD. - Profil | Út 13.9.2016 20:29:42

                  marasOV >> Neudelas s tim absolutne nic jedine ze bys ho vystopoval a potom utopil šulina.Je to zas jen a jen o lidech všichni nadavame na ty stařiky a přítom to kosi i mladi junaci.

                    NmarasOV - Profil | Út 13.9.2016 20:08:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Tohle jsou aspoň obrázky vy šulini, mamrd jeden nám plundruje Odru,která už tak je dojebana a ještě si z toho udělá fotečky ,aby mohl nad ní onanovat, kretén...http://www.rybsvaz.cz/?page=reviry/vase_ulovky&foto​_id=701

                      NIvoD. - Profil | Út 13.9.2016 14:58:01

                      smike >> Holt umi :-)

                        Nsmike - Profil | Út 13.9.2016 14:49:10

                        IvoD. >> dobre on :-)))

                          NIvoD. - Profil | Út 13.9.2016 14:00:23

                          smike >> Ne rano na privlac...

                            Nsmike - Profil | Út 13.9.2016 13:41:56

                            IvoD. >> na ty snury, jak jste vcera natahovali?:-)

                              NIvoD. - Profil | Út 13.9.2016 13:36:37

                              smike >> Mam informace jen o nejakych candatech kolem 70....

                                Nsmike - Profil | Út 13.9.2016 13:30:35

                                IvoD. >> co "chovatel drubeze", uz neco chytil?:-)

                                  Nkabo - Profil | Út 13.9.2016 13:30:07

                                  stanik1 >> No 100% jistej si nejsem, ale moc bych si to přál, byl by to důkaz jak moc dobře se jí daří. Moc ryb s takovou stavbou těla tam není. Pokud bude mít štěstí na lovce, tak může dorůst na hodně zajímavou váhu. Potenciál na to má obrovský... Snad se s ní ještě někdy potkám... :-)

                                    Nkabo - Profil | Út 13.9.2016 13:23:08

                                    smike >> asi ne :-)

                                      Nstanik1 - Profil | Út 13.9.2016 12:35:10

                                      kabo >> Je to ta samá ryba co máš na kartě,jen na 24,1kg ☺

                                        Nstanik1 - Profil | Út 13.9.2016 12:17:38

                                        smike >> není.