Ostrava a okolí II

Ostrava a okolí bez cenzury. Zvu všechny, kteří se nebojí říct svůj názor na danou věc.
Autor diskuse: IvoD. - Profil , 27.1.2016 všeobecné - RŘ, MO, svazy

NIvoD. - Profil | Út 13.9.2016 11:56:44

smike >> Toho tveho kapra na fotce znam i vim kdo ho chytil :-)

    Nsmike - Profil | Út 13.9.2016 11:35:18

    IvoD. >> tak to nebude on :)

      NIvoD. - Profil | Út 13.9.2016 11:25:01

      smike >> Neni ten tvuj nema ocas 😁

        Nsmike - Profil | Út 13.9.2016 10:11:16

        kabo >> není to tu ten?

          Nkabo - Profil | Út 13.9.2016 9:28:24

          stanik1 >> Zdar, škoda že nemáš ostřejší fotku, docela by mě zajímalo porovnání s jednou mojí rybou. Ryba krásná... :-)

            NIvoD. - Profil | Út 13.9.2016 6:55:57

            stanik1 >> Mi ty dvacky chytat neumime.Ale tobe se to dari na vybornou krasna rybka dokonce ma vetsi telo nez rybar na fotce :-)

              Nstanik1 - Profil | Út 13.9.2016 6:44:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Fotky dvacek,fotky dvacek a kde nic tu nic.Tak jednu přidám😊

                NJohan K. - Profil | Út 13.9.2016 5:53:47

                Dnes si dame reznika Krkovicku a jednu z jeho nejdelsich ryb, ktere ulovil.

                  NIvoD. - Profil | Po 12.9.2016 8:05:55

                  Michal1 >> Tak treba bude mit Michal cas a muzes jet se mnou se k nemu podivat kdyz nam to tady nechce ukazat.

                    NMichal1 - Profil | Po 12.9.2016 7:57:54

                    IvoD. >> me to vůbec nevadí se vyfotit v.tričku protože aspoň mám s čím...rád bych viděl ty jeho dvacky které mu 5krat objeli ostrov

                      NIvoD. - Profil | Po 12.9.2016 7:12:36

                      smike >> Ja nemam zadne tricka ani nikde nic nepisu na co jsem to chytil o to tady vubec nejde jde jen o blbou srandu.Nechces tak nechtej.A prijet podivat se muzu jen se obavam ze nebudes mit cas....

                        NIvoD. - Profil | Po 12.9.2016 6:48:28

                        Johan K. >> Jsi to vzal za mně tento týden? To je fajn aspon se prospim kdo ma kazdy den vstavat na sestou 😁😁

                          Nsmike - Profil | Po 12.9.2016 6:47:13

                          IvoD. >> jak jsem ti rikal, nemam potrebu internetove exhibice at uz s vlajkou, trickem nebo s prupovidkou, na co jsem rybu chytil.ale jestli chces, prijd se podivat:-)

                            NIvoD. - Profil | Po 12.9.2016 6:45:17

                            viceroy >> Taky to nechápu proč ho nepošle když ho chytil tak ho určitě i musel fotit.....

                              NIvoD. - Profil | Po 12.9.2016 6:41:31

                              smike >> Jsem chtěl tebe Michal taky neboj se.Nemůžu vystřílet hned všechny ze začátku. O nic nejde mohl jsi poslat i fotky s dravcem určitě by se u tebe pár metrovek našlo.... Ale když nechceš tak nechceš nutit tě samozřejmě nemůžu...

                                NJohan K. - Profil | Po 12.9.2016 5:58:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Jelikoz jsme zjistili, ze Smike krome vlka a upalu chytil uz jen opici, bude tento tyden tvari zdejsiho bulvaru nejvetsi stopar a predseda v jedne osobe :)

                                  Nviceroy - Profil | Ne 11.9.2016 21:43:13

                                  smike >> twl tak mu dej fotky toho osobaku 22,40 nebo kolik mel z lonska ne at mas klid a budes smike star :-)

                                    NMichal1 - Profil | Ne 11.9.2016 21:39:31

                                    smike >> není problém u mě je z čeho vybírat,Ivo dostal bez problémů me svolení a když bude šikovné hledat i pár s vlajkou jistě najde...

                                      Nsmike - Profil | Ne 11.9.2016 21:35:11

                                      IvoD. >> tak at tam dá foto Michal :-) ideálně s nejakou vlajkou v pozadi :-))) ja kulickarske fotky bohuzel nemam :-)

                                        NIvoD. - Profil | Ne 11.9.2016 21:05:24

                                        smike >> Strecu porad cekam na ty fotky :-( Prece nechces at v pondeli zas cumime na Johana 😁